Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

gledam neku ulicnu anketu juce, sve avaks eksperti, jedina dva koji bi pristali na pelcovanje neke dedice, jedan bi samo rusku, drugi iskljucivo kinesku vakcinu. o ukusima...

Link to comment
1 hour ago, vememah said:

 

 

Quote

 

Američki Fajzer i nemački Biontek prvi su poslali zahtev za registraciju vakcine za korona virus srpskoj Agenciji za lekove i medicinska sredstva (ALIMS).

 

Uz zahtev je predata i dokumentacija o vakcini, potvrdila je za BBC na srpskom Urša Lakner, menadžerka korporativnih poslova u Fajzeru.

 

ALIMS sada proverava dokumentaciju vrlo rigorozno i temeljno, rekao je za RTS Pavle Zelić iz Agencije.

 

„Mnoge agencije nisu dobile ovakvu priliku, naši eskperti već procenjuju dokumenta", rekao je Zelić.

 

 

Šta je bre ovo, gađaju nas vakcinama?

Link to comment
26 minutes ago, Aleksija said:

gledam neku ulicnu anketu juce, sve avaks eksperti, jedina dva koji bi pristali na pelcovanje neke dedice, jedan bi samo rusku, drugi iskljucivo kinesku vakcinu. o ukusima...

 

Odlično, oni koji žele da se vakcinišu će to uspeti pre nego što su zamišljali, a onima koji neće će vera pomoći valjda.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, freakns said:

po poziciji sam pretpostavio da je covek clan SNS, izguglao, cini mi se da jeste, i u tom momentu nisam osetio bukvalno ni mrvu sazaljenja... i gadim se sam sebi jer sam dozvolio da me govna ucine losijom osobom...

 

Svašta i od tebe, prvo zašto bi osetio sažaljenje prema visokopozicioniranom članu mafijaške sekte? I zašto bi te to činilo lošom osobom? Empatija nije univerzalna i automatska reakcija, ne postoji ista prema onima za koje si svestan da ugrožavaju bitisanje kako tebe samog tako i tvojih bliskih. 

 

Ili u prevodu - svima koji svojim SVESNIM  delanjem ugrožavaju mene, moju porodicu, bližnje, prijatelje, poznanike, želim samo sve najgore. Da se dave dobacio bih im kamen.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Svašta i od tebe, prvo zašto bi osetio sažaljenje prema visokopozicioniranom članu mafijaške sekte? I zašto bi te to činilo lošom osobom? Empatija nije univerzalna i automatska reakcija, ne postoji ista prema onima za koje si svestan da ugrožavaju bitisanje kako tebe samog tako i tvojih bliskih. 

 

Ili u prevodu - svima koji svojim SVESNIM  delanjem ugrožavaju mene, moju porodicu, bližnje, prijatelje, poznanike, želim samo sve najgore. Da se dave dobacio bih im kamen.

 

ma ko im jebe mamu

'dobar je covek al je u sns' to ne postoji.

svaki clan je govno i svako ko se druzi (a i da nije clan) sa bilo kojim clanom sns-a, sedne na kafu, je isto govno

nema tu vise realtivizacije

  • +1 6
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment
18 minutes ago, MocaVukotic said:

Tako je. To znaci da smo svi u srbiji govna, samo neki znaju da jesu a neki ne znaju. 

nisi siguran da li je neko s kim se druzis i pijes kafu naprednjak?

Link to comment
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar rekao je da je ponosan što Srbija dobija ovakvu bolnicu, kada mnogo bogatije zemlje od naše šalju pacijente u druge zemlje.

"Ni danas mi nije jasno, da u sred leta kada smo se opustili i mislili da će sve proći....ali, po tome se razlikujemo, predsednik Srbije je doneo odluku da se izgrade dve velike bolnice. Mi smo ga gledali, a on je rekao to mora da bude", rekao je Lončar.

"Danas se pokazalo da je ta odluka bila od neprocenjivog značaja. Imaćemo samo u ovoj bolnici 250 mesta na respiratoru. Zamislite koje je to rastereženje ostalog sistema", rekao je on.
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...