Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ne kapiram zašto su samo vojska i policija prioriteti za vakcinaciju, a ne recimo vozači GSB-a, prodavačice u samiškama... ?

 

edit: zdravstvene radnike ne dovodim u pitanje naravno.

Edited by Anonymous
  • +1 2
Link to comment

mi smo potomci onih 40 % koji su preživeli kugu u 14 veku, na to je mislio ludak kada priča kako smo stari narod sa superiornom genetikom

- tako da 40% nas uopšte ne može ni da zakači korolu i slične pseudonaučne nebuloze

Link to comment
12 minutes ago, Anonymous said:

Ne kapiram zašto su samo vojska i policija prioriteti za vakcinaciju, a ne recimo vozači GSB-a, prodavačice u samiškama... ?

 

edit: zdravstvene radnike ne dovodim u pitanje naravno.

isto se pitam. ono, koja je to situacija u kojoj se vojska i policija masovno izlazu zarazi? :unsure: :cry:

 

10 minutes ago, gone fishing said:

mi smo potomci onih 40 % koji su preživeli kugu u 14 veku, na to je mislio ludak kada priča kako smo stari narod sa superiornom genetikom

- tako da 40% nas uopšte ne može ni da zakači korolu i slične pseudonaučne nebuloze

a to im je logika. interesantno. a ostali su potomci timura hromog :hihi:

 

ukrshteni odmah zatim :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment
4 minutes ago, Anonymous said:

Ne kapiram zašto su samo vojska i policija prioriteti za vakcinaciju, a ne recimo vozači GSB-a, prodavačice u samiškama... ?

 

edit: zdravstvene radnike ne dovodim u pitanje naravno.

To je i meni sumanuto.

Zaboravise i zaposlene u prosveti, vaspitacice, zaposlene u centrima socijalne zastite...

Vojska i policija bi mogli stidljivo da se ubace tamo pred kraj spiska, nesto pre politicara i svestenstva. :)

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

isto se pitam. ono, koja je to situacija u kojoj se vojska i policija masovno izlazu zarazi? :unsure: :cry:

 

 

Kao da nika nisi učila ONO i DSZ? Neprijatelj nikada ne spava. Zamisli Đ i Š sa snagama stranih plaćenika koji koristie situaciju naše nebudnosti izazvane koronom i  hoće da odjednom zarate sa nama. Ne može to.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, renne said:

Kakvo govedo ovaj seljačina

 

Ja sam tu jajaru upoznao /i pokačio se s njim naravno/ letos. To je takva ohola pizda, da je malo falilo da govnetu zalepim šamar da se preturi. 

Ruku na srce nikad nisam video tako bele i besprekorno ispeglane košulje i mantile nego na njemu :unsure:

  • +1 1
Link to comment

U Beogradu je primećeno da se povećao broj smrti u kući. Lekar sudske medicine (mrtvozorac) sada dolazi 6-8 sati po prijavi smrti, u praksi se dešavalo da se čeka i do 15 sati.

 

U drugim vestima, video sam danas :covid19:na Novom groblju, valjda došao da... Ma, bolje da čutim.

Link to comment

Dnevnik RTS, pacijenti dolaze sami u novu bolnicu da leže. Mesta ima koliko hoćeš, ali mole ih da ne dolaze tako već da se ide preko infektivne klinike ili kovid ambulanti. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...