Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

10 hours ago, pbg12345 said:

Kad ga vec pomenu (milosa) slusam ga skoro i kaze covek prvi sajt koji sam posetio na www je nba.com

Donekle sto je fan, vise sto nije znao za druge sajtove

Isti sam takav slucaj  i prvih sat vremena na netu sam proveo gledajuci statse na nba.com :D

 

ima li jos pacijenata?

 

Исто :D

 

Отварао се сајт сто година на мртвом "dial-up" али мени то било нешто нестварно тада, да могу сам да нађем НБА. Дотад се чекало субота или недеља вече за NBA Action, десет најбољих потеза и промотивне спотове уз музику Берија Вајта.

 

Иначе, као и већина, везивао сам се за играче, не клубове у НБА. Али недостају ми Соникси и никад нисам прихватио Тандер због тога. Такође увијек за Бостон против Лејкерса.

Link to comment

Uh ta stara vremena dok je B92 imao zuto-crni onaj stari logo... Jedna tekma nedeljno, i uvek gde su nasi. Ne znam da li sam ikad u toj eri gledao Memfis, Klivlend, Denver, Atlantu, Indijanu, Majami, you name it... u nekom prenosu. Mislio sam da je Sarif Abdur Rahim koncept, a ne osoba. 

Jedino sto su takodje forsirali su bili Vizardsi kad se MJ vratio one 2 sezone. 

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Pa dobro, ne pričam o Zionu, pričam o recimo Kavaju, čovjek ne spada u teškaše a izgleda kao da bi mogao da sparinguje sa Džonom Džonsom 15 rundi. 

covek ima hronicnu povredu pa zato igra sveku drugu-trecu u sezoni. a ne zato sto je picka ili sto je slabic.

 

ako se secate i na kraju proslogodisnjeg playoffa je jedva igrao. protiv milwaukeeja i sixersa je bilo trenutaka kada je vidno sepao.

 

jeste malo sranje sto igraci malo-malo pa presedaju ali jbg radije cu ih gledati sto vise na broju u playoffu nego da se nerviram sto ne igraju protiv charlottea u utakmici koja je autowin. da idem na utakmice i placam kartu, verovatno bih drugacije razmisljao, to mi je jasno.

 

pogledaj hardena na sta lici svaki playoff a covek isto kao stockton odigra svaku utakmicu u sezoni do mozda poslednje dve-tri. pace je mnogo veci i napori su mnogo veci sada nego tada.

Link to comment
8 minutes ago, 189- said:

covek ima hronicnu povredu pa zato igra sveku drugu-trecu u sezoni. a ne zato sto je picka ili sto je slabic.

 

ako se secate i na kraju proslogodisnjeg playoffa je jedva igrao. protiv milwaukeeja i sixersa je bilo trenutaka kada je vidno sepao.

 

jeste malo sranje sto igraci malo-malo pa presedaju ali jbg radije cu ih gledati sto vise na broju u playoffu nego da se nerviram sto ne igraju protiv charlottea u utakmici koja je autowin. da idem na utakmice i placam kartu, verovatno bih drugacije razmisljao, to mi je jasno.

 

pogledaj hardena na sta lici svaki playoff a covek isto kao stockton odigra svaku utakmicu u sezoni do mozda poslednje dve-tri. pace je mnogo veci i napori su mnogo veci sada nego tada.

 

Jeste pace mnogo veći ali je valjda za 20 godina napredovala i nauka, a kroz to i trening, i mogućnosti oporavka, fizioterapija, suplementacija, šta sve ne. I nije samo Kavai, ima njih pun đavo i u srednjim 20-ima pa se štekaju, on još i ima opravdanje. Slažem se da neki igrači budu iscijeđeni, ali konkretno Brada, jbg, to je njegov stil igre, iso do smrti, kao i nevođenje računa od strane trenera, a bogme i samog igrača. Jebiga, ne možeš istovremeno igrati tako da ideš na prosjek od 35 poena po utakmici a onda kad je najbitnije, ti mrtav. Mora neko malo da uključi mozak. 

A opet, sa druge strane, u Stoktonovim godinama se krljalo malo drugačije, eto upravo se pominjalo, a čovjek je opet, kao što rekoh, na ~1500 utakmica propustio 22. Stvarno za poštovanje. 

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

 

 

A opet, sa druge strane, u Stoktonovim godinama se krljalo malo drugačije, eto upravo se pominjalo, a čovjek je opet, kao što rekoh, na ~1500 utakmica propustio 22. Stvarno za poštovanje. 

AC Green je odigrao skoro 1200 utakmica uzsatopno... U ono vreme kad se krljalo... :samokažem:

Link to comment

Moj utisak je (mozda gresim) da se sada igraci mnogo cesce teze povredjuju. Da li je to zbog brzine igre, napora, ne znam, evo samo ove sezone 4 legit all-star igraca pauziraju celu godinu, a jos nekoliko se vraca iz teze povrede i dugog oporavka.

 

Ne secam se da je to bio slucaj 90ih. S druge strane, cini mi se da je tada bilo mnogo vise career-changing povreda, puno igraca posle povrede vise nikada nije zaigralo na istom nivou, Grant Hill, Larry Johnson, Penny...

Link to comment

Pričao sam sa drugarom kome je to struka - uglavnom su to povrede tkiva koje se ne može nabildati, tetive/ligamenti. Mišići su sve jači, ljudi su sve snažniji, brži, eksplozivniji, zahvaljujući napretku treninga, dodataka, ishrane, čega sve ne, ali vezivna tkiva jednostavno ne mogu da napreduju tom brzinom. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...