Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

apsolutno nadrealno da, nakon ovoliko utakmica u sezoni i svega viđenog, ja danas imam raspravu na temu "jeste Čović kriminalan al nije ni Braun do sad ništa pokazao". ljudi su debili.

Edited by Svarog
Link to comment
10 minutes ago, Svarog said:

apsolutno nadrealno da, nakon ovoliko utakmica u sezoni i svega viđenog, ja danas imam raspravu na temu "jeste Čović kriminalan al nije ni Braun do sad ništa pokazao". ljudi su debili.

 

Naravno.On je bre kancer ove ekipe.Igracima se ni igra zbog njega.

Zamisli samo dok cekaju neki let avionom gde svi sede i bleje u nekom kaficu.Sa kim li je muceni covic u to vreme.

Edited by Блок_64
Link to comment
5 minutes ago, Svarog said:

apsolutno nadrealno da, nakon ovoliko utakmica u sezoni i svega viđenog, ja danas imam raspravu na temu "jeste Čović kriminalan al nije ni Braun do sad ništa pokazao". ljudi su debili.

 

Niko ovde ništa ne može da pokaže, jer je totalno rasulo u klubu i timu, ovde bi i mnogo bolji igrači bili pogubljeni i smešni. Kao što bi ovi što su sada tu bili mnogo bolji da je stanje normalno.

A možda je to i cilj, da svi izgledaju jadno i bedno, pa da se onda u tom jadu i bedu gnom ne ističe posebno po jadnosti. I onda, eto, "nije kriv samo Filip, i tako su svi loši". Tako da sve ovo verovatno odgovara Čovićima- bićemo loši, rezultat u rangu Budućnosti lane, al nema veze, Filip će u tim uslovima moći neobavezno da pika. Mogu misliti koliko je Čović zapravo mrzeo Radonju jer je bio uspešan, a njegov sin blejao u FMPu.

Link to comment

Nije ova situacija bila najsmešnija. Bila je još jedna gde je zaglavinjao u piku, pa se nešto spoticao i kao jurio igrača, pa ga je pokrio Jovanović da ne popušimo zicer, a sa istog mesta kao gore, Giedraitis zabo trojku.

Naravno, komentar bio, ne treba puštati takvog šutera samog :laugh:

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

Ni Đorđević nije grizao u odbrani da bi mogao da ima 8 asistencija na meču. Nije sve u dizanju ruke na šut protivnika.

 

:isuse:

 

Pa jer je neko to ovde tvrdio? I ne kapiram, jel to sada porediš Filipa i Saleta ili čemu ovakvi komentari, kao nije loš ili šta? Koliko sam video ti si navijač Partizana pa si malo svratio da nas tešiš ili malo jebeš u zdrav mozak, neka hvala, nisi ni cveće doneo... 

 

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Čovek spuca 4000 postova i ne ume da čita Goranza... Pa stvarno...

 

Kakve veze ima broj postova, pišem skoro izključivo na zvedinim topićima I malo politiku, gde sam to čitanje trebao da naučim, jel ima neki smer da upišem po stare dane? :huh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...