Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Далибор said:

Da li neko zna koja je procedura za ulazak u Srbiju sa EU pasošima (Poljska)? da li je potreban PCR test? Gde to može da se jednoznačno proveri? Hvala

 

napravi test i miran si. sva pravila u srbiji su po sistemu "'ce vidimo"

  • +1 1
Link to comment

i neodobri ministarstvo prosvete velikim maturantima da ih se okupe njih ukupno 100 u shkolskom dvorishtu i popije svoju kokakolu. jer korona.

 

ne kazem da treba da se okupe, ne mislim ni da treba da se okupe, ne mislim nishta, ali koji je problem sa shkolom, ako 4000 bilmeza moze da skache i vrishti na utakmici u zatvorenom i da nema veze. pa im se poklone i one dve mrljave mutavice iz vlade. ono, koji je vash problem? hoce da se pozarazavaju maturanti sad kad smo pobedili? :hihi:

Link to comment
lol kokakolu
 
mi smo još na maloj maturi cepali žestinu 
imaju oni i svoje varijante za splavarenje, za koje nema korone, zeleli su da provedu par sati u shkolskom dvorishtu, na otvorenom u po bela dana, za koje iznenada ima korone.

znachi govorim po sekcijama, i govorim plenarno.

sent from bubamoto

Link to comment

Šta je fora sa tim autoputem?
Odakle to, zašto baš autoput? Zašto policija ignoriše ta okupljanja?

To mi je baš potpuni bizar. Praviš žurke na autoputu. Kome je to uopšte palo na pamet i kako se proširilo?

Link to comment

Postoji visedecenijska tradicija da kad oko ponoci obezbedjenje razjuri studente sa Klupica u Studentskom gradu ekipa predje na teritoriju van Studentskog grada na Ostrvo na iskljucenju sa autoputa na Tosin Bunar. To je ranije bio jedva dvocifren broj ljudi, pa nikom nije smetalo da oni tu dovrse pice, ali u poslednjih godinu i kusur dana kad nema gde da se izadje tu su pocele da se organizuju prave zurke sa ozbiljnim ozvucenjem i trocifrenim brojem ljudi, ne samo studenata iz Studentskog grada, nego dolaze ljudi iz celog grada. Policija ignorise jer im je neko rekao da ignorise. Pretpostavljam da se vlast plasi da studenti ne popizde i izazovu ozbiljne proteste.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...