Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

8 hours ago, radisa said:

Nestorović je bolestan čovek, dobar deo njegovih kolega će ti to reći... Pisali smo Valk i ja o tome... Čovek je posle gubitka sina odleipo skroz, otišao u neku vrstu modernog okultizma i zaboravio sve što je znao o opštem obrazovanju... Prosto, skrenuo kod Albukerkija™ usled gubitka voljene osobe, ni prvi ni poslednji, samo je problem što dobija medijsku pažnju, a nije on za to kriv...

 

Sin mu ima autizam, nije umro. 

Link to comment

zoran milivojevic o nestorovicu

 

Quote

- On je veliki stručnjak i čovek koji misli svojom glavom. Ljudima treba nada i svetlost na kraju tunela - navodi on, dodajući da je izjava Nestorovića da "možemo u šoping u Milano" imala pozitivan psihološki uticaj na narod u trenutku kada je trebalo sprečiti širenje panike, a u tome je saglasna i psihoterapeut Gordana Nikić.

 

obojici bi trebalo oduzetu licencu. ups, milivojevic je ni nema.

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
12 minutes ago, morgana said:

zoran milivojevic o nestorovicu

 

 

obojici bi trebalo oduzetu licencu. ups, milivojevic je ni nema.

 

ne postoji licenca za psihoterapiju. desava se da, kada se predstavljaju tako, u stvari kriju da nisu ni psihijatri ni psiholozi vec imaju zavrsene opste stidije medicine i specijalizaciju iz neceg nevezanog.

Link to comment
16 minutes ago, morgana said:

zoran milivojevic o nestorovicu

 

 

obojici bi trebalo oduzetu licencu. ups, milivojevic je ni nema.

 

Psihoterapeut koji nadom i svetlom na kraju tunela naziva svesno obmanjivanje i laganje ljudi. To ne da je za oduzimanje licence vec za transakciono sutiranje u guzicu od Horgosa do Dragasa.

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, nautilus said:

 

ne postoji licenca za psihoterapiju. desava se da, kada se predstavljaju tako, u stvari kriju da nisu ni psihijatri ni psiholozi vec imaju zavrsene opste stidije medicine i specijalizaciju iz neceg nevezanog.

 

znam kako se postaje psihoterapeut. milivojevic voli da se predstavi i kao psihijatar. a i transakiona analiza mi malo ide na nerve, kao i predsjednikovanje udruzenjem ili savezom psihoterapeuta koje je sam osnovao.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Psihoterapeut koji nadom i svetlom na kraju tunela naziva svesno obmanjivanje i laganje ljudi. To ne da je za oduzimanje licence vec za transakciono sutiranje u guzicu od Horgosa do Dragasa.

tom logikom trrebaju nam i babe vracare..

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Frile said:

 

 
E sad, kako mi ostali umemo da prepoznamo kredibilan izvor, to je zanimljivo pitanje. Da li zaista prepoznajemo, ili odlučimo da poklonimo svoje poverenje nekome zato što... ima diplomu, priča nešto što želimo da čujemo, nismo ga do sada uhvatili da priča gluposti, ili nešto četvrto... Ne znam.
 

zbilja zashto se ludacha preznojavam pod maskom godinu dana, ne idem gde mi se svidja, ne idem na posao, ne idem na more, ne vidjam nikog, rodjenu kevu gledam kroz masku i jelda shto mi teshko :hihi:

 

odluchim da poklonim svoje poverenje nekom ko mi nedvosmisleno otezava svakodnevni zivot neogranicheno dugorochno, uvali mi neogranichenu brigu za sebe i kosmos, uvali mi operacije strateshkog planiranja kao da se svakog dana penjem na planinu pre podne, a ronim na dah doveche, sve to spram ludog nestora, koji mi godi egu i superiornoj genetici. mnogo je lepo kad ti prichaju da si super i da je ceo svet zbog toga protiv tebe, svako bi poklekao, kao da nema ogledalo u kuci, radnu knjizicu u preduzecu (ako uopshte), novchanik u dzepu (ako uopshte), sve superiorne ribe, sve mishicavi supermeni, sve nobelovci :huh:

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

mi smo pogubili autoritete zahvaljujuci ovom kapitalizmu koji zivimo. danas se svi ogradjuju od odgovornosti da ne bi bili tuzeni pa lekar umesto da leci s autoritetom, mora da se konsultuje s pacijentom oko dijagnoze, terapije, metoda lecenja, svega... sto je pacijenta dovelo u situaciju da sam odlucuje o oblasti o kojoj ne zna nista. pa kad je vec doveden u situaciju da se pita, on se i raspituje i gde treba i gde ne treba. pa posle par clanaka na netu pomisli da nesto zna. jos kad nadje grupu veselnika koji dele njegove stavove, ojha!  little knowledge...

 

naravno, ovo je samo jedan od faktora koji dovode do ludila koje zivimo al je, bojim se, jedan od bitnijih.

 

egoizam slabi organizam.

  • +1 2
Link to comment

Pravi autoriteti su izgubili vrednost jer nisu profitabilni, individualizam se mnogo više ceni jer mu se bolje prodaje autoritet apsolutne slobode.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, adam said:

pa lekar umesto da leci s autoritetom, mora da se konsultuje s pacijentom oko dijagnoze, terapije, metoda lecenja, svega...

Que?

 

Jel se ti ovo salis ili je stvarno tako kod podanika kraljice babe?

 

in d lend of d fri verujes lekaru pa ga posle teras na sud. al mu se ne mesas u posao oko dijagnoze, terapije, metoda lecenja... on gura svoje a ako ti se ne dopada odes kod drugog koji opet gura svoje. ni u jednoj kombinaciji pacijent nije kopilot.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, ObiW said:

Que?

 

Jel se ti ovo salis ili je stvarno tako kod podanika kraljice babe?

 

in d lend of d fri verujes lekaru pa ga posle teras na sud. al mu se ne mesas u posao oko dijagnoze, terapije, metoda lecenja... on gura svoje a ako ti se ne dopada odes kod drugog koji opet gura svoje. ni u jednoj kombinaciji pacijent nije kopilot.

ne salim se. mozda malo preterujem j(raspravljamo, forum) al ima tu dosta dogovaranja. mislio sam da je to trend 'svuda u svetu'. kad odes kod lekara on te pregleda,  pa da dijagnozu pa onda objasnjava dijagnozu, pa objasnjava razne opcije lecenja, pa pita sta ti mislis, koja ti se od opcija najvise dopada. pa onda ti pitas sta preporucuje, pa on stidljivo kaze sta bi on pa se slozis i pristanes ili izaberes nesto drugo pa on poslusa. ima, naravno, i crno/belih situacija gde ne pita nego kaze sta treba al opet objasnjava zasto to mora bas tako i trazi neki vid odobravanja/slaganja.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...