Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Jebote... sta radi Detroit pobogu..
Mec skoro gotov i bacise loptu pri izvodjenju auta u bunar.. sad Sunsi imaju napad za pobedu ili produzetak

Dobili ipak. Kraj seriji od 7 poraza

Edited by Have_Fun
Link to comment

To i nije nesto cudno, Clippersi su individualno dosta bolji. Ako kod nekog sporta to dolazi do izrazaja, to je kosarka. Kod hokeja, fudbala, pa i bejzbola, mozes lakse nadomestiti nedostatke tima. Kada smo videli da neka pacerska ekipa uzme titulu.

Link to comment

Kingsi su mi prvi pik za playoff na zapadu, ali ako oni izvise voleo bih Pelikanse tamo. 

 

Prvo, zbog Redika, taj ludak nije propustio PO u zivotu i sad na pola sezone bilo je price da je "ovo TA godina", ali evo sad jos uvek ima mesta da se ugura na guzove.

Drugo, zbog cele pizdarije sa AD, jedva i da su igrali ikada PO sa njim, a sad prva godina bez njega i op odmah doigravanje. A i malo zbog ovih Lejkers otpadnika, Ingram je bezmalo Karl Meloun ove godine, a i Bol igra sve bolje. O Zionu ne vredi ni trositi reci, ludilo u najavi.

Link to comment

Smailagić opet skrajnut u G-L? Razumem i mladost i neiskustvo i skok u klasi takmičenja, ali sve više mi izgleda kao da GSW priznaju zayeb za sav hajp od letos. Takođe, ne vidim kako ovoliko seljakanje može da mu pomogne.

Link to comment

Lud mec sinoc izmedju BOS i HOU. Pogledajte kos za produzetak Bostona. Na kraju su ipak Brada i drugari odneli pobedu.

MEM dobio LAL. Taman sam unapred upisao poraz Grizlijima i vec video na tabeli kako se smanjuje razlika izmedju njih i ostalih ekipa koje jure 8. mesto.
Kad smo vec kod tih ekipa, Spursi su dobili Magic 1 razlike, a Portland je porazen od Atlante.

Eto prilike za Kingse da ih mozda preskoce ako dobili sledeci mec.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...