Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Odslusao sam Woj podcast sa Krausom, traje sat i po vremena i snimljen je pre tri godine.

 

http://www.espn.com/espnradio/play/_/id/27061448

 

Prva trecina podcasta je posvecena Dzerijevoj karijeri bejzbol skauta, dok je ostatak o njegoj funkciji generalnog menadzera u Bullsima, ima dosta zanimljivih stvari oko celog procesa draftovanja Pippena i kako je Fil postao glavni trener, zatim oko povrede Jordana i njegove zelje da se pod svaku cenu vrati na parket, kao i oko cele situacije kod prvog penzionisanja i povratka nakon kratke bejzbol karijere.

 

Nije se mnogo upustao oko toga zasto nije cela ekipa ostala na okupu nakon drugog threepeata, jedino je rekao da su Rodman i Longley vec bili za staro gvozdje, da je Fil definitivno resio da ode jer su se posvadjali oko para, kao i da nije bilo finansijski moguce zadrzati celu ekipu i da su zato resili da je bolje da potpuno renoviraju tim, steta sto ga Woj nije malo vise pritisnuo oko cele te situacije.

 

Inace tri najzanimljivije stvari koje je rekao su to da je Bobi Najt zamalo postao glavni trener Finiksa, zatim da bi Jordan izrastao u vrhunskog bejzbol igraca da se nije vratio kosarci, kao i to da mu Jordan nijednog jedinog trenutka tokom cele karijere u Cikagu nije zatrazio da mu dovedu nekog igraca, ni da draftuju nekog odredjenog igraca, ni da trejduju za nekog igraca, znaci nijednom nije trazio pomoc.

Link to comment

Hvala ljudi za preporuke, uzecu da gustiram lagano, sad se i ima vremena za to.

 

Naleteh slucajno na Netflixu i na nesto o velikom Vinsu - Carter Effect se zove.

Link to comment

Koliku je platu imao drugi najplaceniji u to vreme u NBA, i ko je to bio?

Ne mogu da se nacudim za Pipena, citao sam da je uzeo safe bet al' opet. Navijao sam one sezone za Portland kad je on igrao, finale zapada protiv LAL kad su prosuli, nisam siguran da li je 2000 ili 2001.

Link to comment

Nije sigurno tada Ajverson bio najplaceniji, on je bio u ruki ugovoru. My lucky guess bi bio Shaq, godinu pre je presao iz Orlanda u Fejkerse, garantovano nije za kikiriki.

 

edit: postoji Gugl za to, dakle Patrik Juing drugi, Hores Grent treci lolo :D Shaq cetvrti

Edited by goofs
Link to comment
34 minutes ago, Plajvi said:

Koliku je platu imao drugi najplaceniji u to vreme u NBA, i ko je to bio?

Ne mogu da se nacudim za Pipena, citao sam da je uzeo safe bet al' opet. Navijao sam one sezone za Portland kad je on igrao, finale zapada protiv LAL kad su prosuli, nisam siguran da li je 2000 ili 2001.

 

Michael Jordan (Chi) ......... $33,140,000

Patrick Ewing (NY) ............. 20,500,000

Horace Grant (Orl) ............. 14,285,714

Shaquille O'Neal (LAL) ........ 12,857,143

David Robinson (SA) .......... 12,397,440

Alonzo Mourning (Mia) ....... 11,254,800

Juwan Howard (Was) ......... 11,250,000

Hakeem Olajuwon (Hou) .... 11,156,000

Gary Payton (Sea) ............. 10,514,688

Dikembe Mutombo (Atl) ....... 9,615,187

 

Link to comment
40 minutes ago, Plajvi said:



Ne mogu da se nacudim za Pipena, citao sam da je uzeo safe bet al' opet. Navijao sam one sezone za Portland kad je on igrao, finale zapada protiv LAL kad su prosuli, nisam siguran da li je 2000 ili 2001.

 

2000. su prosuli protiv lejkersa gm7 15p u poslednjoj četvrtini

Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

 

Michael Jordan (Chi) ......... $33,140,000

Patrick Ewing (NY) ............. 20,500,000

Horace Grant (Orl) ............. 14,285,714

Shaquille O'Neal (LAL) ........ 12,857,143

David Robinson (SA) .......... 12,397,440

Alonzo Mourning (Mia) ....... 11,254,800

Juwan Howard (Was) ......... 11,250,000

Hakeem Olajuwon (Hou) .... 11,156,000

Gary Payton (Sea) ............. 10,514,688

Dikembe Mutombo (Atl) ....... 9,615,187

 

Sve veliki osim Dzokija, Peytona I zavisi kako gledate na Juwona.. 

Link to comment

Juwon je definitivno veliki, iako ne visok, igrao je pod košem, a spolja ništa nije znao.

 

Sećam se da je gostovao u Šumicama, recimo 95ta ili 96ta, valjda neka Nike promocija. Vodili nas sa basket ekipom, milijardu dece bilo, na terenu on, tada golobradi Igor Rakočević i još neki lik kog se ne sećam, nešto se izmotavali i kucali. Već tada je Igor kucao bolje od njega.

Link to comment

Na 1337 su sve. Imaju žigove i neki brojač u gornjem desnom uglu, doduše, pa ja neću da skidam, radije ću da sačekam normalne snimke bez gluposti.

Link to comment

All The Smoke podcast koji je rade Matt Barnes i Stephen Jackson je odlican, danas im je gostovao Draymond Green i lik je dva sata bez dlake na jeziku odgovarao na sva pitanja do najsitnijih detalja, a narocito je super objasnio celu situacije oko njega i Duranta i sta se sve desavalo iza zatvorenih vrata sa celom ekipom i upravom, taj deo pocinje oko 1:18:00 i traje do nekih 1:43:00, mada vredi odgledati ceo video.

 

 

Imali su do sada dosta zanimljivih gostiju sto se tice NBA igraca (Lou Williams, JR Smith, Kobe, KG, Payton, Curry, Durant, Wade, CP3, JA Morant, Pierce, Cousins), a bili su im gosti i likovi kao Lil Wayne, Snoop Dogg, Stephen A Smith, CC Sabathia, Deion Sanders, divlja macka Cari Champion, dok je ubedljivo najzanimljiviji gost bio Shannon Sharpe koji me je odusevio svojom zivotnom pricom, evo cele plejliste za sve koji su zainteresovani.

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PL6fkKAMsPY-HOH4B2Gz6vcOavn-JwOqxx

Link to comment
On 23.4.2020. at 1:37, Кристофер Лумумбо said:

danas sam gledao finale juta vs cikago i najjaci utisak mi je koliko je kosarka napredovala. 

 

na sta najpre mislis, bas me zanima?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...