Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

On 19.2.2020. at 16:54, MayDay said:

Mozemo ponovo da se prebrojimo, ali mora svako da se izjasni sad u 2020. I onda da poredimo!

Meni ipak zalosno jer vidim koliko nam drugara fali. :( 

 

Kod mene su LAL i uslovno:

- Fila zbog Embiida

- Portland zbog Lilarda :heart:

- Finiks zbog mog super korisnog igraca u Fantaziju Oubrea Jr. i mucenog Ejtona 

- Sacramento zbog Boce i Bjelice!

 

:heart:

Link to comment
55 minutes ago, maheem said:

Trae 50 poena u pobedi protiv Majamija, 8 trica, 7 sa 9+ metara

 

 

zajebao se u tempiranju forme, pa mu krenulo protiv majamija  umesto na all startu.

Link to comment

Jel realno da neko može da gotivi bad boyse? Evo pre neko veče odgledao drugi put espn doc, jedan od najogavnijih timova ikada. Ono odlaženje sa terena pred kraj serije sa Čikagom je jedan od najbednijih poteza koje sam video u istoriji sporta, a imali su i Lejmbira što je dovoljno samo po sebi da ih čovek mrzi, pa onda Mahorn, pa onda sva ta filosofija zasnovana na mlaćenju često na ivici povrede... A i Ajzeja je bio popriličan ljigavac. Užas od tima. Dumars  svaka čast, pa i Rodman mada se i on bio uživeo u taj trip, doduše on nije cvećka ni ovako. 

Link to comment
On 20.2.2020. at 2:34, pbg12345 said:

milvoki jer su najjaci

toronto jer su sampioni

boston posto su buduci broj 1 istoka

majami zbog nasega dragica

fila zbog bobanovog tobise

idijana zbog arvidasovog malog

bruklin zbog dzenana loncarevica

orlando uprkos midletu

vasington uprkos vujosevicu

cikago zbog rodmana

sarlot zbog nasega vlade

pistonsi zbog darkana i rebrace

niksi jer su smesni

atlanta jer su uzeli nazad dedmona, hvala im

klivlend zbog babica

 

lejkersi zbog nasega mustanga

denver zbog zvonka bogdana,nikole radicevica i rastka cvetkovica

klipersi jer ce biti sampioni

juta zbog hornaceka

hjusto zbog olajdzuvona i barklija

oklahoma zbog pola

dalas zbog nasih bobana i radislava curcica

memfis zbog gudure

portland zbog borca iz cacka

san antonio zbog nasega popa

nju orleans zbog mrvice

finiks zbog rajakovica

sakramento zbog luke mitrovica,vanje marinkovica i naravno bodiroge

minesota zato sto postoje, te kingsi nisu najgori

voriorsi zbog smailage

 

 

koji ste smaraci :fantom:

Ne mogu da te stavim na sve uslovno. Odaberi do 10 pa da ti stavim u zagradu. :D

 

Link to comment
28 minutes ago, Mil@n said:

A i Ajzeja je bio popriličan ljigavac

 

može detaljnije o ovome? pojma nemam, a kad sam ih, kao tinejdžer, prvi put vidio u onome finalu koje su pukli 4-3 od LAL (prvo koje je prikazano u SFRJotu, kao odloženi snimak, doduše), on mi je bio baš omiljeni Piston

 

doduše, sjećam se priče da nije upao i (jedini pravi) Dream Team jer ga je Đordan vetovao, banovao i sl., ali sam mislio da je to bilo čisto do Đordanove sore loserštine (zapamćene iz vremena kad su ih Pistonsi redovno isplaćivali u PO)

Link to comment

a to je pokazivao, kako tačno?

 

jerbo se Lejmbira, Mahorna, pa i Rodmana mogu sjetiti u kostolomačkim epizodama - ono, faulovima bukvalno za zatvor - a Ajzee baš i ne...

Link to comment
51 minutes ago, Mil@n said:

Jel realno da neko može da gotivi bad boyse? Evo pre neko veče odgledao drugi put espn doc, jedan od najogavnijih timova ikada. Ono odlaženje sa terena pred kraj serije sa Čikagom je jedan od najbednijih poteza koje sam video u istoriji sporta, a imali su i Lejmbira što je dovoljno samo po sebi da ih čovek mrzi, pa onda Mahorn, pa onda sva ta filosofija zasnovana na mlaćenju često na ivici povrede... A i Ajzeja je bio popriličan ljigavac. Užas od tima. Dumars  svaka čast, pa i Rodman mada se i on bio uživeo u taj trip, doduše on nije cvećka ni ovako

 

Ja kad kažem ljudima da navijam za Arsenal zbog Dennisa, svi prvo pomisle na Bergkampa. Zapravo, počelo je zbog Rodmana i njegovog paralelnog intervjua sa Ianom Wrightom.

