Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Da, krvna slika, leukocig formula i CRP, to isto mozes brzo privatno da se proveri, i pozeljno je bio covid ili ne.

 

Inace, procesljaj nekoliko strana unazad ove teme, puno forumasa (myself included) se prijavilo sa nekim razboljevanjem ciji glavni simptom je grlobolja, a nije bio covid.

  • +1 1
Link to comment

Imam i ja blagu temperaturu i onda je posledično po malo glavobolja. Imam trajno problema sa divertikulozom debelog creva. To bi trebalo da bude bakterijski. Znači najbolje je da uradim krvnu sliku, pa ako je tu uvećan broj leukocita to je to. Ako je smanjen da idem na antigenski. Mada nemam ni jedan respiratorni problem da bih sumnjao na kovid osim ove sitne temperature koja je povremeno.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Svarog said:

Kod klinca u odeljenju već 6 pozitivnih. Od juče (sreda) su online. Danas i ja i on bolovi u grlu. Ništa sem toga. Samo kiselo nepce i bol kad gutamo. Ja troduplo vakcinisan. Simptomi, koliko nalazim, niđe veze sa Koronom. Verovatno je nešto skroz drugo, al paranoja nas puca jako. Ako se i ujutru probudimo kljakavi i još sa temperaturom onda pravac testiranje. 

 

Razmišljam samo da li da probam negde privatno samo test ili da regularno odemo do neke COVID ambulante. 

 

Nas dvojica isto stanje ko sinoć, samo kiselo nepce i blagi bol u grlu.

Ipak, išli smo u Aqualab na brzi antigenski test - i obojica dobili negativan rezultat.

Jasno da može tu false negative, ali valjda bi bar kod jednog odradio "kako treba".

 

Sve u svemu - klinac mi je full nesposoban, već 10 u odeljenju potvrđeno zaraženih a on ništa :dry: :D

  • +1 2
Link to comment

Imam cudno neko znojenje, ujutro mi pun nos, nemam temperaturu povremeno me boli glava, ali me sve to nervira. Malopre sam prosao pored MediGrupa, guzva bila, pa me mrzelo da odradim antigenski. Verovatno je vlaznost vazduha ili neka takva glupost kod mene. Poslednji put kad sam merio imao sam 36.8 a u toku dana 36.5/6 .

 

Panicim bez razloga, zar ne? :D

Edited by Milosh76
Link to comment
2 minutes ago, renne said:

jok, gotov si, ni bragu nećeš dočekati, a kamo li derbi

 

Jebse renne :D  Sutra idem na put, ocu li izdrzati do ponedeljka makar da se vratim u bg? :D

 

 

Link to comment
46 minutes ago, Milosh76 said:

Imam cudno neko znojenje, ujutro mi pun nos, nemam temperaturu povremeno me boli glava, ali me sve to nervira. Malopre sam prosao pored MediGrupa, guzva bila, pa me mrzelo da odradim antigenski. Verovatno je vlaznost vazduha ili neka takva glupost kod mene. Poslednji put kad sam merio imao sam 36.8 a u toku dana 36.5/6 .

 

Panicim bez razloga, zar ne? :D

 

Mene nos jebe tipa 10 dana ako ne i jače, uz solidne propratne glavobolje, ali ne svaki dan. 

Vele iskusni alergijaši™ da ambrozija trenutno jebe kevu, pa je moguće da je to uzrok.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Mene nos jebe tipa 10 dana ako ne i jače, uz solidne propratne glavobolje, ali ne svaki dan. 

Vele iskusni alergijaši™ da ambrozija trenutno jebe kevu, pa je moguće da je to uzrok.

uopšte nije isključeno da je alergija. a hoće i glava da boli u toj prigodi, zbog sunusa

 

ako ti smeta, probaj da uzmeš aerius tableta, ili kapi dymista(kortikosteroidi) ili alergodil kapi(antihistaminik)

 

ili običnim fiziološkim rastvorom svaki put po dolasku spolja isperi njonju

 


 

 

ako to ne pomaže nemoj da bacaš novce na pcr test

:fantom:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...