Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, omiljeni said:

Q2TG4GQ.png

 

Skoro 2000 više nego u maju prošle godine. Batut za taj period ima oko 500 umrlih.

 

Na jednog rođenog imamo 2.4 umrla :blink: Ko će raditi u fabrikama?

 

Evo i ovako:

 

 

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, angelada said:

Je l su sinoć na Arsenal festu stvarno radili testiranje na ulazu, nešto ne vidim vesti, a na sva usta su pričali kako će imati besplatne brze testove.

Radili za one koji nisu vakcinisani ili nemaju antitela. 

  • Hvala 1
Link to comment

Više od hiljadu koji su danas uradili antigen za ulazak na Arsenal Fest, svi do jednog negativni. To je u suštini potvrda da je trenutno cirkulacija virusa vrlo niska.

Link to comment
1 hour ago, Pixie said:

 

Ovo je stvarno :blink:.

 

da, i ja sam bila zapanjena. nije ih bilo mnogo, nisu se uglavnom zadrzavali, ali je bilo. sestre nista.

 

 

Link to comment
50 minutes ago, Aleksija said:

da, i ja sam bila zapanjena. nije ih bilo mnogo, nisu se uglavnom zadrzavali, ali je bilo. sestre nista.

 

 

 

Verovatno nakon nekog vremena izgube volju za raspravljanjem, što je razumljivo. Ali i jedan od problema te (na kraju) sistemske tolerancije bahatosti.

Link to comment
Just now, Pixie said:

 

Verovatno nakon nekog vremena izgube volju za raspravljanjem, što je razumljivo. Ali i jedan od problema te (na kraju) sistemske tolerancije bahatosti.

nisam ja sigurna uopste sta su njihovi motivi, ovaj sastav medicinskog osoblja  sa kojim sam se ja susrela je delovao vrlo opusteno i vecinom ne preterano kompetentno. ja sam shvatila da je to b postava koju su ostavili zato sto su ovi iskusniji otisli na odmore. nadam se da nije stalno tako.

moj je utisak da medju zdravstvenim radnicima generalno postoji nezanemarljiv broj antimaskera, ili bar onih koji maske ne smatraju neophodnim. a ocigledno nema volje da se kontrolisu i eventualno kaznjavaju. 

sto se tice nosenja maski, verujem da bi maxi trenutno pobedio mnoge zdravstvene ustanove :D

Link to comment

zato shto je maksi izvor prihoda za inspekciju. i brojne te mini radnje gde personal panichno prebrojava ljude i maske. i to je sve o jupiterima i volovima.

zbog ovih genija koji trche na lopatu, mi cemo se josh malo pochuvati, shto nam teshko dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment
27 minutes ago, Sammael said:

Za 2 dana čuo za 2 slučaja mlađih ljudi vakcinisanih sinofarmom ovde koji su negde napolju dobili koronu. :(

sto uopste idu tamo gde ima virusa, sto ne ostanu u srbijici gde smo pobedili. 

 

Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

zato shto je maksi izvor prihoda za inspekciju. i brojne te mini radnje gde personal panichno prebrojava ljude i maske. i to je sve o jupiterima i volovima.

zbog ovih genija koji trche na lopatu, mi cemo se josh malo pochuvati, shto nam teshko dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

ma da... razvuci ce se ovo, na jedan ili drugi nacin. ionako nas je drzava ostavila da se sami dogovaramo hocemo li koronu ili necemo.

 

nadam se da ce ima bar doci do mozga pre zime da je potrebna treca doza neke mrna, inace cemo imati beskonacne reprize.

Link to comment
25 minutes ago, Sammael said:

pos'o jbg

ma naravno da ljudi moraju putovati, ironija.

 

mi smo recimo odustali od hotela i rezervisali izdvojen apartman za letovanje ove godine upravo zato sto je kinez poprilicna nepoznanica u susretu sa deltom (a i ostale vakcine, ali u manjoj meri). 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...