Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

@villiem

Ne znam zašto te čudi što ti je teško da razumeš. Za razumevanje postupaka poremećenih ličnosti se školuje godinama i doživotno usavršava. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Ne bih da ulecem u izjave ljubavi izmedju vas i Dzuniora, ali moram primetiti tri stvari.

1. uprkos svim kosarkaskim (ne)mogucnostima, cuh da je Dzunior za razliku od Tatka jedan sasvim pristojan lik. koliko ima istine u tome ne znam, ali eto...

2. svi vi sto bi da se rastajete sa Tatkom, news flash, ovo jeste njegova licna prcija i moze da radi sta mu se hoce. nije on direktor ili gensek, on je vlasnik.

3. sut sa 8m, preko ruke, kada je ostalo jos 7sec do kraja, pa jbt, to je za zatvor cak i da je pogodio :lol: 

Link to comment
2 minutes ago, freakns said:

1. uprkos svim kosarkaskim (ne)mogucnostima, cuh da je Dzunior za razliku od Tatka jedan sasvim pristojan lik. koliko ima istine u tome ne znam, ali eto...

 

Kakve to veze ima sa bilo čim sve i da je istina?


Drugo, čovek/dečko/momak koji može ovako da jebe par miliona navijača i saigrača a da ne kaže sebi druže nisi ti za ovo, batali, pusti to - pitanje je koliko je zapravo pristojan. Da ne kažem - koliko je to džukački i sebično.

Edited by Mil@n
Link to comment

E ako je pristojan onda je sve OK. Sviđa mi se što si to stavio pod 1, zaista ključno pitanje. Siniša Mali isto skroz fin, reko mi jedan čovek, kapiram isti koji je tebi rekao za Filipa.

 

Ovo pod 2. lupaš, nije vlasnik. Doduše, verovatno ga je skoro nemoguće oterati iz kluba, ali nije sasvim nemoguće.

 

Pod 3 se naravno slažem. Ne znam šta bi Filipu da se tako popiša po saigračima, klubu i publici u poslednjem minitu utakmice protiv najvećeg rivala. Inače važi za pristojnog lika.

Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

Drugo, čovek/dečko/momak koji može ovako da jebe par miliona navijača i saigrača a da ne kaže sebi druže nisi ti za ovo, batali, pusti to - pitanje je koliko je zapravo pristojan. Da ne kažem - koliko je to džukački i sebično.

Izgleda da ni ti ne čitaš Harpera. Nije to pitanje pristojnosti. I Filip ima poremećaj ličnosti, neću da lupam sada, ali jedan od očiglednih simptoma je da ima nerealnu sliku o sebi. Rekao bih da je to učestala pojava kod profesionalnih sportista ali su razmere u njegovom slučaju gigantske. Mislim, jbg, nije ni lako ostati normalan kada od malih nogu iskompleksirani i moćni otac pokušava da od tebe napravi vrhunskog košarkaša. Još je klub tvoj, svi klinci ti se dive, treneri ti ližu bulju, igraš za reprezentacije starijih godišta, imaš uslove za razvoj kao niko u Evropi pa si verovatno u nekom trenutku zaista i mnogo bolji od većine igrača i tako dalje. To traje neprestano od kada on zna za sebe i traje i dalje. Evo ti Kuzmanović i gomila drugoh burekdžija ga hvale dan danas jebote. On im verovatno skoro u potpunosti veruje.

Edited by Heaviside
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

 

 

Ovo pod 2. lupaš, nije vlasnik. Doduše, verovatno ga je skoro nemoguće oterati iz kluba, ali nije sasvim nemoguće.

 

 

 

Nije ni tesko ni nemoguce oterati ga iz kluba. Sakupiti dovoljan broj glasova clanova skupstine i on je bivsi. To Vucic moze da odradi sutra ujutru ako hoce

Link to comment

Ha ha ha

Skupi glasove protiv Čovića u Čovićevoj skupštini - prava sitnica. Naravno, Vučič može u Srbiji da radi šta hoće, zato sam i napisao da nije sasvim nemoguće oterati ga.

 

Mada, pitanje je da li bi i Vučić uspeo da ga otera na brzinu. Vujošević mu se koprcao jedno dve godine ako se dobro sećam. Čovića je sigurno mnogo lakše uceniti, ali je i mnogo ozbiljniji igrač. Ko zna čega sve tu ima, između ostalog tipujem na fantomska potraživanja prema klubu od strane porodice Čović u milionskim iznosima. 

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

3. sut sa 8m, preko ruke, kada je ostalo jos 7sec do kraja, pa jbt, to je za zatvor cak i da je pogodio :lol: 

 

On da pogodi sa 8 metara.Mozda ako ga tata cuva a mama  gura kos ka lopti.

Link to comment
2 hours ago, Banjo said:

 

Lepo receno. Ja ipak mislim da su prosecnom retardu obrvu vise zadigli Lakijevi klipovi, nego poraz od omrazenog Partizana. Jeste ih i ovo grunulo i osvestilo.

Lakijeve klipove je videlo vise desetina hiljada ljudi. Ne znam sad tacan broj jer su najgledaniji klipovi obrisani.

 

 

107k pregleda za sada, brojeći i obrisane.

Link to comment

jel ima negde na youtube Fićin faul od pre nekih šta znam 7-8 godina kad mu je lik ukrao loptu na pola terena i ide sam u kontru, a pristojni momak Fićkela popizdeo, pa ga sa leđa potpetlja tako da se ovaj prospe po parketu koliko je dugačak? :laugh:

Ne sećam se dal je tada igrao za Zvezda ili FMP

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Izgleda da ni ti ne čitaš Harpera. Nije to pitanje pristojnosti. I Filip ima poremećaj ličnosti, neću da lupam sada, ali jedan od očiglednih simptoma je da ima nerealnu sliku o sebi. Rekao bih da je to učestala pojava kod profesionalnih sportista ali su razmere u njegovom slučaju gigantske. Mislim, jbg, nije ni lako ostati normalan kada od malih nogu iskompleksirani i moćni otac pokušava da od tebe napravi vrhunskog košarkaša. Još je klub tvoj, svi klinci ti se dive, treneri ti ližu bulju, igraš za reprezentacije starijih godišta, imaš uslove za razvoj kao niko u Evropi pa si verovatno u nekom trenutku zaista i mnogo bolji od većine igrača i tako dalje. To traje neprestano od kada on zna za sebe i traje i dalje. Evo ti Kuzmanović i gomila drugoh burekdžija ga hvale dan danas jebote. On im verovatno skoro u potpunosti veruje.

 

Čitam Harpera, ali sam slušao Filipa u par intervjua, jako je racionalan i umeren u tim pričama što naravno ništa ne znači ali ja iskreno ne verujem da on ne primeti da je problem. Ne verujem da je baš toliko poremećen.

Link to comment

Do sada sam se samo mučio kladiti se ili ne na nas, a večeras se pitam gledati ili ne nas i Albu. Kad bih u ovim igračima vidio bar trun žara i drskosti, moglo bi se očekivati da jednog momenta proključa nešto iz njih i odigraju senzaciju, ali ovako kad ih gledam ko zadušne babe, nije realno. Treba nam neki reset.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...