Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Citam sad komentar koji je Kokoskov dao o Foksu i koliko je zapravo decko mlad...onda se setim da je Dzamal samo 10 meseci stariji...mozda imamo prevelika ocekivanja od mladih igraca a pogotovo se odnosi na PG poziciju...

Link to comment

Deluje kao da Voriorsi nisu vise kanta za nabijanje statistike, jos kad se Grin i Luni vrate imace i malo dubine u pevcu, sasvim dovoljno za nekih 50% u preostalim utakmicama. Pod uslovom da im se igra za pobedu.

Link to comment

Malo su pogubljeni sad kad se Curry vratio jer je on luuud s kretnjama

Da liptu i trci ka kosu odmah, umesto da mu vrate, preskoce ga jer nisu navikli na takvog igraca.. desi se i ono, da loptu, trci odmah na drugu stranu iza blokova, a saigrac zaboravi da se skloni iz tog ugla pa se sudare i nastane guzva

Ali ce to sve proci kad se malo upoznaju na tetenu

Danas im je pitencijalna pobeda pobegla zbog gluposti kad su u 2min, 3x izgubili loptu i otvorili kos Raptorsima.

Cak su posle i vratili serijom 7-0 i imali sansu ali kao sto napisah Lee masi 2 bacanja pa onda otvorenu trojku, pa gube loptu i prave nameran faul, a sve to se desava na -4 i ~25sec do kraja.

Dakle, bilo je sansi jbg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Kavaj je trenutno Jordan level sigurnosti u svoju igru. Lepo cepaju Hjuston za sad.

Baš jutros kada sam gledao pomislio sam da me podseća u mnogo čemu. 

Link to comment
On 5.3.2020. at 9:24, Mos said:

Sve je do njih. Recimo, sledece 3 utakmice: Šarlot, Klivlend i Milvoki kod kuce na second night back to back. Ako te tri ne mozes da se iscimas da dobijes, onda ni ne treba da budes drugi. 
 

Nema nista od finala konferencije za njih osim ako im ne uleti neka povreda glavnog suparnickog igraca. 
 

 

Denver je u zescem kurcu. ne lice ninasta... mislim da oni zaista imaju problem kada imaju vise od 8 zdravih igraca. 

Link to comment
3 minutes ago, freakns said:

Denver je u zescem kurcu. ne lice ninasta... mislim da oni zaista imaju problem kada imaju vise od 8 zdravih igraca. 

poenta trejda u kome su poslali Huanca i Malika u Minesotu je izmedju ostalog bila da se oslobodi prostor da svi dobiju neku korektnu minutazu...epilog je da MPJ kome su minuti najpotrebniji za razvoj presedi tekmu na klupi...Malone se vratio svojoj tvrdoglavoj doktrini da ces minute dobiti zalaganjem u odbrambenim zadacima (bez ozbira da li si upotrebljiv u napadu)...nekako im se timska hemija srozala nakon all star pauze a to se poklapa sa vracanjem u pogon povredjenih igraca...zvuci paradoksalno ali si u pravu

 

sve u svemu, deluje da ce im uspeh sezone zavisiti od toga da li ce Jokara da udje u agresivni beast mode i da ih nosi sve na ledjima...a to se nece desiti ako se zadovolji sa cca 10 uzetih suteva...sinoc ga jesu sudije izbacile iz ritma ali bato ubedljivo si najbolji igrac ekipe, jedini all star, dve back2back sezone si na marginama MVP trke...moras da uzmes 20+ suteva bez bilo kakve grize savesti

Link to comment

Zanimljivi su mi Hornetsi, po onome sto sam ih gledao ove sezone - dosta bolji od skora koji imaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...