Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

CHI od vazda
POR
Heat mi je sad takodje gotivna ekipa.. svidja mi se kako igraju i taj njihov team spirit :D
Curry, Ruza, Doncic, Morant, Bogi, Jokara od igraca :D


Jebi ga, sto neko rece, dosta se vise navija za ekipe u kojima ti igra neki gotivan igrac, nego za same ekipe

Ako bas treba da se odabere samo jedan od timova, bez obzira na igrace, onda su to Bullsi

Edited by Have_Fun
Link to comment
Just now, Have_Fun said:

CHI od vazda

 

Jebi ga, sto neko rece, dosta se vise navija za ekipe u kojima ti igra neki gotivan igrac, nego za same ekipe

Ako bas treba da se odabere samo jedna ekipa, bez obzira na igrace, onda su to Bullsi

 

+1

Link to comment

Kingsi na zapadu (no shit!), Madjija na istoku. (Megrejdi, Peni Hardavej i Grent Hil mi bili omiljeni spieleri kad sam bio mali). 

Uvek protiv Lejkersa i Niksa. Lejkersi gomilu puta pobede moje™, Niksi su mi antipaticni sami po sebi, otkad pratim basket samo jedne sezone nisu bili smece (Sprivel, Juing, Leri Dzonson, Alan Hjuston ekipa).

I onaj Majami je bio sranje, ali Bostonov supertim pre toga mi iz nekog razloga nije bio sranje. (tukli Lejkerse jbg. :laugh:)

Najdraze finale ikada mi je (kao i ceo plej-of) bilo ono kad je Dalas oprao Lejkerse, OKC i Majami. Novicki, Cendler, Kid, Merion, Barea, Peja, Stivenson, Teri, Mahinmi. :wub:

Na kraju svake sezone svi moji poispadaju pa navijam za San Antonio. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Ovim redom:

 

1. Sacramento znog nasih, nekada i sada

2. Utah zbog fantasyja

3. Denver zbog cool kosarke, debelog I jer nervira omiljenog, a uprkos freaku I sns-ovcu

4. Gsw kad se vrate splash brothers

5. Fila zbog fantasyja a uprkos Grandiju

Link to comment

Lejkersi, zbog Medžika, Divca, Vortija, Šakule i rahmetli Black Mambe. 

Sad, tu je Lebron i njegova negativna aura, ali  nadam se da je karatkotrajno.

Link to comment

milvoki jer su najjaci

toronto jer su sampioni

boston posto su buduci broj 1 istoka

majami zbog nasega dragica

fila zbog bobanovog tobise

idijana zbog arvidasovog malog

bruklin zbog dzenana loncarevica

orlando uprkos midletu

vasington uprkos vujosevicu

cikago zbog rodmana

sarlot zbog nasega vlade

pistonsi zbog darkana i rebrace

niksi jer su smesni

atlanta jer su uzeli nazad dedmona, hvala im

klivlend zbog babica

 

lejkersi zbog nasega mustanga

denver zbog zvonka bogdana,nikole radicevica i rastka cvetkovica

klipersi jer ce biti sampioni

juta zbog hornaceka

hjusto zbog olajdzuvona i barklija

oklahoma zbog pola

dalas zbog nasih bobana i radislava curcica

memfis zbog gudure

portland zbog borca iz cacka

san antonio zbog nasega popa

nju orleans zbog mrvice

finiks zbog rajakovica

sakramento zbog luke mitrovica,vanje marinkovica i naravno bodiroge

minesota zato sto postoje, te kingsi nisu najgori

voriorsi zbog smailage

 

 

koji ste smaraci :fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment

ego, pisuci ovaj pre svega iroican, ali nadasve duhovit i zanimljiv post, podsetih se da hjuston ima prava na tadiju dragicevica! :ohmy:

 

pa jbt, oni verovatno nisu ni svesni da vec imaju coveka koji im resava bukvalno sve probleme u ekipi

 

rodjen za njih, dodatni snajper, ima preko im potrebnu visinu da se posiba za skok, cvrstu odbrani rodjeni zastitnik obruca:fantom:

posto je u godinama ,taman na 5 da ga stave i idealan za njihov smol bol

Link to comment

Denver dok je His Groundness tamo i Klipersi zbog Kavaja kao antipoda svemu što NBA želi od svog tier 1 superstara (a i da se usere Lebronu u Lejker avanturu).

 

Ali ako bih realno navijao za nekoga zbog samog tima i bez vezanosti za konkretnog igrača, verovatno bi to bio Toronto. Kanadski small market šampion koga mediji potpuno ignorišu, naplaćene godine ispadanja i patnje u drugoj rundi, desetine gotivnih igraca u poslednjih 30 godina, odlicna košarka, pametan GM i trener car.

 

Tako da, pišite mi tamo Toronto :fantom:

Edited by Mos
Link to comment

Teško mi je da zamislim identifikaciju sa nekim NBA klubom, ali evo rekapitulacije. 

 

Do 2000. u principu za Džordanove izazivače. Ne zato što nisam voleo Džordana, naprotiv, nego zbog balansa i želje da vidim da neko može da bude bolji od takvog jednog boga košarke. Znači, loženje na Barklija, Kempa i Pejtona. I Grent Hil mi je bio omiljen dok je pio sprajt ali on i Pistonsi nisu bili ozbiljni izazivači.   

Onda onih par godina Kingsi, razumljivo. Posle toga sam slabije pratio - tu je krenulo loženje na Lemprona i Karmela-ela-ela-e-e a mene to nije zanimalo. 

 

Ako ipak moram jedan tim da izdvojim, onda recimo Sparsi, zbog Popa, Dankana i Manua, i naših Paspalja i Baneta Đekića.

Edited by pacey defender
Link to comment
23 hours ago, napadaj said:

San Antonio oduvek, a Denver poslednjih nekoliko godina.

 

Na istoku najsimpatičniji Detroit, zbog Bad Boysa i ekipe sa početka dvehiljaditih.

Najgotivnija ekipa ikad.Posle njih Boston Dok ih je vodio Rivers. :D

 

Trenutno,osim Denvera i Sakramenta,gotivim Hjuston,Majami,Finiks,OKC i Indianu.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...