Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

žao mi je što nisam epidemiološki antropolog, sjajna studija bio mogla da se napiše samo vozeći se gsb-om. danas sam se posle hiljadu godina vozio javnim

prevozom, terminus borča pa sve do blokova. u borči smo pobedili koronu, 2/3 ljudi u busu je bez maske, a pola od ostatka je na bradi il da viri njonja. kako je autobus prešao dunav bukvalno na prvoj stanici je broj maskera skočio na cca 50%, a kada smo prešli i preko save broj maskera je skočio na stabilnih +80%

 

 

 

bombardujte borču 

 

e

bonus, informerovci ne veruju u koronu, blicovci razumeju poentu maske

 

 

Ja danas zajahao 95..od Hajata do pancevackog mosta..nakon cca dve godine, poslednji put sam prevozom isao na miting.

 

Otprilike polovina ljudi unutra je pobedila koronu.

 

Onda..niotkuda...kontrola..nedeljom, da ne poverujes. Obradovah se..reko "Sas kad ih pokaznjava sve sto ne nose maske".

 

 

Ali jok..frajera zanimaju samo karte, za ostalo ga zaboli tacno.

 

 

Ako mi sa koronom prodjemo ovako kako sada stojimo...bice to jedna od vecih senzacija ikad.

Link to comment

DKT: Ugostiteljski objekti do 00h, i na otvorenom i u zatvorenom. Rok za vakcinaciju za 3000 produžen za još 7 dana.

Edited by msv
Link to comment
17 minutes ago, msv said:

DKT: Ugostiteljski objekti do 00h, i na otvorenom i u zatvorenom. Rok za vakcinaciju za 3000 produžen za još 7 dana.

Falim Allaha dž.š. ... Do 22h je stvarno bilo nedotupavo.

  • +1 3
Link to comment

Pošta Srbije saopštila je da građani od danas mogu da dobiju Digitalni zeleni sertifikat na aerodromu "Nikola Tesla", a da će na šalterima još 200 pošta širom Srbije ta usluga biti dostupna od 2. juna.

Za dobijanje sertifikata potreban je važeći pasoš, a ceo proces, od podnošenja zahteva do izdavanja dokumenta, traje svega nekoliko minuta i besplatan je.

Spisak pošta u kojima je omogućeno izdavanje Digitalnog zelenog sertifikata dostupan je na adresi www.posta.rs.

Link to comment
Quote

“Policija nije znala da će doći do kršenja mera. Da su znali da će doći do kršenja mera, ne bi se kršile mere“, rekla je premijerka Brnabić

brnaba o košarkaškoj utakmici na kojoj je prisustvovalo 4325 gledalaca

 

 

e

fali odgovarajuća fotka svi znate koja, al da ne budem maliciozan

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 7
Link to comment

Da li neko zna koja je procedura za ulazak u Srbiju sa EU pasošima (Poljska)? da li je potreban PCR test? Gde to može da se jednoznačno proveri? Hvala

Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

brnaba o košarkaškoj utakmici na kojoj je prisustvovalo 4325 gledalaca

 

Pitali su Dariju na konferenciji kako policija nije bila obaveštena ako je postojao nalog za angažovanje policijske jedinice za obezbeđenje utakmice. Nije znala šta da kaže pa je pustila traku "Treba svi da se ponašamo odgovorno..."

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, msv said:

 

Pitali su Dariju na konferenciji kako policija nije bila obaveštena ako je postojao nalog za angažovanje policijske jedinice za obezbeđenje utakmice. Nije znala šta da kaže pa je pustila traku "Treba svi da se ponašamo odgovorno..."

ona je apsolutna pobednica ove tranzicije :s_w:

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...