Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Gledao noćas poslednju četvrtinu Denvera, rutinirali Sotu, sa 6 otišli na 20 razlike za par min. Jokic bombona, bas se doterao u red, nikada "vitkiji" i hitriji.

Prešao posle na GSW (mozda sam ih gledao i prvi put od početka sezone, ne računajući highlights-e) i NO. Lee je bio hvaljen kada je potpisivao ugovor tokom sezone, a sinoć videh i zašto. Sve koseve kojima je otvorio utakmicu je dao na potpuno različite načine i baš mi se dojmi. Sa druge strane Zion mislim da je dao sve poene do polovine prve četvrtine. Smajlija je bacio u nesvest jednim driblingom, cenim da će završiti u Shaqovoj rubrici.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, kralj said:

ma sve te koka kola zajebancije na stranu, nikad brutalnije nije izgledao.

debeli je sada taman kako treba... ne treba dalje da mrsavi. to malo masti sto je ostalo, to je plus, ko vaterpolisti sto imaju... tako do leta, onda malo kiflice, pekmezi, pitice... pa jovo nanovo :D

 

 

Link to comment

Coby White przi u poslednje vreme! (pu pu pu)


image.png.5cb48e09e6a11f2dae21b58c7663c4a1.png
 

Ekipi opet fali nekoliko igraca (W. Carter, Markkanen, Dunn, Porter), a i pored 1-9 skora na poslednjih 10 utakmica, postoje neke sanse da se domognu 8. mesta :)

 

Bilo bi interesantno videti sta mogu da naprave kad bi igrali u kontinuitetu svi igraci.. a ne da u svakom momentu fali po ~3 komada.

Link to comment

Ne vidim ko bi drugi od centara bio tu, Embid kuburi sa povredama, ostali nisu u prici.

 

Jedino ako krenu da fusare i stave AD na centra, da bi ugurali i Janisa i LBJ u petorku, plus Harden i jos jedan malac (Luka?).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...