Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, maheem said:

Onako malen nije mogao povređivati kao ostatak svojih saigrača čiji je bio vođa al bio je prljav do zla boga. Sveukupnoj ljigavosti pridodaje i taj njegov zli osmeh, lažna izvinjenja, izjave i ostala sranja. Ostatak ekipe mi je delovao da je samo takav na terenu dok su njega gadosti pratile i van parketa. 

 

 

ljigav je bio Ajzeja ali je cinjenica da je dobijao barem 10x vise batina nego sto je dao.

tukli su ga ko vola. i cesto je samo cutao i igrao dalje. samo to sto niko ne pamti i nema yt video o tome.

 

ja sam voleo Ribe iz Pittsburgha i Hakeem-ov HOU, ovo ostalo meh. 

ako nema nasih, uvek navijam za slabije. 

i obavezno protiv LeNike manekena.

 

Link to comment
29 minutes ago, omiljeni said:

Laimbeer je 1 od onih koje mrziš ali kad je kod tebe u timu onda je car. Smarač koji se nije plašio fajta i zlostavljao je mekše od sebe. Ali nije bio zlo.

 

On nije bio zlo? Čovek je fudbalski Materrazi, jebeni bolesnik. Kontam da ga mama ne voli. 

 

Na temu Đurinog posta, naravno da će da ga tuku, to je filozofija igre koju su oni patentirali. Ako biješ i to više nego što je iko ikad, ćuti i trpi.

Edited by Mil@n
Link to comment

Leri je pričao da je poštovao Bad Boyse i njihov stil igre, osim Lejmbira, za kojeg kaže da je išao da povredi protivnika. Interesantno je da je Lejmbir bio iz bogate familije, ćale mu je bio industrijalac i poznata je Bilova izjava da je jedini košarkaš koji zarađuje manje od roditelja. :D

 

38 minutes ago, Mos said:

Zanimljivo da se ljudi dele na one koji navijaju za pobednike (Jordan, Lejkersi, Lebron, AD, Kari, GSW) i na one koji navijaju za totalne underdogove, pogube, luzere i nesrecnike. Kontam da to govori nesto o karakteru svakog od nas :D

 

Navijamo za underdogove samo onda kada nam favorit iz nekog ličnog razloga nije simpatičan, kao što smo Kobija i Šeka gledali kao rivale zbog Sakramenta, kao što navijamo protiv Amera u basketu na SP i OI zato što ih posmatramo kao najveće konkurente itd, ali generalno se i ovde vole favoriti, što se najbolje vidi po tome koji su strani klubovi omiljeni ovde.

Edited by napadaj
Link to comment

šta znam, za mene onfield zlo oličava npr Bill Romanowski i to su njuške pored kojih Laimbeer izgleda kao mala cicamica

šta je zlo kod Laimbeera? to što se nekoliko puta pobio i što je tu i tamo znao da napravi mesarski faul? tjah, to nije prošlo pored zla, to je samo običan drvoseča

 

btw mi koji volimo AD ga volimo jer je pobednik? :D

dečkonja ima možda 10 playoff utakmica u karijeri koja već traje dosta dugo, a i Lebronu je trebalo isto toliko da postane pobednik. pre toga je bilo "haha ovaj nikad neće pobediti lol, luzer, choker", Jordan je isto dugo bio mlada nada u usponu pre nego što je postao nepobediv

Link to comment
43 minutes ago, omiljeni said:

šta znam, za mene onfield zlo oličava npr Bill Romanowski i to su njuške pored kojih Laimbeer izgleda kao mala cicamica

šta je zlo kod Laimbeera? to što se nekoliko puta pobio i što je tu i tamo znao da napravi mesarski faul? tjah, to nije prošlo pored zla, to je samo običan drvoseča

 

btw mi koji volimo AD ga volimo jer je pobednik? :D

dečkonja ima možda 10 playoff utakmica u karijeri koja već traje dosta dugo, a i Lebronu je trebalo isto toliko da postane pobednik. pre toga je bilo "haha ovaj nikad neće pobediti lol, luzer, choker", Jordan je isto dugo bio mlada nada u usponu pre nego što je postao nepobediv

AD je pre ove sezone imao tipa 2 PO serije u kojima je bio pociscen. LeBron je veoma rano stigao do finala istoka sa Sasom Pavlovicem u startnoj petorci.

