Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, freakns said:

Nuggets

i to se nece promeniti, jer sto rece Mixxer svojevremeno(vama znan ko Milos Jovanovic sto vodi podcast sesta licna), dve stvari u zivotu ne menjas, veru i tim za koji navijas. osim ako si Kojot...

Kad ga vec pomenu (milosa) slusam ga skoro i kaze covek prvi sajt koji sam posetio na www je nba.com

Donekle sto je fan, vise sto nije znao za druge sajtove

Isti sam takav slucaj  i prvih sat vremena na netu sam proveo gledajuci statse na nba.com :D

 

ima li jos pacijenata?

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

Kad ga vec pomenu (milosa) slusam ga skoro i kaze covek prvi sajt koji sam posetio na www je nba.com

Donekle sto je fan, vise sto nije znao za druge sajtove

Isti sam takav slucaj  i prvih sat vremena na netu sam proveo gledajuci statse na nba.com :D

 

ima li jos pacijenata?

 

Možda ne prvi, ali verovatno u prva 3

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

Kad ga vec pomenu (milosa) slusam ga skoro i kaze covek prvi sajt koji sam posetio na www je nba.com

Donekle sto je fan, vise sto nije znao za druge sajtove

Isti sam takav slucaj  i prvih sat vremena na netu sam proveo gledajuci statse na nba.com :D

 

ima li jos pacijenata?


:grozan:

 

bio je net kafe u domu omladine, netscape navigator i nba kom. Jedno 3 godine nakon toga smo dobili internet i kod kuce.

Link to comment

Do Dankana i prve titule - Sonics-i. Pejton-MekMilan-Kemp-Šrempf-Perkins. Onda su Teksašani uzeli prvi prsten, pa sam iz radoznalosti počeo i njih da pratim, postao fan nekih 10 utakmica kasnije. Jutu sam i pre toga mnogo voleo zbog Stoktona i Hornačeka, ali protiv ovih timova nisam mogao navijati za njih. Sijetl mi je i dalje omiljeni US grad, Sparsi omiljeni tim dokle god je neko iz tog skoro 20ogodišnjeg run-a u organizaciji, možda i duže.

Link to comment

isto nba.com jer je to bio otprilike i jedini sajt za koji smo znali

i onda je drugar probao da nađe slike pamele anderson, ali nije uspeo. posle je nekako nabasao na sajt posvećen nekoj celebrity plavuši i fotka se učitavala 100 godina. možda je bila ona riba iz serije Nikita, al nisam siguran :D

Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

 

Nikada nije išao da povredi - pokoji lakat u rebra, tu i tamo flop nakon što te uštine, sitne stvari koje te izbace iz takta. Nikad bežao od kontakta - kada ste poslednji put videli da plej pravi blok na centru, kamoli Šeku?

 

 

Maloun je pak bio zlo.

umeo je i stokton, ako se ne varam, bodirogu je navuko na koleno onomad.

meloun je pak verovartno najgori covek koji je ikad igrao ovu igru.

Link to comment
9 minutes ago, zorglub said:

Do Dankana i prve titule - Sonics-i. Pejton-MekMilan-Kemp-Šrempf-Perkins. Onda su Teksašani uzeli prvi prsten, pa sam iz radoznalosti počeo i njih da pratim, postao fan nekih 10 utakmica kasnije. Jutu sam i pre toga mnogo voleo zbog Stoktona i Hornačeka, ali protiv ovih timova nisam mogao navijati za njih. Sijetl mi je i dalje omiljeni US grad, Sparsi omiljeni tim dokle god je neko iz tog skoro 20ogodišnjeg run-a u organizaciji, možda i duže.

Meni oba zida iznad kreveta bili "ukraseni" pamelom, a na sred toga, direkt iznad kreveta visio na nekom kanapu uramljeni divacu dresu lejkersa :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...