Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

57 minutes ago, renne said:

7802
61
288 respirator
Opaki brojevi

A Vesic kaze da Beograd nije vise zariste 😆 Po njemu i ove sadasnje mere ne treba da budu..Crva  nije ni bilo..

Link to comment
12 minutes ago, Niveamen said:

A Vesic kaze da Beograd nije vise zariste 😆 Po njemu i ove sadasnje mere ne treba da budu..Crva  nije ni bilo..

Jbt, kakvo srdljivo, lažljivo govance. Pa pre 2 dana je bilo u BG zaraženih ispod 2000, a danas ih je koliko vidim 2200. 

 

Link to comment
14 minutes ago, Niveamen said:

A Vesic kaze da Beograd nije vise zariste 😆 Po njemu i ove sadasnje mere ne treba da budu..Crva  nije ni bilo..

Sta bi s onim bolom u plucima?

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

dajte ko se ikad zarazio na smuckanju!!! oh wait :isuse:

sent from bubamoto
 

+1

Edited by Haralampije
Link to comment

ima i bolje, ko ce ako ne bivsi DSS kretenski kadar, sve je tu u kadru, kretnska njuska uvijena u serbsku trobojnicu, jel™ ona stiti, sise, doduse malo oskudne :jerry:

BNfk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

Narodni poslanik SNS Dragan Šormaz izneo je skandalozan stav na Tviteru da bi sve protivepidemiološke mere trebalo ukinuti, a da svima koji se razbole, treba naplatiti lečenje, osim trudnicama, penzionerima, maloletnicima i socijalnim slučajevima

Edited by Haralampije
Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

Sta bi s onim bolom u plucima?

Od juce me popustio,isao sam da se testiram.Negativan na trenutni virus i antitela.A sve vise ljudi oko mene pozitivno ..Samo je pitanje vremena kad cu i ja da se zarazim.Mislio sam da imam antitela ali sipak.

Edited by Niveamen
  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, fetboj said:

Skoro svi nose salove, fantomke ili maske. Stajanje u redu za zicu je najmanji problem. 

jes vala. a i razmak je tu. 

 

ne brinite, puska je zakocena. :ph34r:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...