Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, goofs said:

Verovatno ima blanko duga,. Kapiram da je sebi propisao godisnju platu od x stotina hiljada eura i onda nije pokupio ni dinar, ali kad dodje trenutak potrazivace. Isto i sin, pominjala se ovde neka cifra od abnormalnih 200-300k, sigurno ne uzima toliko, ali ima u steku prostora da povuce jedan BAT. To je sve novac od kojeg FMP moze da zivi dve godine. Ne znam da li BAT zastareva i posle koliko?

 

Ne moze Vucic da skloni Covica bez da se zagovnaju odnosi sa njim, verovatno i na politickom nivou, a ovaj sigurno na to nije spreman. Mozda navijaci mogu, ali oni "najverniji" su u njegovom dzepu.

Само три године уназад може да тражи плату, бар по нашим законима. Не знам како гледа бат на то. 

Link to comment
55 minutes ago, pbg12345 said:

"bole nebojsine trojke"

 

od navijaca zvezde koji podrzavaju filipa u zvezdi su valjda jadniji samo navijaci partizana koji podrzavaju filipa u zvezdi

Ne oni ne podržavaju, samo se naslađuju...namirisali su krv i misle da njihovo vreme dolazi. S druge strane, njima nikada ne bih rekao da đubre temu kao neki tamo meni na benignu šalu o kanalu u koji je upao igrač KKP. 

Link to comment
4 hours ago, Hamlet Strašni said:

Само три године уназад може да тражи плату, бар по нашим законима. Не знам како гледа бат на то. 

Ma to sa platama je naivno. Ćoki je mag za dugovanja i spinovanja u srpskom sportu i sigurno bi našao elegantniji način od toga da klub duguje lično njemu i Filipu milione po osnovu neisplaćenih zarada.

Link to comment

Ne znam zašto sam ovoliki mazohista. Zašto gledam Tatinog Kurtona, Jasara Poltrona i Tatu Smrada, bljutavog Plavsica? Zasto? Daboda izgubili 65 razlike...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...