Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

27 minutes ago, Milosh76 said:

 

 

- Ova grba u trećem talasu neće biti snažna kao prva grba u periodu novembar - decembar, kada smo imali 7.999 u jednom danu. Ovo neće biti tako strašno, već je počelo da jenjava. Nazovimo ovo drugom grbom trećeg talasa, jer nije pik. 

 

Jel broji vise iko ove grbe i koliko ih ima..deluje kao Kvazimodovo porodicno stablo

  • Haha 4
Link to comment
11 minutes ago, renne said:

opet preko 4k

i opet 16

 

Realno se izzivljavaju nad nama i grohotom se smeju i nije im jasno kako im sve prolazi u apsolutnoj tisini.

 

 

  • +1 3
Link to comment
51 minutes ago, renne said:

i opet 16

 

Postoje dve opcije, ili su toliko jebeno glupavi da ne kontaju da su iste cifre svaki dan ili rade to namerno da nas jebu.

 

Siguran sam da je ovo drugo...

Link to comment

Zrenjanin 51 posle prva 2 jača dana sa 32 i 31. Ako sam prethodni talas kada su svi živi imali ovde uspeo da preskočim ovaj me hvata milion posto :isuse: Nije mi jasno samo kako. Ili ta antitela ničemu ni služe ili nemam pojma.. 

Link to comment
 
Postoje dve opcije, ili su toliko jebeno glupavi da ne kontaju da su iste cifre svaki dan ili rade to namerno da nas jebu.
 
Siguran sam da je ovo drugo...
nije ih briga.

sent from bubamoto

Link to comment

Najpogođeniji gradovi/opštine sa više od 30 novozaraženih po današnjim podacima:

 

UNJwckW.png

 

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=03&dd=03&nav_category=12&nav_id=1820782

Edited by vememah
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, Jozef K. said:

Imaš antitela?

 

Blage veze nemam, nisam se nikad testirao. Mada sam ubeđen da sam asimptomatski preležao, uz moje kretanje i broj ljudi koje znam da su imali bi faktički bilo nemoguće da nisam zakačio. Al ko zna. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

Blage veze nemam, nisam se nikad testirao. Mada sam ubeđen da sam asimptomatski preležao, uz moje kretanje i broj ljudi koje znam da su imali bi faktički bilo nemoguće da nisam zakačio. Al ko zna. 

Mlađi si. Moguće je, ali veća verovatnoća je da ipak nemaš. Pre da ti je imunitet dovoljno jak da se virus nije ni primio.

  • +1 1
Link to comment
Ozbiljne žurke se prave. čujem, i uopšte ih sve ne rasturaju. To i sad mi pričao ortak psihijatar da je neki deda u Bataji noćas u delirijumu vitlao šipkom, oborio mu kolegu na pod. Čovek ugruvao trtičnu kost, ali otišo da radi danas nema ko da ga zameni. Ludnica.
Ajde zurke, nego cujem da se organizuju proslave 8. Marta po kafanama za kolektive.
Link to comment
51 minutes ago, munze said:
4 hours ago, Hermetico said:
Ozbiljne žurke se prave. čujem, i uopšte ih sve ne rasturaju. To i sad mi pričao ortak psihijatar da je neki deda u Bataji noćas u delirijumu vitlao šipkom, oborio mu kolegu na pod. Čovek ugruvao trtičnu kost, ali otišo da radi danas nema ko da ga zameni. Ludnica.

Ajde zurke, nego cujem da se organizuju proslave 8. Marta po kafanama za kolektive.

Juce svadba u sysednoj selendri sa sve trubacima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...