Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

Just now, Eleniko said:

što ne odu u zemlje sa manjom inflacijom od srbije pa tamo kupe 

 

Zato što im treba stan u Beogradu jer im sin i snaja u njemu rade a taj stan je njima namenjen. Jel ima još neko glupo pitanje?

Link to comment

izvini na glupim pitanjima, to ide prirodno kad pročitaš neku preispoljnu budalaštinu na temu cene nekretnina u beogradu

Link to comment
20 minutes ago, Luther said:

 

 Jel ima još neko glupo pitanje?

zasto si uvek tako nadrndan?

  • +1 1
Link to comment

@Luther od 2020. opada broj stanovnika i u Beogradu a gradi se nikad vise. I opet rastu cene stanova, sad vec do nivoa da su skuplji nego u mnogim Zapadnim metropolama, u zemljama gde ljudi imaju veca primanja. Kako to objasnjavas?

 

image.png.531de34f039986f53f089c4ad9c76abb.png

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, onamonamo said:

zasto si uvek tako nadrndan?

 

Nisam "uvek" ali kad mi neko napiše putuj igumane zadržavam pravo da budem i nadrndan.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Shan Jan said:

@Luther od 2020. opada broj stanovnika i u Beogradu a gradi se nikad vise. I opet rastu cene stanova, sad vec do nivoa da su skuplji nego u mnogim Zapadnim metropolama, u zemljama gde ljudi imaju veca primanja. Kako to objasnjavas?

 

image.png.531de34f039986f53f089c4ad9c76abb.png

kod nas nema racionalno obajsnjenje nizasta,samo ta prica da dolazi mnogo stranaca je smesna.Jednostavno mafija pumpa cene.

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, Luther said:

 

Nisam "uvek" ali kad mi neko napiše putuj igumane zadržavam pravo da budem i nadrndan.

 

svaki put kad napišeš

 

-- Očigledno ne možeš da razumeš šta sam napisao pa da te ne zadržavam --

 

dobićeš u sledećoj poruci putuj igumane kad sam dobro raspoložen, ako nisam oteraću te tamo gde zaslužuješ za takvo džiberisanje

 

o glupostima da ne pričam. smeju ti se ljudi ovde sa verovanjem da su cene nekretnina u beogradu proizvod inflacije. ali da budeš glup imaš pravo, bahat teško.

Link to comment
2 minutes ago, Miki_belavista said:

kod nas nema racionalno obajsnjenje nizasta,samo ta prica da dolazi mnogo stranaca je smesna.Jednostavno mafija pumpa cene.

Pa toj tezi i ja tezim. Pucice ovo, dal za godinu ili 10, al pucice. Ne mozes u nedogled da igras tu igru.

Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Pa toj tezi i ja tezim. Pucice ovo, dal za godinu ili 10, al pucice. Ne mozes u nedogled da igras tu igru.

 

možeš sve dok pumpaš tj pereš crni novac. 

 

sve oči su uprte u škaljare.

 

kad prestanu tovari banana, stvar ide nizbrdo.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

da su cene nekretnina u beogradu proizvod inflacije

Povecanje cena nektretnina je, izmedju drugih razloga, posledica i inflacije tj povecanja plata i velike kolicine novca u opticaju.

 

Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Pa toj tezi i ja tezim. Pucice ovo, dal za godinu ili 10, al pucice. Ne mozes u nedogled da igras tu igru.

ovo si u pravu ali... stancuju se ogromne kolicne dolara i evra tako da je moguce da ce ostati na ovim cenama i dalje.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, x500 said:

Povecanje cena nektretnina je, izmedju drugih razloga, posledica i inflacije tj povecanja plata i velike kolicine novca u opticaju.

 

 

šta je starije, kada su krenule da skaču cene nekretnina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...