Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Solidan je bio Geri sinoć, 3/3 trojke.

 

Čeka ih zajeban raspored od sredine sledeće nedelje:

 

v Bucks
@ Mavs
@ Spurs
@ Lakers
v Clippers
@ Thunder
@ Raptors

 

Nema B2B utakmica, srećom, osim što posle Toronta odmah sledeće noći gostuju Bullsima.

Edited by napadaj
Link to comment
20 minutes ago, Mos said:

Dosao sam do nivoa gde bih menjao Herisa i Bartona za LaVina. 

Sta te odjedared isfrustriralo kad si spreman na takve radikalne rezove?

Link to comment

Jednostavno nema buducnosti za tim koji nema bar jednog ozbiljnog sutera, kakvu god odbranu igrao. MPJ je odlican ali mislim da ce on biti vecito pod nekom ogranicenom minutazom. LaVine je dijabola ali ovde bi se dobro uklopio u duzinu ekipe sa Grantom i MPJ-em, imao bi pucacku ulogu a i ugovor mu je identican sa Gerijevim. Barton zapravo ima jako dobar i jeftin ugovor pa nije los da ostane ali niko nece hteti da uzme Gerija bez nekog dodatka, pika, kurca palca. 
 

 

Link to comment

Slazem se sa tim, ako je Zach LaVine glavni igrac te ekipe. Bogdanović (Bojan) je bio moja zelja proslo leto, al’ jebiga.

Edited by Mos
Link to comment

Geri se polako vraća u formu u napadu, a odbranu standardno dobro igra sve vreme. Lavine nema šta da traži u Denveru, mogli su onda za manje para zadržati Bizlija i dati mu da šutira 20+ puta po utakmici.

Link to comment

Vredelo je za Bizlija otici u porez, nema takvih sutera mnogo, a Denveru to fali najvise od svega. Znamo da su gazde stekare ali ne kapiram, oni kao govore o tituli, a u 2020. je kao napadaju sa jedva prosecnim 3pt%  daleko ispodprosecnim brojem pokusaja? kad je poslednji put neko tako uzeo titulu?

 

a Lavine nije resenje, ne vidim da im nesto dize plafon...Beal im ga vec dize :naughty: on kao drugi igrac, i MPJ kao treci izgleda dovoljno za napad titulu ako ovaj bude zdrav. Murray, pik, KBD i ta neka boranija sa klupe bi mozda mogla zadovoljiti WAS ako su ludi duzmu dzamalov ugovor

Link to comment

Jamal nece biti trejdovan. On, Jokic i MPJ su nedodirljivi. Washington nece dati Bila za Gerija. Ljudi ovde imaju problem da shvate, ne mozes dobiti za nista nesto (kao kad su se cudili sto Sakramento placa zaboga Barnsa a ne dovede Kawhija, pa zato sto niko nece u Sakramento), isto tako Denver ne moze da izvuce Beala tek tako. Moze samo lose za lose, pa da se nadas da ce novo lose koje si dobio bolje raditi nego staro lose. U ligi u kojoj Hjuston sutira 50 trojki po utakmici a tvoj startni bek jedva 31% neces daleko stici. Dakle, ne mislim da je LaVine najbolji igrac vec da ces tesko dobiti nesto mnogo bolje u paketu za Gerija, Hjustonovog pika i mozda Barton

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...