Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Info se obično dobije nakon žuraje (osim ako nisi učesnik iste).

A i denunciranje žbirima pada u vodu, jer postoje mesta na koja ne smeju da zalaze.

  • +1 1
Link to comment
Ako znate info o nekoj žurci, prijavite komunalnoj, napišite i ovde i na twitteru, pa da ih vijamo da rasture...
 
 
A da bi žurke bile ozbiljan driver trenutne situacije, to bi značilo da desetine ako ne i stotine hiljada ljudi učestvuju na žurkama... A da se to nekako ne deli preko javnih glasila.
 
Tako da ne verujem da je to toliko široko rasprostranjeno.
 
Ja npr znam da je u petak bila žurka u Konoba Akustik (ex atom, zgrada Fizičkog Fakulteta u Cara Dušana), ali sam saznao dan-dva kasnije. Ako neko živi blizu nek izvidi da li i dalje prave žurke.
Nadam se da ti imaš pozitivna iskustva sa prijavljivanjem, ali ja sam prijavljivao ko zna koliko puta i vrlo slabo do ništa.
Takođe komunalna ne radi posle 22h onda te vozaju na MUP, pa koja je stanica nadležna pa ov ono

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Hermetico said:

Deca masovno kače, nikad ovoliko poruka nije stiglo u roku od par dana kao sad. 

Samo da prebace skole onlajn,  nadam se od ponedeljka

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Znači da najavljene a nepreduzete rigorozne mere već daju rezultate :fantom: 

odmah sutradan. dovoljno je da uvazeni kon zavapi da ce da napusti krejzi shtab.

Link to comment
56 minutes ago, steins said:

Javlja mi se da ce danas biti pada zarazenih


Sent from my iPhone using Tapatalk

Istinski,ili opet friziranje?da friziraju opet,razloga nemaju, guranje pod tepih bi tek posle obilo o glavu svima...

Edited by Misko
Link to comment
55 minutes ago, steins said:

Javlja mi se da ce danas biti pada zarazenih


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Gde zuris...onaj dr Kocovic koji matematicki izracunava krivu, rekao od petka ili ponedeljka :D 

 

- Ova grba u trećem talasu neće biti snažna kao prva grba u periodu novembar - decembar, kada smo imali 7.999 u jednom danu. Ovo neće biti tako strašno, već je počelo da jenjava. Nazovimo ovo drugom grbom trećeg talasa, jer nije pik. Pik je bio sa tih 7.999 - kazao je dodajući da se porast broja zaraženih beleži već od 29. januara ove godine, te da navedenom jenjavanju "treba dati nekoliko dana".

 

Prema njegovim prognozama, pad broja zaraženih mogao bi se očekivati već od petka ili ponedeljka naredne nedelje.

Kočović kaže i da trenutno ne može predvideti kraj trećeg talasa.

 

- Imao sam 22. februar, pa 15. mart, sada nemam datum, ali će treći talas da traje možda i do kraja aprila. Trebalo je da bude gotov ili da za neki dan bude gotov, ali produžiće se - kazao je.

 

https://www.glas-javnosti.rs/korona-virus/profesor-kocovic-predvida-od-petka-se-smanjuje-broj-zarazenih-a-evo-i-kad-ce-kraj-pandemije-2456

 

 

Link to comment
1 minute ago, arkonada said:

Jel taj Kočović pogodio nešto nekad ili je ko ja na klađenju

Gori od najgoreg mladionicara, brate... njemu ovo kao penzioneru enigmatika,igra se covek...

Edited by Misko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...