Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts



Poziv da se sidje do partera b je da ako nesto ima da kaze dodje i kaze, ko sto je laki reko filipu sta ima. A ne da glumi internet mangupa i pise neistine.



Biće da su ga najverovatnije pozvali na argumentovanu debatu na poluvremenu. posebno zbog onog predstavi se dela. Pogotovo u zemlji Srbiji gde kad se neko pobuni protiv idiotluka navijača dobije taj vrhunski argument "Dođi brate na sever/jug/stadion/tribinu pa reci to uživo ako si faca."





Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

 

 

 

 

Biće da su ga najverovatnije pozvali na argumentovanu debatu na poluvremenu. posebno zbog onog predstavi se dela. Pogotovo u zemlji Srbiji gde kad se neko pobuni protiv idiotluka navijača dobije taj vrhunski argument "Dođi brate na sever/jug/stadion/tribinu pa reci to uživo ako si faca."

 

 

 

 

 

Sent from my H3213 using Tapatalk

 

Rsb nema veze sa navijacima. Odgovor je dobio od rsb naloga, jer je pljuvao rsb i pride lagao da je zabranjeno napisati bilo sta protiv filipa covica. Dobar deo rsb ekipe jeste u parteru b i to nije tajna. Ne znam nikoga ko je odd ekipe sa rsba dobio batine, a poziv svako shvati kako zeli. Valjda internet huligani veruju da sto vise psuju i vredjaju deluju opasnije, pa primitivne uvrede nisu problem, a poziv da ako ima potrebu da nesto kaze moze i uzivo ako zeli je zapravo namestanje batina...

 

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
46 minutes ago, Milosh76 said:

A kakav je vecinski stav na rsb o Filipu Covicu?
Za drugi zvezdaski forum, MCZ znam

 

Ja sam danas citao RSB 2 sata. Opsta pljuvacina Filipa Covica. Slobodno pisu kao i ovde, samo sto ne koriste uvredljive izraze.

Svaki negativan post o Filipu ima najvise lajkova. Neki su izbacivali i Filipovu statistiku sa ovog foruma.

Videh da se ljudi zale da moderacija brise postove ali nisu mogli da zaustave stihiju.

Cak je bilo i negativnih komentara o gazdi, u fazonu vreme je da se rastajemo .

 Ne znam kakva je atmosfera na tom forumu bila do danas jer godinama nisam otisao da vidim sta se tamo pise ali sam bas pozitivno iznenadjen onim sto sam zatekao.

Edited by Banjo
Link to comment
26 minutes ago, Banjo said:

 

Ja sam danas citao RSB 2 sata. Opsta pljuvacina Filipa Covica. Slobodno pisu kao i ovde, samo sto ne koriste uvredljive izraze.

Svaki negativan post o Filipu ima najvise lajkova. Neki su izbacivali i Filipovu statistiku sa ovog foruma.

Videh da se ljudi zale da moderacija brise postove ali nisu mogli da zaustave stihiju.

Cak je bilo i negativnih komentara o gazdi, u fazonu vreme je da se rastajemo .

 Ne znam kakva je atmosfera na tom forumu bila do danas jer godinama nisam otisao da vidim sta se tamo pise ali sam bas pozitivno iznenadjen onim sto sam zatekao.

 

22 hours ago, Ivo Petović said:

Mislim da to nije viđeno u istoriji košarke. No, obzirom da su ljudi u principu glupi ko kurac, i ne znaju mnogo, ove brojke ne znače ništa za prosečnog navijača. Još manje znači to što idiot uništava svaki pokušaj timske odbrane, a ponajmanje znači to što je ovo najklasičniji oblik nepotizma koji uništava državu, pošto se prosečnom Srbendi fućka za to (i on bi tako gurao snaju i šurnjaju da može).

 

Ipak, kad ovako direktno sjebe utakmicu protiv omraženog Partizana, i prosečnom retardu će se malo podići obrva. Nije da će to išta promeniti, niti treba, već ceo klub treba da potone sa dvojicom kepeca kompleksaša, ali se ipak svakom poštenom čoveku brk nasmeši nakon ovakvog ishoda. Mala zadovoljstva su vredna.

 

 

 

Edited by Ivo Petović
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

A kakav je vecinski stav na rsb o Filipu Covicu?
Za drugi zvezdaski forum, MCZ znam

Do sinoc su uglavnom  banovali.Ali sto rece Banjo sinoc krenulo ludilo pa nisu mogli sve i da su hteli.

 

Link to comment

Reklo bi se da i Čovići razumeju ovo o čemu piše Ivo, pa su odmorili debelog za utakmicu protiv Partizana. Pobeda uz njegovih 15p/5as bi smirila "prosečnog retarda". Sva sreća pa su naredili onom mučeniku da ga drži u igri kada se lomi, možda bi im i pošlo za rukom da smo završnicu igrali bez njega. Tačno se vidi da više nisu u stanju da objektivno sagledaju realnost. Svesno stavljaju karte na to da će Filip trojkom preko ruke sa 8 metara da reši derbi. Još ovaj jedva čeka da preuzme odgovornost ™. Teška patologija.

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Reklo bi se da i Čovići razumeju ovo o čemu piše Ivo, pa su odmorili debelog za utakmicu protiv Partizana. Pobeda uz njegovih 15p/5as bi smirila "prosečnog retarda". Sva sreća pa su naredili onom mučeniku da ga drži u igri kada se lomi, možda bi im i pošlo za rukom da smo završnicu igrali bez njega. Tačno se vidi da više nisu u stanju da objektivno sagledaju realnost. Svesno stavljaju karte na to da će Filip trojkom preko ruke sa 8 metara da reši derbi. Još ovaj jedva čeka da preuzme odgovornost ™. Teška patologija.

 

To je dobar pokazivac koliko je sport plemenita rabota, takve gadosti mogu da prolaze u realnom svetu ali u arenama je ipak potrebna vestina, manje su mogucnosti da lazes i krades

Link to comment
32 minutes ago, Ivo Petović said:

 

 

 

Lepo receno. Ja ipak mislim da su prosecnom retardu obrvu vise zadigli Lakijevi klipovi, nego poraz od omrazenog Partizana. Jeste ih i ovo grunulo i osvestilo.

Lakijeve klipove je videlo vise desetina hiljada ljudi. Ne znam sad tacan broj jer su najgledaniji klipovi obrisani.

 

Edited by Banjo
Link to comment

Harper je lepo objasnio kako sistem tata i sin funkcionise,a zasto sve ovo treba filipu i tati to ne znam.

Mogu da razumem da decko voli kosarku,ali sine idi igraj u Kolubaru,Mladost,okk ovo nije tvoj nivo.

 

Nego jel izdao covic neko saopstrenje zbog ponasanja navijaca,kradje sudija....

Link to comment
1 minute ago, Блок_64 said:

Harper je lepo objasnio kako sistem tata i sin funkcionise,a zasto sve ovo treba filipu i tati to ne znam.

Mogu da razumem da decko voli kosarku,ali sine idi igraj u Kolubaru,Mladost,okk ovo nije tvoj nivo.

 

 

 

pa to, kao petkovic i sin, kao da mu ne zeli dobro, tesko za razumeti, level blokira

Link to comment
4 minutes ago, villiem said:

 

pa to, kao petkovic i sin, kao da mu ne zeli dobro, tesko za razumeti, level blokira

 

 

Uzelo je to maha u nasoj kosarci bas dosta,posebno u mladjim kategorijama gde se kolicina slicnih maminih i tatinih sinova sklonih placanju minuta na terenu neverovatna.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...