Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Sećam se pre korone kako sam gledao zombi filmove i uvek razmišljao kako je nerealno da se virus tako brzo proširi jel bi se valjda reagovalo pametno itd. Sad kad imamo ovu pandemiju mi je savršeno logičan razvoj situacije u zombi filmovima.

Link to comment
45 minutes ago, gospa buba said:

na koje parametre sistema?

sent from bubamoto

 

400 zaraženih

Skraćeno je radno vreme svim ugostiteljskim objektima

Inače, kao Tiosav, kad prekoračimo 1.5k uvodimo policijski

Link to comment

dada.

ja bih drzala shkole dok god deca ili nastavnici ne pokazu nameru da se razbole [sharan mod on] rolf.gif

a za sad deluje da su shkole ok. i unas i u rvata uporedo. shto je dobra stvar.

sent from bubamoto







Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

motjo jesi za brze 28dana zombije ili spore Romero zombije?

Ja sam za dobar film. Mada mi u današnje vreme realnije deluje da će se zaraza proširiti sa brzim nego sa sporim zombijima. Jedino me nervira kad zombiji krenu da preskaču prepreke itd.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

dada.

ja bih drzala shkole dok god deca ili nastavnici ne pokazu nameru da se razbole [sharan mod on] rolf.gif

a za sad deluje da su shkole ok. i unas i u rvata uporedo. shto je dobra stvar.

sent from bubamoto






 

Nisam baš siguran da je u školama sve ok ako uzmemo u obzir da je moguće da su deca asimptomatski prenosioci i da se ne testiraju osim ako dobiju simptome.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Moća said:

Ja sam za dobar film. Mada mi u današnje vreme realnije deluje da će se zaraza proširiti sa brzim nego sa sporim zombijima. Jedino me nervira kad zombiji krenu da preskaču prepreke itd.

smor su zombiji koji trce, to nisu zonbiji.

  • +1 1
Link to comment
Nisam baš siguran da je u školama sve ok ako uzmemo u obzir da je moguće da su deca asimptomatski prenosioci i da se ne testiraju osim ako dobiju simptome.
valjda bi preneli ukucanima? a i inache kad se razbole roditelji i deca se odmah povlache iz shkole na 2 nedelje. mada to jesu cheshci sluchajevi od bash bolesne dece, nema ni njih mnogo. bar se meni chini da je tako oko mene.

mislim, jedino dok verujemo da ljudi zaista to rade. opet, i tu moze da bude chudnih ukrshtanja, ko je kome shta preneo,.ako na kraju otishao kuci :D

sent from bubamoto


  • +1 1
Link to comment

To sigurno, mada ne znamo kako su se zarazili ovi koji sada pune statistiku. 

Verujem da neki deo novih ima veze sa školama.

 

Edit: meni je juče rečeno da sam u izolaciji 2 dana, do dobijanja rezultata. Odmah smo i dete povukli sa nastave (nije danas otišao u školu) dok ne bude jasno.

Edited by Tale
Link to comment

to svi rade. ali nema josh mnogo ni takvih.

kako ste vi danas?

ja sam sad srela neke svoje drugarice sestre koje su bile angazovane u kovidu. kakve priche mila majko, sve ko na filmu. samo fale zombiji hihi.gif

mislim da ce se preprichavati i praunucima :D

sent from bubamoto



Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...