Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Kaže mi poznanik danas, u trendu su jutarnje žurke po Bg-u...počinju oko 08h ugl, pa cepaju bar do kraja radnog vremena a neke i duže.

:isuse:

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Barti66 said:

Kaže mi poznanik danas, u trendu su jutarnje žurke po Bg-u...počinju oko 08h ugl, pa cepaju bar do kraja radnog vremena a neke i duže.

:isuse:

ovako pravi rejveri uvek

Link to comment

Masa njih ne veruje da virus postoji. Nose maske samo zato sto mora u zatvorenom. I to nece verovati ne znam sta da se desi, to fura tu pricu da je ovo izmisljotina Amerike & Gejtsa, teorije zavere, da su slike punih bolnica namontirane, vec smo ih pisali. Postoji i odredjen broj njih koji misli da je ovo grip i da prolazi kao grip. Pa danas na vakcinaciji sam cula jednu koja preko mobilnog nije znala da kaze koju je vakcinu dobila (da li je realno da su ljudi toliko neinformisani?). Drugo sto me frapiralo opet neko u mobilni: 'Evo vakcinisala sam se, ja verujem da ovo postoji'. Doslo mi je da se proderem Naravno da postoji stoko bezrepa, seti se Italije, seti se Italije pre godinu dana! Seti se nas od letos, jesenas, od marta, pogledaj stoko sta se desava u ostatku sveta i usudi se da kazes da je farsa!

  • +1 1
Link to comment

Ma nije samo Srbija, nego je problem sto se ludilo podgreva sa najviseg mesta. To vise izaziva nervozu kod normalnih ljudi nego ne sama pandemija. Meni od februara 2020 frka ne toliko od virusa koliko od ponasanja drzave.

 

@Alfa fascinira koliko ljudi zivot uzimaju zdravo za gotovo. Posle se pitamo otkud ratovi, ko su bili ti cuvari logora, kako ljudi racionalizuju najmalignije zablude - i evo nam u praksi primera koliko hoces. Nije Kinez pojeo slepog misa i nije virus skocio sa zivotinje na coveka po ko zna koji put u istoriji sveta, nego je bukvalno sve drugo. I 5G i migranti i zaprasuju i Gejc i Soros i farmakomafija i laboratorije i duboka drzava i vakcine i chipovi ma sve bre

 

citav ovaj pakao samo da bi astrazeneka zaradila 5 evra po dozi. Kako onda nemac da ne veruje onom propalom slikaru kad mu kaze da je arijevske rase?

 

Nista lakse nego poverovati u sve sem u ocigledno.

 

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
Kome nije jasno kakvi debili zive u srbiji nek pogleda anketu u dnevniku RTSa


Sent from my iPhone using Tapatalk
kome nije jasno neka vidi jednu ustanovu beogradskog univerziteta, koja radi sa 30% fizichkog kapaciteta, i ne moze da obezbedi bezbedno funkcionisanje kantine na nivou uzmi i jedi u kancelariji :blink: :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment

A ovamo slusam, Beogradjani najvise postuju mere, aham..mislim, ne postuje niko, ali, po vasim postovima, ispada da bar 80% BG ne jebe mere, od univerziteta preko medicinskog non kovid osoblja, do GSPa..onda se BG dobro i drzi..

Link to comment
35 minutes ago, Alfa said:

Masa njih ne veruje da virus postoji. Nose maske samo zato sto mora u zatvorenom. I to nece verovati ne znam sta da se desi, to fura tu pricu da je ovo izmisljotina Amerike & Gejtsa, teorije zavere, da su slike punih bolnica namontirane, vec smo ih pisali. Postoji i odredjen broj njih koji misli da je ovo grip i da prolazi kao grip. Pa danas na vakcinaciji sam cula jednu koja preko mobilnog nije znala da kaze koju je vakcinu dobila (da li je realno da su ljudi toliko neinformisani?). Drugo sto me frapiralo opet neko u mobilni: 'Evo vakcinisala sam se, ja verujem da ovo postoji'. Doslo mi je da se proderem Naravno da postoji stoko bezrepa, seti se Italije, seti se Italije pre godinu dana! Seti se nas od letos, jesenas, od marta, pogledaj stoko sta se desava u ostatku sveta i usudi se da kazes da je farsa!

 

seti se alama :)

 

ja kazem: ceo svet stoji majstore..ende

 

Link to comment
5 minutes ago, arkonada said:

GSP i radnje se još drže solidno koliko sam video

u kom smislu, svi su na broju, ili su disciplinovani..mere neko i postuje,kad bas zagusti, ljudima se napuni besikica, i onda krenu da turaju brnjice, i to ne svi, naravno..a cim padnu malo brojke, odmah opustanje, tako je svuda, od BG, do Przogrnaca..

Edited by Misko
Link to comment

U smislu da kad uđem u bus ili maxi i slično velika većina ljudi ima maske. Da li važi u nekim drugim terminima ne bih ti znao reći, van toga što vidim korone nema i nikad nije postojala od ulaza gde živim pa na dalje.

  • +1 1
Link to comment

pa i kod mene u marketu tako, i u posti, ostalo..iskreno, mislio sam da ce se posle onog treceg talasa, narod bar delimicno osvestiti, budala..

Edited by Misko
Link to comment
26 minutes ago, gospa buba said:

kome nije jasno neka vidi jednu ustanovu beogradskog univerziteta, koja radi sa 30% fizichkog kapaciteta, i ne moze da obezbedi bezbedno funkcionisanje kantine na nivou uzmi i jedi u kancelariji :blink: :isuse:

sent from bubamoto
 

 

u, kantina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...