Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ako testiraju 8000 i bude oko 1000 zarazenih to je 12-13% sto se uklapa u jucerasnji rezultat tj malo je vece.


Sve zavisi koliko prijave da su testirali i od toga 12-13% ce biti pozitivni.

Da mogu da testiraju 15.000 rezultat bi bio nesto ispod 2000.

 

Mogli bi da ulete na neki Cunami, koji i tako radi celu noc i posle 23h, pa da testiraju random 80% splava...  i onda da krenu po Makiskoj strani Ade, pa kod Jugoslavije... pa kafanice po Zemunu... kafane po Ibarskoj... ima tu kandidata koliko hoces. A ne da testiraju fudbalere i kosarkase po 3 puta dnevno i tako vade prosek.

Link to comment
32 minutes ago, gospa buba said:

to svi rade. ali nema josh mnogo ni takvih.

kako ste vi danas?

ja sam sad srela neke svoje drugarice sestre koje su bile angazovane u kovidu. kakve priche mila majko, sve ko na filmu. samo fale zombiji hihi.gif

mislim da ce se preprichavati i praunucima :D

sent from bubamoto


 

Ma dobro, antibiotici rade za sve pare.

I sisalice.

 

I opet glede brojki: ja moj rezultat očekujem tek sutra. To znači da se neće pojaviti u današnjem pregledu i da broj zaraženih u odnosu na broj testiranih nema nikakvog smisla.

Link to comment
25 minutes ago, de Sisti said:

preko 500 dnevno zatvaramo skole

To je bilo pre 2 nedelje... od tada je dao jos 17 razlicitih izjava, pa gospoja Ministarka, pa Kon, pa Knele...  ko ce ih pohvatati sta pricaju

 

Član Kriznog štaba za suzbijanje epidemije korona virusa Branislav Tiodorović najavio je mogućnost zatvaranja škola i fakulteta u Srbiji ukoliko broj novozaraženih na dnevnom nivou bude veći od 500.

11Piše: Beta12. oktobra 2020. 09.23 Izmenjeno: 11.10
Link to comment
Medijska firma bliska na prst u dupe [emoji769]  sa vlastima prelazi na online rezim 01.11.,naravno oni koji mogu 
.to je ista ona firna iz koje je za vikend ishao aber da od vecheras ide policijski chas, jer oni spremaju dozvole.

sent from bubamoto


Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...