Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

48 minutes ago, Sandradjer said:

Milosh76,  nema poziva jos uvek?  

 

Nema... poslednja prijava ima 4-5 dana... mozda bude nesto ove ili sledece nedelje. Ne zurim

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, duma said:

Možeš li da zamisliš na šta bi ličila obavezna vakcinacija, pogotovu ako ne bi mogla da se bira vakcina?

Imamo kinesku, rusku, američku i indijsku vakcinu. Čak i ovde su ljudi naglašavali da neće dve, pri čemu se nije uzimalo u obzir da je kod nas samo Astra proizvedena u Indiji.

Koliko juče se govorilo da je kineska krš, iako ima podosta podataka koji govore da i nije. S druge strane, imaš more njih koji ne bi da ih "Ameri čipuju".

 

Sve to je radio zato što mu se moglo. Letos je pokušao, pa je video da mu se sad baš i ne može. Nema šanse da uvedu policijski čas 24/7.

Pokazalo se da je njima jedina pretnja neorganizovani i nekontrolisani bunt. Njemu policiju vodi Vulin, a DB Gašić, a s Veljom i Dijanom se posvađao.

Nema ko ni baklje da pali.

 

 

Za taj tender se već prijavila gomila ponuđača.

Link to comment

bio danas jedan bivši kolega, radio malo u Batajnici...

 

jedan deo razvoda za kiseonik ide max 15 L, koliko god da se odvrne, što nije dovoljno da podigne saturaciju.. pod počeo da se odvaja i raspada... sestre skupili s koca i konopca, pola ne zna da radi ono što treba, pacijenti leže prljavi, kad se udje u sobu zapahne smrad, 48 pacijenata na jednog doktora i tri sestre, nema svih lekova, itd itd

 

drugim rečima, prosečno srpsko zdravstvo pa na kub

  • Hvala 1
  • Tužno 3
Link to comment
Quote

U centru Beograda komunalna policija večeras u 20:15 časova "razbila" je još jednu korona žurku u kafiću u Makedonskoj ulici u Beogradu, gde je zatekla 50 osoba.

 

Link to comment
50 minutes ago, Kelt said:

bio danas jedan bivši kolega, radio malo u Batajnici...

 

Odosmo u petak ekipa iz preduzeća da dežuramo 24h, po priči onih od prošle nedelje je blago rečeno na kub.

  • Hvala 1
Link to comment

danas svratio poslom kod seljaka s kojim je komunikacija uvek OK. povelo se o vakcinama, kovidu.

"treba da idem u grad na 2. vakcinaciju 13."

"ja neću da se vakcinišem"

"što"

"to su amerikanci pustili iz laboratorije"

"kakve veze ima otkud virus. vidiš koliko je ljudi pomrlo"

"ma ne zanima me, neću. još traže da nešto potpisujem"

žena dobacuje: "ćerka mu kaže da se vakciniše, neće"

kladim se da ni žena neće dase vakciniše. zna sa ko odlučuje u kući.

Link to comment

gledaj madjarsku i rumuniju, manje slucajeva, a deset puta vise umrlih dnevno nego mi. bas tuzno za njih :(

o narandzastom ne vredi ni pricati.

 

bezocni lazovi i narod zagledan u sopstveni pupak, to su srca dva. ljubili se grlilil se...

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, hefaca said:

Win win kombinacija 

Ti brojevi su oduvek bili pokazatelji trendova i ne znam cemu insistiranje na dokazivanju laziranja...

 

ne razumem sta hoces da kazes.

Link to comment
1 minute ago, Jumanji said:

Nego nisam ispratila, pa da pitam pred spavanje emoji849.png sta su odlucili, kada donose hitne mere?

 

Krizni stab donosi bilo kakve mere taman koliko ti i ja ili bilo ko sa ovog foruma.

Od zakljucavanja nema nista,to sto Kon serucka po televiziji to pokusava da opere svoj obraz koji ne moze da opere za jos jedan zivot.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...