Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

Pa valjda Lidl nema veze sa tim?

 

Onaj spoljni deo jeste vezan za BiG, mada su fizički razdvojeni.

 

Nisam znao da one dve parcele takođe imaju veze...

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Big ima i spoljni deo, plus još dve takve parcele koje se grade, plus Lidl pored.

 

Ok, ali valjda pričamo o onome što trenutno postoji i što je u funkciji tržnog centra, a ne i drugog lanca.

Link to comment

Pa ja sam skontao da pričamo o tržišnim ponudama za stanovništvo u određenim delovima grada. Zato rekoh, neko je nanjušio tu da pola Karaburme i Mirjeva nema gde da troši pare i onda izgradio trgovinski grad.

 

Apsolutno me ne tangira da li je veći Big ili Galerija, i jedne i druge drže verovatno neki mufljuzi.

  • +1 3
Link to comment

To da, Karaburmi i Mirijevu jeste falio tržni centar. Moj utisak je da Big ima znatno manju ponudu od Galerije, Ušća, Delta sitija, Bea... Radnje koje mene zanimaju su u njemu dosta manje i imaju lošiji izbor nego iste te u ostalim navedenim centrima.

 

Ne znam kakav je onaj u Rakovici, tamo nisam bio.

  • +1 1
Link to comment

Meni je Rajiceva totalno razocarenje a realno i nervira me sto su shopping mallovi unistili sve one radnje po centru. Neko mi je pricao da je zarada u Uscu po kvadratnom metru prostora (u smislu koja se vrednost robe proda) 4 puta veca nego za radnje u Knezu. Jbg, nemaju sanse dugorocno.

 

Edit: nemam nista protiv mall-ova kao takvih ali svi izgledaju isto svuda u svetu, sterilno i blestajuce dosadno, mnogo je lepse setati starim delom grada i tu ceprkati po prodavnicama.

Edited by Shan Jan
  • +1 3
Link to comment

Meni je glavno razočarenje Rajiceve izostanak bioskopa, a toliko ih je u centru zatvoreno početkom 2000-ih, sigurno postoji publika, posebno od kada je Takvud odlučio da ne menja sedišta i projektore sa kraja 90ih. Drugo, sporedno, je izostanak nekog ok restorana ili kafića gore na terasi.

Link to comment
2 hours ago, reg said:

Meni je glavno razočarenje Rajiceve izostanak bioskopa, a toliko ih je u centru zatvoreno početkom 2000-ih, sigurno postoji publika, posebno od kada je Takvud odlučio da ne menja sedišta i projektore sa kraja 90ih. Drugo, sporedno, je izostanak nekog ok restorana ili kafića gore na terasi.

Imas Mama Shelter na samom vrhu, meni je to bas kul mesto i iznutra i spolja, jedini plus Rajiceve. 

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Shan Jan said:

Imas Mama Shelter na samom vrhu, meni je to bas kul mesto i iznutra i spolja, jedini plus Rajiceve. 

Klopa im je bila baš slaba kada su otvorili. Bio sam slučajno pre dve nedelje i značajno su napredovali. Sada se već može reći da je prosečna.

  • +1 2
Link to comment

Mislim da sam samo jednom jeo, bilo mi je ok. Meni je prosto lepo mesto za chill out uz pice.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, reg said:

Meni je glavno razočarenje Rajiceve izostanak bioskopa, a toliko ih je u centru zatvoreno početkom 2000-ih, sigurno postoji publika, posebno od kada je Takvud odlučio da ne menja sedišta i projektore sa kraja 90ih. Drugo, sporedno, je izostanak nekog ok restorana ili kafića gore na terasi.

 

Da, nema ih, Takvud i Dom Sindikata su jedini u centru koji rade, s tim što u Takvud treba uložiti ozbiljne pare da bi se podigao na nivo ostalih, a mislim da to niko neće da radi, pa mi deluje samo pitanje dana kada će biti katanac na bravu. Zvezda radi leti, ali nešto na mufte i puštaju stare filmove, to je onako za zajebanciju.

Meni je glavni gušt uvek bio prošetati do bioskopa i nazad, malo se ispričaš sa ljudima, malo sumirate utiske. Za ova sranja po tržnim centrima mi uvek treba organizacija, kola, parking tamo, parking kod kuće, plus nenormalna gužva, upadneš u mašineriju hteo-ne hteo.

  • +1 2
Link to comment

ako nekom paše stan za ispod 2000€/m2 a nema ništa protiv rakovice, evo solitera preko puta mog. u prizemlju je DrMax, tu odma je buca sa roštiljem 50,37.504 i 59 na minut. ovih 6m2 je maznuto od hodnika/stepeništa, niko nema ništa protiv.

 

a i da imam PPP komšiju.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

Uz dužno poštovanje 2000e za rakovicu

 

Ne budi snob :lol: Rakovica ti je novi NBG.

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
21 minutes ago, Eleniko said:

Uz dužno poštovanje 2000e za rakovicu

 

Eye Googly Eyes GIF

I deveti sprat Rakovice....

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...