Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, levi said:

ovo ne može nikako da bude faul u napadu Kuzmića. zalepio mu se čovek s leđa, nije ga ni video

 

ne sme tako da se čuva igrač bez lopte

 

+1 smešno I tužno i nisam siguran da se to tako svira, no i oni stalno menjaju pravila i viđenja, ko zna... 

 

Takodje je smešno da mi imamo tačno 1 igrača koji prilično igra ono što može, a to je Odzo, doduše i Filip samo u negativnom.. 

Link to comment
4 minutes ago, assignment said:

 

+1 smešno I tužno i nisam siguran da se to tako svira, no i oni stalno menjaju pravila i viđenja, ko zna... 

 

Takodje je smešno da mi imamo tačno 1 igrača koji prilično igra ono što može, a to je Odzo, doduše i Filip samo u negativnom.. 

 

Nikom se ne igra osim Braunu koji je izasao iz pauze, Odzu, Jovanovicu i poslovicno Dobricu. Ovo je totalni raspad sistema, ocigledno je da se cekaju neke odluke i otaljavaju utakmice. Mozda najbolji komentar naseg pristupa je ulazak Davidovca na teren, da su ga tek probudili izgledao bi angazovanije na terenu. Lorenzo, Bili, Djenka, Kuzma, Lazic, Simanic, zabole ih kurac za utakmicu. Malog bolesnog gnoma necu ni da komentarisem.

Link to comment
33 minutes ago, FPLS said:

Igramo verovatno najbedniju kosarku ikada vidjenu u ovom takmicenju

 

I "drzimo" Albu na -10. Koji je kurton basket, generalno, kad ovoliko ocajna Zvezda igra egal sa vecinom dosadasnjih protivnika iz "elitnog" takmicenja.

 

Link to comment

Bas sad htedoh da pitam, jel Derik Braun skinuo ribu Plavsicu, sto ga mrzi ovoliko? 

 

Mislim, los je, ali nista losiji od svih ostalih pa njihovo ime ne izgovara sa ovolikim gadjenjem

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...