Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

 
Moglo joj se. 
Sada bar zna da ne zaražava ljude okolo.
to i jeste sushtina, da ne shiri chovek okolo. bravo odgovorno tetkinche!

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment

Svastika, revaks Sinofarm ono odmah na startu, merila antitela pre par nedelja i imala ih je i dalje poprilicno.

Antigenski negativan ali blaga temperatura , slinavost i konjuktivitis uz gubitak cula mirisa. Tehnicki nije dokazano pozitivna ali simptomi i krvna slika ukazuju na Covid.

Link to comment

Da se čekiram kao pozitivan od večeras. Revakcinisan u junu Astra Zenekom, od simptoma samo gubitak čula mirisa i blagi bol u grlu, ništa glavobolja, kašalj, temperatura, malaksalost. Da nemam bebca kući kome presvlačim pelene, možda ne bih ni provalio da me izdao nos. 

  • +1 1
Link to comment

Inače očekivao sam haos kod mene u zemunskoj ambulanti, bilo je samo troje kad sam došao, pretpostavljam da su mi zato "gratis" radili snimak pluća posle pozitivnog AG testa. 

Link to comment

Ja sam se prosle nedelje raspadala, iako jake simptome prehlade: glavobolja, blaga groznica, sinuzitis, kasalj, T do 37.8, poceli i neki dan prethodne, i jos uvek kasljem, ali imam problem sa sekretom. Nisam imala bolove u misicima, sva cula su na broju.
Refajzerovana pocetkom maja, PCR negativan.

Verovatno pokupila od tetinceta, spavao kod mene sa bolnim grlom, takodje refajz u maju, negativan.

Nikad leti nisam imala respiratorne probleme, a kazu u cirkulaciji je svasta ovih dana.

Link to comment

for the record:

- Rajfajzen još krajem januara/februar.

- Full armor mode - maske u svim zatvorenim prostorijama, rukavice u prodavnicama i generalno gde god treba dodirivati nešto. Period dekontaminacije za sve objekte koji uđu u stan.  Drugim rečima - ne znam odakle sam dobio ovo (nisam ni u kakvom kontaktu sa decom)

 

edit: antitela: 14.4 (kraj marta), 18 (jun), 13.7 (pre 2 dana) - svi rezultati na ref. vrednost >1

 

Prošle subote bol u grlu, subota na nedelju jak bol, od nedelje ujutru temperatura, prvo 37,5, do noći dogurala do 38,5.

U ponedeljak analize krvi, leukociti blago povećani, leuk. formula poremećena u korist granulocita, CRP 39

Ponedeljak popodne COVID ambulanta, brzi test, PCR test (rezultati u utorak) - sve negativno.

Do četvrtka temperatura u padu, kijavica u punom zamahu (potrošio više pakovanja maramica - mislim paketa od po 10 pakovanja), umeren kašalj.

Četvrtak solidno jak kašalj, temperatura u daljem padu, kijavica blago opada.

Petak nova analiza krvi, CRP 18, leuk. formula normalna, broj leukocita normalan, povećana sedimentacija, smirivanje simptoma.

Subota skoro normalan - malo sadržaja u nosu (pričam kroz nos).

 

Od lekova popio 2 paracetamola i 2 kutije Sumameda.

Edited by distro04
Link to comment
45 minutes ago, Valkyrie said:

Mislim da ti to nije korona nego neka bakterijska upala grla. Kad bi radio običan bris grla, garant streptokoke. 

Da, u ponedeljak smo prestali da mislimo da je COVID, ipak odlazak u COVID ambulantu nije bio naročito naporan, a ipak koristan (recimo).

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...