Jump to content
IGNORED

гласање Дија-Споре


srgjeef

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jms_uk

    35

  • Luc

    31

  • Indy

    30

  • Marvin (Paranoid Android)

    18

Upravo zavrsih razgovor sa 1 bivsom ministarkom&starijom gospojom, zaposlenoj u istoj firmi k'o moja zena :rolleyes: Kaze, bila u Beogradu, pa glasala u prvom krugu, a nije prijavljena ovde na biracki spisak. Zaboravila to da obavi. Cenim, jos jedan glas vishe za nashu stvar :wink:Jos dodaje, da se srela sa velikim prijateljem Tata Ljubom, koji joj rekao da je Boris neozbiljan, lenj i da nece nista da slusha :Hail: Sto je, nju mnogo iznenadilo, jer bio je tako fino i umiljato dete :lol:
Да ли је то РМ? или РГ? Ако је била министарка, чини ми се да не ради у истој фирми као и твоја боља половина :wink: .
Link to comment
Да ли је то РМ? или РГ? Ако је била министарка, чини ми се да не ради у истој фирми као и твоја боља половина :wink: .
to mu i ja pricam :wink:
Link to comment

(delimicno) offtopic: istinita anegdota sa proslih izbora u Berlinu, dve mlade sluzbenice (IQ proporcionalan broju godina) sacekuju ispred onog astala, jedna prska sprej na levu ruku, druga proverava desnu :frust:

Link to comment
Да ли је то РМ? или РГ? Ако је била министарка, чини ми се да не ради у истој фирми као и твоја боља половина :wink: .
E, idem posle glasanja u goste kod gospoje. Upravo menjam baterije u diktafonu cool.gif Vidi sta mi uradio Njujorker veceras. Forsira Dzonija k'o da je voda. A, ja neotporan na alkohol :rolleyes: Nego, da se izvinim choveku sto sam ga vozio po kraju, pri zestokom pljusku, bez brisacha :lol: I da se zahvalim, na "ruchnom" brisanju shofershajbne (ziveo maternji jezik :Hail: ) na svakom stopu&semaforu :Hail: A, murija vreba sa svih strana :rolleyes: Na kraju, smo zavrsili kod nekog Arapina u servisu. Iskusno sam razmenio par rechi na arapskom (i to chudo od jezika pomalo znam cool.gif ), promeni mi chovek brisace, izdrnda nesto ispod haube i proradishe. Posle toga, sve bilo je rutina. Sve sto kupismo-popismo. Zagrevanje pred super-bol. Svi (Njujorcani i okolina) ste pozvani na nedeljnu zurku cool.gif A, ti Pacula, chim ispratis goste, vataj mrski metro nord :wink: ps Da niko ne chuje ulozio sam 50 kinti na Dzajantse. Dobit: dva somicha! Valjda se nisam urek'o? Edited by Luc
Link to comment
ps Da niko ne chuje ulozio sam 50 kinti na Dzajantse. Dobit: dva somicha! Valjda se nisam urek'o?
Ako si ureko, Teacher će te skalpirati :D Ja se sad vratio iz ambasade u Londonu. Tamo kutija bila taman onako, malo više od popunjenog donjeg dela. Računam između 50 i 100 glasova. Doduše, u prvom krugu je glasalo samo 219 ljudi...Na izlasku iz ambasade sretnem Jmsa :)
Link to comment
Ako si ureko, Teacher će te skalpirati :D Ja se sad vratio iz ambasade u Londonu. Tamo kutija bila taman onako, malo više od popunjenog donjeg dela. Računam između 50 i 100 glasova. Doduše, u prvom krugu je glasalo samo 219 ljudi...Na izlasku iz ambasade sretnem Jmsa :)
Iskreno, cenim da su sanse Dzajantsa skoro, pa nikakve :wink: Chim se saberem i privedem razumu, krecem ka Konzulatu cool.gif
Link to comment
samo da se zahvalim svim forumasima u inostranstvu koji ce odvojiti vreme da odu i glasaju, narocito onima koji ne zive u gradovima gde se glasa.
Takođe, a gledaj u Jms-a u prvom planu. Meni do ambasade treba po sata, njemu neka 4 i po sata. Masivan rispekt za inicijativu :)
Link to comment
Takođe, a gledaj u Jms-a u prvom planu. Meni do ambasade treba po sata, njemu neka 4 i po sata. Masivan rispekt za inicijativu :)
Meni vikendom treba 45 minuta, posto nema "ekspresa", pa metro-nord staje u svakom selu. A kad gledam sa moje stanice, Menhetn se jasno vidi i uopste ne izgleda tako daleko... :blink:
Link to comment
Luc, Marvin, JMS-Jel ima neko od vas podatke o izlaznosti u US, odn.UK?Falavi unapred.:)
Ja cu da glasam veceras oko sest, pa cu tada da proverim koliko je ljudi, ovde u NYC izaslo na izbore. Podelicu saznanja sa vama :wink: Edited by Luc
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...