Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Brown je kriv, čuva svog igrača umesto da preuzme Čovićevog... :fantom:

 

Ja ne mogu da verujem šta gledamo od sinoć, tačno ne bi mogao da igra basket na nekom ozbiljnijem mestu, gde se malo jača ekipa okuplja, sa ovakovom igrom... Svi bi mu se smejali...

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

ovo je realno moglo da se pokrije, recimo djenka da se malo iscimao, ali primetno je da igrace mrzi da se cimaju i pokrivaju ovu kancercinu.

 

57 minutes ago, Goranz said:

Upravo tako, valjda bi ovaj u uglu imao dovoljno profesionalne solidarnosti da ne šutira kada ostane sam.

Đenka se i cimnuo pa vratio, napravio "moša" situaciju ali sinko na tatka zabole ga, on (junior) kao da je u prvim redovima do terena i da je krenuo do onog što prodaje sok, opuštno u laganoj šetnji da ne pokvari frizuzru.

Link to comment
4 hours ago, Apollo Creed said:

Gavrilović posle poraza od Albe: Možemo biti zadovoljni nekim statističkim parametrima

 

:thumbsup:

 

Je li GavraHalid ponekad uvijek djeluje pogubljeno... :rolleyes:

Link to comment

Boljeg nema, ali ni goreg ne mogu naći. Ja mislim da sezonci trebaju tražiti izdvojen budžet kojim bi platili sve da više ne igraju nikako, manja bruka bi bila i manje stresa zbog odrona koji nas je zadesio u najgorem mogućem momentu i najtežem obliku.

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Recimo, Jurij Zdovc... najnoviji "favorit" za klubu KKCZ

    Neki uticajni članovi twitter zajednice ga ozbiljno pominju. Ne mogu reći da sam oduševljen. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...