Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

+3 aman!

 

Smesni su matori igraci, belci ko čiče, crnje ko da su deset godina mladji, BJ Armstrong ko da i dalje ima 17, ceo život je takav.

 

Link to comment

BJ jako dugo nisam video i bas se iznenadio. Reko, od kada je bre snimak :D. A uvek mi je bio gotivan, unsung hero..

 

Crnci generalno lepse stare, vidi se to i po mnogim glumcima/glumicama. Tek kad predju 70-te, onda se bas primeti..

Link to comment

Meni je i dalje utisak promena Collinsa za Jacksona ‘90. To se danas ne bi desilo tacno nikad. Imas najboljeg igraca lige i u trenutku najveceg blossom-a menjas mu trenera koga obozava i koncepciju igre. Bilo bi zanimljivo kad bi Collins malo vise rekao o Filovom rovarenju iza ledja sa Krausom. 

Link to comment

Ali zamisli koliki degen treba da budeš i da gledaš dokumentarac i onda 30god kasnije kreneš da napušavaš nekog iz tog filma jer eto kao si nešto ljut 

Edited by theanswer
Link to comment

NBA ako je pametna i finansijski odgovorna liga, trajno će da ukine regularni deo sezone i umesto toga puštati dokumentarce o late 80s i 90s  :fantom:

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Meni je i dalje utisak promena Collinsa za Jacksona ‘90. To se danas ne bi desilo tacno nikad. Imas najboljeg igraca lige i u trenutku najveceg blossom-a menjas mu trenera koga obozava i koncepciju igre. Bilo bi zanimljivo kad bi Collins malo vise rekao o Filovom rovarenju iza ledja sa Krausom. 

michealu promenili trenera, omiljenog saigraca (oakleya), krause je pre izjavio da mu se mj nikad nije mesao u posao, dovedi mi onog, dovedi mi onog, dakle mj je radio i gledao svoja posla

a lebron trazi ovog, trazi onog, menja trenera, glumi trenera, voda drugare sa sobom iz heata u cleveland, itd. u lakersima batalio na pola sezone, naljutio se jer nije dosao ad

cak i da je lebron cisto igracki bolji od michaela nikad ga ne bi smatrao za goata, mj jednostavno ima ono nesto, takva harizma, sto bi ameri rekli swag. rodjen da bude goat, lebron je vestak po tom pitanju. ali na srecu lebron igracki nije bolji od michaela pa nema razloga ni ubacivati vanterenske stvari u diskusiju

Edited by rock bob
Link to comment
5 hours ago, theanswer said:

Inače sam očekivao da će ovaj last dance biti više o poslednjoj sezoni, da neće biti toliko povrataka u prošlost, ovo što smo videli u ove 4 epizode su prilično poznate stvari. Ali ako je cilj da Lebron, Rič Pol i ekipa crkavaju svake nedelje, ja sam za. 

 

To oko poslednje sezone je bilo vezano za taj neki do sada neobjavljeni ESPN dokumentarac koji bi ukupno trajao oko 2 sata da je realizovan proteklih godina.

 

U medjuvremenu su odlucili da naprave neki veci sveobuhvatni dokumentarac o Jordanu koji bi pokrio celu njegovu karijeru, ali sa naglaskom na tu zadnju sampionsku sezonu tako sto ce taj ekskluzivni behind-the-scenes materijal podeliti na manje klipove koje ce provlaciti kroz ceo serijal.

 

Sigurno je i uspeh O.J. Made In America dokumentarca doprineo tome da urade nesto ovako veliko, a ne da se samo posvete jednoj sezoni.

Link to comment
8 hours ago, rock bob said:

michealu promenili trenera, omiljenog saigraca (oakleya), krause je pre izjavio da mu se mj nikad nije mesao u posao, dovedi mi onog, dovedi mi onog, dakle mj je radio i gledao svoja posla

 

uf, nije ovo sasvim tako bilo, Jordan je bio gnjida i zajeban saigrac, lobirao je i on za trejdove kod Krausa i drndao ekipu, ima dosta toga u knjizi "Jordan Rules"

 

ali slazem se da je LBJ to sve odveo na jedan nivo vise, doduse, i igraci danas se mnogo vise paze i cuvaju, fransize na njih gledaju kao na lukrativne imovine, pa samim tim i imaju vecu preogavaracku moc i poziciju. Prosto, moze mu se

Link to comment
21 hours ago, Mos said:

Meni je i dalje utisak promena Collinsa za Jacksona ‘90. To se danas ne bi desilo tacno nikad. Imas najboljeg igraca lige i u trenutku najveceg blossom-a menjas mu trenera koga obozava i koncepciju igre. Bilo bi zanimljivo kad bi Collins malo vise rekao o Filovom rovarenju iza ledja sa Krausom. 

+1. I koliki je Krause u stvari genije (sudeci po ove 4 epizode)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...