Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja stvarno mislim da je virus odavno toliko raširen da neko ko relativno učestalo izlazi iz stana/kuće zaista ne može da kaže, "e tamo sam se zarazio".


.... Shiit has hit the fan!


ko ide da se vidja/druzi sa drugim ljudskim bicima pogotovo. i nekako nerado ljudi hoce da kazu ishli smo po zurkama ili vec gde druzili, zarazili se. uvek je jao ne znam odakle.

sent from bubamoto



  • +1 6
Link to comment

@Filozof manijak  @Caligula @Arkadija

 

Ja sam svestan situacije i izdržavam nekako, ali apsolutno razumem one koji ne mogu. Nemaju lošu nameru, ne jebe im se za druge, ali prosto ne mogu.

 

Ja razumem svaku različost među ljudima :D

 

Arkadija, preživećemo, ali može se malo kukati bar, onako iz nemoći :D Evo lično hvatam i sebe i neke svoje ljude u situacijama da se nerviramo zbog nekih gluposti mnogo više nego ranije, ja čak i na forumu, a sve jer ne možemo da kanališemo energiju. Mislim možemo, ali nećemo, jer smo svesni situacije.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Nisi ni svestan koliko čovek može, samo kad hoće. Nego je to razmažena generacija , prosto da čovek poželi da počnu i mladi umirati na angro od kovida, kako bi najzad doprlo stanje do malog mozga.

Link to comment
Nisi ni svestan koliko čovek može, samo kad hoće. Nego je to razmažena generacija , prosto da čovek poželi da počnu i mladi umirati na angro od kovida, kako bi najzad doprlo stanje do malog mozga.
to ne bi dalo taj rezultat.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Nisi ni svestan koliko čovek može, samo kad hoće. Nego je to razmažena generacija , prosto da čovek poželi da počnu i mladi umirati na angro od kovida, kako bi najzad doprlo stanje do malog mozga.

Eto ti ga sad :puke:

 

@Joe D

 

To što ti ne poznaješ nikoga takvog ne znači da ih nema.

Edited by Milošica
Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Eto ti ga sad :puke:

 

@Joe D

 

To što ti ne poznaješ nikoga takvog ne znači da ih nema.

nema ih zato sto je paradoks, a ne zato sto ih ja ne poznajem. poznajem ih i te kako.

 

ljudi koji poseduju empatiju sede kod kuce i ponasaju se odgovorno.

Edited by Joe D
  • +1 5
Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel tako da je ružno?

Jel shvataš sad?

Nisi formulisao bukvalno kao da to želiš, ali jasno je da želiš da bi se dozvali pameti. 

 

Što se tvog pitanja tiče, mešaš babe i žabe, ili spinuješ.

 

Mnogi koji ne sede kod kuće ne žele smrt drugima, ali prosto ne mogu da izdrže. 

 

@Joe D

 

Okej. Ne slažemo se i to je to.

Edited by Milošica
Link to comment

A šta da je zombi apokalipsa?

 

Uostalom, rat i jeste ostavio posledice na mnoge. Na ovaj ili onaj način.

 

Prosto mislim da nemate dovoljno razumevanja, i to kažem ja koji se pridržavam svih mera.

Link to comment

znam ja tako i mnoge sto prosto ne mogu a da ne sednu pijani za volan ka se vracaju iz grada. nemaju losu nameru i ne jebe im se druge, ali prosto ne mogu.

 

eto vidis kako za sve moze da se nadje razumevanje. valjda nas to cini boljim ljudima. razumevanje za sve, osim za one koji ispastaju.

Edited by Joe D
  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...