Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, InvisibleLight said:

nisi siguran da li je neko s kim se druzis i pijes kafu naprednjak?

Ja sam se iznenadio za neke, nikad ne bih rekao. Mada, to je lokalni nivo.

Link to comment

I na lokalnom nivou svako od njih ko udje u prostorije stranke bar jednom dodje u situaciju da bude covek ili naprednjak. Ako su po nekim pozicijama, dolazice svakodnevno.

Link to comment

Direktor Puteva Beograd Slaviša Živković umro u 42. godini od korone

 

Grad Beograd saopštio je da je Slaviša Živković (42), direktor JP "Putevi Beograd", preminuo danas na Infektivnoj klinici.

Kako se navodi, on je preminuo posle nekoliko nedelja na respiratoru i borbe sa virusom.

 

and counting

Link to comment
8 minutes ago, precog said:

treba lepiti na pakovanja vakcina sliku putina, draze, sloba i slicno, te pred ljudima lagano raspakivati i pripremati za davanje. snimati prvih 100 i pustati na pinku umulti-nikad vidjenom-prenosu, uz prigodnu etno muziku brace teofilovic (acu lukasa zajebati i podvaliti mu vakcinu u prahu, umesto standardnog leka koji koristi protiv kijavice). medicinsko osoblje obuci u crkvenu odezdu, pripaliti 2-3 tamjana ili vise, ako je prostorija u kojoj se vrsi vakcinacija veca. ako je veca prostorija, dodati i crkveni hor, ako ima uslova. ako nema, na razglasu se ima pustati mars na drinu, koji treba, povremeno, da se presece nekim slobinim prigodnim govorom.

ljudi koji su zavrsili vakcinaciju da idu u susednu prostoriju u kojoj treba angazovati iscelitelje, vracare, baba vangu, deda miloja, trgovcevica i prstem i ine da salivaju stravu vakcinisanima. angazovati meckare da zabavljaju ljude koji cekaju u redovima. zeljko mitrovic da leti okolo u flaying (sic) caru. zivkovic da vrti cegrtaljku.

napraviti lutke od pruca ispred objekata, nalepiti im gejtsove slike i angazovati tesu tesanovica da radi uzivo ukljucenja za balkaninfo. uz paljenje wicker mena, pustati na lepom plavom dunavu da se ispostuje kubrick. gnjatu angazovati da zaustavlja mlade antivakserke sa recima ja cu tebe upoznati ako se ne vakcinises.

 

ima da budemo prvi u svijet po % vakcinisanih. 

 

Komplikovano brate... Za 50% populacije dovoljno neki dzabni gadzet nakon primanja vakcine (olovka, privesak i sl s logom SNS i sendvic za pretrpljenu dushevnu bol. 10% ce se vakcinisati jer koristi mozak. 10% vec ima antitela. To je ukupno 70% iliti imunitet stoke  krda

Link to comment

Ma samo kažeš da je to vakcina protiv čipa. Možda je i protiv čipa, neki kažu... Nije sigurno. Nisi naučnik ali si istražio i ima dokaza da jeste. Svi će duzmu.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, lo zingaro said:

 

Komplikovano brate... Za 50% populacije dovoljno neki dzabni gadzet nakon primanja vakcine (olovka, privesak i sl s logom SNS i sendvic za pretrpljenu dushevnu bol. 10% ce se vakcinisati jer koristi mozak. 10% vec ima antitela. To je ukupno 70% iliti imunitet stoke  krda

to je defetisticki pristup i razlog zbog koga necemo biti lideri u regionu u cijepivima.

:sad:

Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

heh, potcenjujete Mileta, ne valja vam to

Ovi na koje ja mislim nisu Mile. Ovde u Krnjaji mahom svi nose maske i sve to. Sirotinja, frka od inspekcije frka da se ne razboliš. Obesni manje poštuju.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...