Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

aaaaa

ma najjaci smo breeeeeeee!!! :D

ko kaze da se za strane nba timove ne moze navijati punoga srca kao za domace

mnogo mi draze ove pobede kingsa nego npr zvezdine u evroligi

mada da ok, za ovu cokijevu zvezdu, posebno model 2019/2020 je bas tesko navijati

 

-5, spavate li mirno memfis grizliji?

 

mada sve ovo je nista, uvod za ono pravo, a to je metla lebronovih lejkersa i to sa 8me pozicije, prvi put u istoriji, sve ide ka tome :fantom:

Link to comment

ja sam misljenja da ti americki strucnjaci-doktori najbolje znaju i ako oni kazu da je najisplativije da se igraci odmore 5-10 (ovo najvise u slucaju injury prone igraca) utakmice tokom sezone onda mora da je to najbolje. opet, zavisice i od igraca i od trenera. eto npr hardena i dantonija. covek pre neki dan ostavlja westbrooka na 40+ na 6-7 minuta do kraja kad je ovaj bio izbacen. pa to ne radi niko normalan. gsw je u sampionskim sezonama brdo utakmica cetvrtu cetvrtinu igrao sa 10-13 igracima u rotaciji. milwaukee ove sezone takodje. a houston i d'antoni sve suprotno od ostalih.

 

pop je to prvi poceo sa duncanom i cuvenim dnp-old. posle kada su svi videli da spursi najduze doguraju i godinama igraju playoff bez prestanka, ipak ima necega i do odmaranja igraca.

ekipe su sada ipak pocele da idu i u ekstrem kada npr 1 bradley beal presedi utakmicu zbog odmaranja a coveku ce sezona trajati do pocetka aprila. to je vec kenjanje, pogotvo ako se radi o igracu koji nije injury prone.

 

igra je mnogo zesca sada, pogledajte samo odbranu. tu se mora igrati mnogo zesce nego devedesetih, kada npr. nisi morao da branis i da se giljas do linije za tri poena nego 'samo' do nekoliko metara od kosa. nije bilo toliko jurcanja za suterima i svega sto ide uz to.

Link to comment

Bio sam prilično skeptičan prema Bogijevim igrama, ali juče je bio najbolji kada se odlučivao rezultat. Prvo ključna trojka, a onda ona aaistencija za alej-up ... Sviđa mi se i njegov školovan, elegantan šut kojim uvek pogađa dno mrežice ...

Edited by stoka
Link to comment
17 hours ago, Plajvi said:

I Kidda.

Oni njegovi Netsi su bili mozda i gori od Lebronovih Cavsa, u 2 finala ih je odveo. Stavi bilo koga umesto njega u te ekipe i imali bi 15-67. 

svaka cast kiddu, ali bilo je jasno boljih plejeva od njega ako pocinjemo od  Medzika hronoloski - Ajzea, Stockton, Nash, CP3, Steph. Nije vodjenje ekipe u finale jedini kriterijum, narocito na tadasnjem istoku. 

Link to comment

rekao bih da nisu imali dovoljno dokaza da preokrenu odluku. ne znam sta su odlucili gledao sam na mute.

 

ipak, onaj aut sviran brownu je bio skandalozan. sudija ladno dosudio i ako je ocigledno da nije gledao u noge.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...