Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

3 hours ago, Lezilebovich said:

+1. I koliki je Krause u stvari genije (sudeci po ove 4 epizode)

Vec sam to rekao, ali u njegov opus ulazi i Tim Floyd, i Eddy Curry.

 

No, da se vratim na temu i ovaj govnjivi franchise:

 

When the Small Business Administration rolled out its Paycheck Protection Program, the language surrounding it was not likely to have conjured up visions of “Showtime” or major professional sports franchises.

Yet the Los Angeles Lakers, who are worth north of an estimated $4 billion, had their application approved and the organization received a $4.6 million loan under the program.

 

https://www.forbes.com/sites/andrewknoll/2020/04/27/a-big-nba-franchise-gets-a-small-business-loan-only-to-return-it/#2af9d02a3435

 

Mogao sam to da turim i na onu temu gdje smo rapravljali o tom rent-seeking sranju (kao i NFL uostalom), ali ipak ovde vise pripada.

Link to comment

Dva NBA tima, Dalas Maveriksi i San Antonio Sparsi, navodno su zainteresovani za košarkaša Real Madrida Fakunda Kampaca

 

Prošlog leta Argentinac je takođe dovođen u vezu sa NBA ligom, ali je odlučio da ostane u Real Madridu. Kakogod, njegov petogodišnji ugovor koji je potpisao prošlog leta uključuje NBA otkupnu klauzulu koja mu potencijalno može dozvoliti odlazak u NBA

Link to comment

Za razliku od Evrope, u NBA deluje da će sezona kad tad da se odigra. Vegas i Orlando se pominju kao dve potencijalne destinacije, postoji jak interes da se liga odigra naravno i zbog njihovog sistema oni nemaju problema sa istecima ugovora igrača koji su već potpisali za druge timove. Sledeća sezona bi se isto tako pomerila i očekuje se da ne bi krenula pre decembra, pogotovo imajući u vidu drugi talas virusa koji je po Amerikancima siguran na jesen. I Lebron se oglasio na tviteru sa jasnom porukom da se sezona mora odigrati do kraja. Kod Gmova nikad nije ni bilo pitanja.. 

Link to comment

Space Jam 2 izlazi sledece godine.
LBJ je glavna uloga.

Ja sam sve vreme mislio da se sprdaju oko toga... jbt, decko je takva kopirnamacka™ da to nema smisla...

Link to comment
On 1.5.2020. at 9:27, goofs said:

Elbidji fenbojs strike back

 

Fizicki mi je lose od gomile baljezgarija u ovom clanku.


Njihov glavni problem je sto nema naslednika u promotivnoj liniji MJ-Kobe-LBJ. Ovo je sve gomila drugara i plačipički. Sve karte bacaju na Janisa dogodine ali ako ostane u Baksima onda im ostaje jedino jahanja Ziona ili čekanje na Lebronovog sina.

Link to comment

pa svakako i on, htedoh ga i ja pomenuti

ali opet zion je na prvom mestu ako ga zdravlje posluzi

atraktivniji je, priprema se teren za njega vec neko vreme, dolazi iz sad

 

kapiram da je doncic prosecnom americkom nba konzumentu ekstremno dosadan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...