Link to comment

ja sam 90ih bio lud za Bullsima. To je bio religiozan odnos.Mrzeo sam sve ekipe koji su imali bolji skor od njih, mrzeo sam sve i sve koji nisu na više od 10 games behind njih na tabeli. u playoffu sam mrzeo sve igrače protivnika, trenera, navijače itd itd

Kad je posle 1993 otišao u penziju bio sam u totalnom šoku. shvatio sam da nisam navijao za Bullse nego za Jordana. Bullsi me nisu interesovali uopšte. Čak mi ponekad bilo pomalo i drago kad pročitam da su izgubili jer sam bio u fazonu "eto, ipak ne mogu oni bez njega ništa". Navijao sam za Knickse u seriji 1994, budio se da gledam to i dok nije završilo SP koje se paralelno igralo me nije zanimalo uopšte. Sledeće godine sam već slabije pratio ali mi je bilo drago što je Magic izgubio.

Kad se vratio MJ tu je bio hype odvrnut na 1000. Magic sam i inače mrzeo ali Horace Grant je bio najveća pičketina u istoriji vasione. Od Shaqa i Pennya mi se povraćalo.

Taj drugi 3peat je bio nešto najbolje na svetu.  Kad je bila serija sa Sonicsima imao sam matursko veče u osnovnoj. I to veče sam se muvao sam najboljom ribom u školi na koju sam balavio godinama, ali u 1.45h sam otišao da gledam finale koje je počinjalo u 2h. Ta scena kad joj saopštavam šta će da se desi je jedan od većih blamova u karijeri. :D Ipak, zero regrets.

Posle 1998 je opet bila penzija i onaj lockout, to me oladilo skroz. navijao sam za Knickse u finalu, ali tad je bilo bombardovanje i nije moglo da se gleda. Na početku 2000ih pored tih Knicksa sam voleo i Blazerse. Wallace, Wells, Stoudamire itd...ali njih sam više voleo jer su bili moj tim za playstation. 

Gledao sam Kingse. Voleo sam Ripa Hamiltona iz Pistonsa jer je on bio Jordanov pajto iz Wizardsa. Bilo mi baš drago kad je dobio Lakerse u finalu

Ali tu sam se već uveliko zalaufao u football, a NBA je imao ogroman pad kvaliteta. Počeli su da gube od FIBA sirotinje i svake godine sam gledao sve manje i manje. Sad samo pikam fantasy i zbog toga proverim statse, rezultate i tabele i u playoffu pogledam nekoliko utakmica. Ligu smo startovali 2012 i na draftu posle prvih 6-7 rundi više nisam znao skoro nijednog igrača. U periodu 2004-2012 ne znam da li sam sve ukupno pogledao više od 20-30 utakmica.

Ovo je inače prva sezona da navijam za Lakerse.

Davisa imam u fantasy i on mi je car careva, a jako volim i Lebrona. Ono kad je lupio bananu Iguodali je bio najbolji trenutak u istoriji NBA još od Jordana.

Smor mi je jer ne igra Durentulica (imam ga u fantasy). Nervira me i što ne igra Isaac. Otkad se on povredio gubim od svakog i sad možda neću ni u playoff. :dry:

Zion mi je sledeća velika ljubav <3

 

Šta znam, ako treba nešto da mi se upiše neka budu Knicksi. Ovo što su loši me ne tangira ni najmanje, ali za njih sam najčešće navijao. Čak sam i pogledao većinu utakmice iz serije sa Celticsima od pre 5-6 godina. Doduše, i Carmela sam imao u fantasy pa je i to uticalo da ih bodrim, ali ipak...

Mada, kad se samo setim kako sam mrzeo Knickse kad su imali 2-0 u seriji protiv Bullsa tamo na početku 90ih, ufff :laugh:

 

Uslovno da mi se pišu Lakersi. Za ovu sezonu i sve dok su tamo Davis i Lebron.

 

 

 

Link to comment
18 minutes ago, Pantelija jr said:

a to je pokazivao, kako tačno?

 

jerbo se Lejmbira, Mahorna, pa i Rodmana mogu sjetiti u kostolomačkim epizodama - ono, faulovima bukvalno za zatvor - a Ajzee baš i ne...

 

 

Preteča Sprivela i Dula Vujoševića:

 

 

 

Ok, malo je jači faul al opet ta tendencija da se odmah poteže pesnaja...

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...