Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Juce bi poceo playoff da nije ovog sranja, kako bih uzivao ovaj vikend... :sad:

 

Ovako moracu se zadovoljim dokumentarcem o Jordanu i Bullsima, Netflix spreman. :D

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ce biti na Netflixu? Kako sam razumeo, to je radio ESPN, i izlazice po dve epizode nedeljno u narednih 5 nedelja.

 

Bice na Netflixu, doduse ne znam da li nocas ili sutra.

Link to comment

Na netflixu su vec izbacene sve epizode...eto materijala za ubijanje karantinskog vremena...cak i supruga hoce da gledamo zajedno, kaze voli Dzordana

Link to comment

Mislio sam da će The Last Dance izgledati drugačije. Najavljivan je rečenicom da su kamere pratile ekipu cele te sezone i da su imale all-access, pa sam mislio da ćemo gledati puno scena iz svlačionice, snimke Džordana sa saigračima van hale, mnogo minuta za Rodmana, naduvanog Fila... Prve dve epizode nemaju gotovo ništa od toga. Svi bacaju Džerija pod autobus, MJ i Pipen pričaju o svojim počecima, tu su plejof utakmice iz osamdesetih, najmaje ima scena iz sezone 97/98. Nisam oduševljen.

Edited by napadaj
Link to comment

Odgledao prvu, meni je ovo dosta fino za sada :) (mislim da se u jednom kadru vidi Loncar, i Tarlac u drugom :D )

 

Glede Krausa, njega su oduvek polivali govnima, i u onoj knjizi "Jordan Rules", naravno i Fil u svojoj autobiografiji. Lik je uspeo da sklopi ekipu sa 4 HoF igraca (uci ce i Kukoc kad-tad) i najboljim trenerom u istoriji NBA. Pri tom je u to vreme MJ imao platu vecu od celog salary capa, 33milke ako se ne varam, salary cap je bio oko 30. Ne znam da li je ikada u bilo kom sportu bilo slicnog slucaja, ali to je svakako jedan ogroman teret i otezavajuca okolnost za GMa. Covek je brat bratu madjionicar.

 

That being said - jbno ne rasturas ekipu koja je osvojila prsten, placas sta god da treba, kome god da treba, trpis sve koji se moraju trpeti. Ili se sklonis iz organizacije. Njegova pizdarija sa Filom nas je potencijalno orobila za 2-3 dodatne godine kosarke najboljeg igraca u istoriji igre. Jebote.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...