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

 

btw mi koji volimo AD ga volimo jer je pobednik? :D

dečkonja ima možda 10 playoff utakmica u karijeri koja već traje dosta dugo, a i Lebronu je trebalo isto toliko da postane pobednik. pre toga je bilo "haha ovaj nikad neće pobediti lol, luzer, choker", Jordan je isto dugo bio mlada nada u usponu pre nego što je postao nepobediv


Jasno prijatelju, volis Jordana, Lebrona, AD-a i Ziona zato sto su totalni luzeri nivo Niksa ili Sunsa. Prastaj ako mozes sto sam lose procenio i drzi se nekako, znam da je tesko u takvom fandomu.

Link to comment

Lejkersi vejvovali Kazinsa, a on pre dva dana kod Barnsa pričao o tome da je timski duh fenomenalan

I potpisali Markifa Morisa

Edited by napadaj
Link to comment
57 minutes ago, napadaj said:

Lejkersi vejvovali Kazinsa, a on pre dva dana kod Barnsa pričao o tome da je timski duh fenomenalan

I potpisali Markifa Morisa

to je brejkin gnjuz. pre neki dan je trener rekao da ocekuju da se vrati u tim do PO... carevi

Link to comment
18 hours ago, goofs said:

Inace, kad smo kod prgavosti, kazu da je Stokton bio nevidjeno pogan igrac, prljav i grub, ne verujem da je bas isao da povredi nekoga, ali zagorcavao je igru. A inace vrlo smiren lik, maksimalno profesionalan i porodican covek. Eto ti na.

 

Nikada nije išao da povredi - pokoji lakat u rebra, tu i tamo flop nakon što te uštine, sitne stvari koje te izbace iz takta. Nikad bežao od kontakta - kada ste poslednji put videli da plej pravi blok na centru, kamoli Šeku?

 

 

Maloun je pak bio zlo.

Link to comment
On 19.2.2020. at 16:54, MayDay said:

Mozemo ponovo da se prebrojimo, ali mora svako da se izjasni sad u 2020. I onda da poredimo!

Meni ipak zalosno jer vidim koliko nam drugara fali. :( 

 

Kod mene su LAL i uslovno:

- Fila zbog Embiida

- Portland zbog Lilarda :heart:

- Finiks zbog mog super korisnog igraca u Fantaziju Oubrea Jr. i mucenog Ejtona 

- Sacramento zbog Boce i Bjelice!

Nuggets

i to se nece promeniti, jer sto rece Mixxer svojevremeno(vama znan ko Milos Jovanovic sto vodi podcast sesta licna), dve stvari u zivotu ne menjas, veru i tim za koji navijas. osim ako si Kojot...

Link to comment

Nemam taj osećaj pripadnosti nekom NBA timu kao što mogu da imam za tim odavde. I ne odnosi se samo na NBA nego generalno na sport, mogu da gotivim ili ne gotivim tim, reprezentaciju, nebitno ali nije to isto, čak ni približno. Tako da se ne vezujem mnogo za timove u NBA niti postoji neki za koji sam navijao čitav život. Jeste mi bio simpatičan Sakramento sa onom ekipom, ali isto tako nisam navijao za njega kad je Kazins bio glavni igrač. U NBA je ipak igrač Bog i čitav tim je posvećen superstaru tako da mi je logičnije da imaš igrače koje gotiviš. Uvek sam navijao protiv lebrona, murije i vlasti. Mislim da dođe sad u Denver ili Dalas da bih navijao i protiv njih koji su mi simpatični. Juta mi je uvek bila simpatičan tim, gotivio sam Džerija Slouna i sad su mi top. San Antonio isto. Na istoku sam ranije zbog Ajversona gotivio Filadelfiju i to mi je ostalo jer su iako su bili loši većinu vremena posle njih a pre dolaska Embida imali simpatične ekipe meni sa Džru Holidejom recimo, Tarnerom, Igudalom, Brendom, Ted Jangom itd. Posle kad se krenulo u rebilding totalni je već postalo smešno šta rade, tako da jbg, ne možeš navijati za tako nešto. U plejofu prošle godine sam navijao za Toronto i mislim da je to prvi put od kad je SA osvojio poslednji put da je ekipa koja mi je bila gotivna osvojila prsten. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...