Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Da ne pričam koji je ovo prst u oko svim lekarima i medicinskim sestrama koji se raspadaju na poslu i psihički i fizički. 

Ako im je prioritet da odu da se slikju na Kopaoniku (jer na ovom snegu ne može da se skija sa uživanjem) onda nemam problem da ih nahranim spolovilom. 

 

Jebem ih bas sebicne i samozive... 

  • +1 8
Link to comment
3 hours ago, borris_ said:

Koliko ima ukupno respiratora koji rade u srbiji ili je to top secret level 10 informacija. 

1. ne zna se, ali ne mislim da je to top secret lvl10 info, vec ni oniTM nemaju pojma....

2. ne samo da se ne zna koliko je ukupno onih sto rade, vec se ne zna ni ukupan broj zakljucno sa neispravnim. ali ima ih izmedju 10 i 160(000)

3. ne zna se ni koliki je maksimalan broj koji moze biti pusten u rad jer ih ima(valjda) vise nego sto ima mesta sa dovedenim kiseonikom

4. ne zna se ni koliko ima kadra osposobljenog za rad na istima

i tako...

  • +1 1
Link to comment

Sad u vestima o otvaranju ski sezone.
Dakle niko je nije javno najavio, ali se vest delila preko drustvenih mreza.
Mere nikakve, tj. ne postoje, nista ni od najavljenih mera hotela da moze samo sa negativnim pcr testom, danas skipas za dz, sutra -50%, vestacki sneg naravno, nema pravog, jedna zicara radi, narod opusten, kazu cist vazduh nema tamo korone... i tako. Sledecu glupost molim.






  • Haha 1
Link to comment

Novosti su danas preko cele naslovne strane objavile fotografiju i naslov o "najbezbednijoj skijaškoj sezoni", tako nekako...video sam na trafici pa se ne sećam detalja.

Link to comment

po poziciji sam pretpostavio da je covek clan SNS, izguglao, cini mi se da jeste, i u tom momentu nisam osetio bukvalno ni mrvu sazaljenja... i gadim se sam sebi jer sam dozvolio da me govna ucine losijom osobom...

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...