Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

...pod uslovom da bude para za more iduće godine.

Jer, kako je krenulo sa privredom i zatvaranjem, nisam baš optimista ... :ph34r:

 

Ono što me je iskustvo iz 90ih naučilo da su samo dve stvari sigurne: prva je smrt a druga je da će se Srbin, bez obzira na situaciju, kad tad leti dokopati mora. 

Edited by Boycie
  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, precog said:

 

 

ima da budemo prvi u svijet po % vakcinisanih. 

 

 

Ma bre dovoljno je da legne neki visoki SPC oficir, da se skupi narod i da ih tamo pricescuju dozama.

 

Ovaj narod mozes da uteras u rat u tri broja informera, a ne mozes u pisljivu vakcinaciju. Idi begaj.

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

...pod uslovom da bude para za more iduće godine.

Jer, kako je krenulo sa privredom i zatvaranjem, nisam baš optimista ... :ph34r:

 

ma ima bre da plaćaju da se dolazi tamo, i oni su u frci..... ili ono, dođite za dž i potrošite nešto ovde

 

ja imam apartman rezervisan još od januara ove godine u Grčkoj.....platio sam i neki depozit, kad je krenulo ovo sranje dogovrio se sa Grcima da dođem sledeće godine. mada nisam optimista i ne računam na to.

 

Link to comment
7 minutes ago, arkonada said:

Ahtung ahtung

PRVO OBRAĆANJE POSLE UVOĐENJA MERA Krizni štab drži konferenciju u 15h

 

Tacka 1. Imamo nove mere

 

Tacka 2. Mere su do jaja

 

Tacka 3. Vi ste losi

 

Tacka 4. Aj zdravo

  • +1 7
Link to comment

do jaja mere, vecamo deset dana za skracenje rada kafana sa 18 na 17 h onda hermafrodit premijer to stavi  na hold par dana i donese odluku da ce se te, kao mere primenjivati od prekosutra™ celih 7 dana. jebali smo kevu kovidu :sleep: 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

ima li toma mona štogod na kopu?

Imaju svi štogod na kopu, napravljeni su prošle godine neki hoteli, treba sad to da se isplati... A zla corona, jebe kevu.. .:(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...