Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

43 minutes ago, goofs said:

ti si toni uspeo da pomešaš crnca gradjenog ko trokrilni šifonjer sa čičicom koji da nije bio košarkaš bi radio u lokalnoj pozamanteriji :D

 

:D

Link to comment

Samo za SAS konstantno kao tim. Podsećaju me na evropski sistem, gde je tim iznad bilo kog igrača. Uvek protiv Lebrona. Gotivio sam Bulse zbog Džordana i Rodmana, uvek mrzeo Lejkerse. Gotivio Boston sa Garnetom, Dalas zbog Novickog, GSW zbog Karija i Kleja, dok nije došao Durantula, ono je već bilo mnogo. Simpa mi bio Kari kako sipa, a nije prenapucan hemijom. Nekada sam gotivio Kingse, danas isto zbog Bogdana. Malo manje Nagetse, samo zbog debelog maestra. Gotivio bi mnogo i Kavajia, da nije već dva puta ispao đubre. Više se vežeš za igrača nego za tim.

Link to comment

Zanimljiva statistika, čoek od 34 ljeta je od 82 utakmice :fantom: u regularnom dijelu sezone u 74 utakmice igrao više od 30 minuta (prosjek 35,5), a samo u jednoj, posljednjoj u sezoni, je igrao manje od 20. A bogme je bilo i čuvenih B2B utakmica.

Link to comment

Ma pusti mene, serem sad a konto ovih današnjih životinja bildera nakrkanih suplementima koji odmaraju svoja slabašna koljenca kad god vide da se dvije večeri zaredom igraju utakmice. Sad gledam, čovjek je u 19 sezona imao jednu u kojoj je propustio 18 i jednu u kojoj je propustio 4 utakmice. U 19 sezona. Je bo te. 

Link to comment
Just now, levi said:

pa ok, lakše je kolenima da nose njegovu građu nego nekog od 120 kila

Pa dobro, ne pričam o Zionu, pričam o recimo Kavaju, čovjek ne spada u teškaše a izgleda kao da bi mogao da sparinguje sa Džonom Džonsom 15 rundi. 

Link to comment

kao i par njih iznad, pre za igrača nego za tim

možda boston ima mali popust. prvi nba tim koji sam gledao, a i majce celtics 33 koju sam sa ponosom nosio

 

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

I Kidda.

Oni njegovi Netsi su bili mozda i gori od Lebronovih Cavsa, u 2 finala ih je odveo. Stavi bilo koga umesto njega u te ekipe i imali bi 15-67. 

joj njih 2 su mu bukvalno tu negde isti, dva omiljena pleja ikad. posle njih dvojce stiv nesh.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...