Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ja mislim da samo neka medijska patetika moze da izgura Elbidjija na MVP mesto, kad izvrnu narativ showtime-kobe-titula-fejkersi itd, inace Janis bez dileme.

Link to comment

Mediji bi voleli Lebrona (pa i Davisa), ali je Janis suvise dominantan. Covek igra oko pola sata i uglavnom ne igra poslednje cetvrtine. Redefinisao pojam load managementa.

Link to comment
17 minutes ago, Mos said:

Zaboravljas da je njima najtezi raspored kad igraju sa najgorim ekipama :D

istina, ali fokus je na i rasporedu konkurenata...malo je verovatno da mogu do 2nd seed i prednosti domaceg terena u drugoj rundi...sve vise se cini da ce biti "more of the same" odnosno da do finala ne mogu da dobace ove sezone...

Link to comment

Sve je do njih. Recimo, sledece 3 utakmice: Šarlot, Klivlend i Milvoki kod kuce na second night back to back. Ako te tri ne mozes da se iscimas da dobijes, onda ni ne treba da budes drugi. 
 

Nema nista od finala konferencije za njih osim ako im ne uleti neka povreda glavnog suparnickog igraca. 
 

 

Link to comment
18 minutes ago, Mos said:

Nema nista od finala konferencije za njih osim ako im ne uleti neka povreda glavnog suparnickog igraca. 

Upravo sam ovo zeleo napisati ali se iskontrolisah, nije bas fer plej razmisljanje :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...