Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Al koliko je glup Čović... 

Ok, manje više smo svi znali ko je i šta je i sl, koliko tu ima komplekasa™, ega, ludila i koječega, ali ja sam iskreno iznenađen extremom do koga je spreman da ode da bi se sin igrao košarke sa ovim ljudima na ovom nivou. Ako ne obustavi ovo zbog uspeha, rezultata i reputacije kluba, a ono nek obustavi zbog bezbednosti sina i porodice mu, kao i njegove same pošto će im se najebavati ljudi mame gde god da se pojave, što je najgore, sa pravom.  Dovešće sina na nivo da ga mrzi svako ko iole prati košarku pa i sport.

O šteti koju nanosi klubu pravljeći od njega ličnu tatinu prćiju koji toliko očigledno forsira svog nesposobnog sinčića da ne govorim. Mogu samo da zamislim i dao bi sve pare ovog sveta da čujem šta Gist, Braun, Beron i ostali pričaju svojim bivšim saigračima, prijateljima i međusobno o Filipu i klubu uopšte koji je igračkica iskompleksiranog idiota kakav je Čović.

Sve u svemu, nadrealna jedna situacija. Više me zanima kako će se sve ovo završiti nego da li ćemo nešto osvojiti...

Link to comment
11 minutes ago, assignment said:

 

Jbt koje leglo ološa, prete batinama ljudima koji kritikuju sinčeka i tatu, u fazonu dodji u parter B, predstavi se i ponovi te "bljuvotine" ako smeš... 

Ma RSB botina... govnar, misli da će na taj način ugušiti istinu.

Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

Al koliko je glup Čović... 

Sve u svemu, nadrealna jedna situacija. Više me zanima kako će se sve ovo završiti nego da li ćemo nešto osvojiti...

Da, da, glup je Čović...

Ovo će se završiti onako kako je bilo sudjeno pre x godina, teatralnim Covicevim napustanjem kluba koji će po njegovom odlasku biti u mnogo gorem stanju nego što je bio kad ga je preuzeo. 

Link to comment
Just now, Uskebasi said:

Da, da, glup je Čović...

Ovo će se završiti onako kako je bilo sudjeno pre x godina, teatralnim Covicevim napustanjem kluba koji će po njegovom odlasku biti u mnogo gorem stanju nego što je bio kad ga je preuzeo. 

 

Neće moći da bude u gorem stanju dok nam je Vučića. A dobili smo informacije koliko je para ušlo u klub od države a to nije malo. A država ne daje pare u klub zbog Čovića već zato što za zvezdu navija tipa 70% ljudi.

Link to comment
20 minutes ago, Uskebasi said:

Da, da, glup je Čović...

Ovo će se završiti onako kako je bilo sudjeno pre x godina, teatralnim Covicevim napustanjem kluba koji će po njegovom odlasku biti u mnogo gorem stanju nego što je bio kad ga je preuzeo. 

Ovakvog scenarij se pribojavam a realan je.

Link to comment
6 hours ago, Ćenta said:

Za kepeca već sve pjesme ispjevane, samo ova od Gavre odnosno Halida najtužnija...Gavra je u stvari Halid razmjenjen nekad u kafani u Semizovcu..

 

 

 

spacer.png

Prije da je ovaj donji zamijenjen 

IMG-165f6587d9df8defbf2401ea77002ad4-V.jpg

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

Na zalost povrede Brauna i Stratosa nisu posledica bola u preponama, nego stvarnih problema. Znam ja sve to sto si ti napisao, ali i pored sujete i bahatosti, znao je u proslosti da povuce rucnu u nekom trenutku (makar taj trenutak bio i kasno) i ipak odigra pametno. Prosli put je Filip mnogo manje bio trn u oku i mnogo manje uticao na igru, jer je i tim koji je tada bio sklopljen bio znacajno losiji i manje je strcao. Pa je otisao. Ovo sada je prosto previse i za svu bahatost i sujetu koju ima. 

 

Ono sto je sigurno je da nece moci jos dugo da se pravi blesav i da ce do nekih rezova morati da dodje. Makar da i ko Neron spali Rim, al nesto mora da se desi. 

 

Gavrilovic je za mene ddoatno razocarenje. Ima covek finu reputaciju, radio u ozbiljnim klubovima, dobije sansu koja se ceka i onda ovo. Bezlican, energetski mrtav lik. Sto neko rece protiv Asvela u trenutcima besa - "plati kartu pa gledaj utakmicu, ako si zato dosao" (procisceno od psovki posle svake reci :D

Nije da sam ocekivao da ce da bude Zeljko Obradovic, al veca je verovatnoca da Filip lupi bananu Tavaresu nego da ovaj lik dobije tehnicku... 

 

 

 

U čemu je problem ako nisu povređeni?  Nisu legle pare? Pošto čisto sumnjam da su digli patku zbog Filipa, iako bi to bilo poželjno... 

Link to comment
4 minutes ago, assignment said:

 

U čemu je problem ako nisu povređeni?  Nisu legle pare? Pošto čisto sumnjam da su digli patku zbog Filipa, iako bi to bilo poželjno... 

mislio je na stvarne povrede.

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Al koliko je glup Čović... 

Ok, manje više smo svi znali ko je i šta je i sl, koliko tu ima komplekasa™, ega, ludila i koječega, ali ja sam iskreno iznenađen extremom do koga je spreman da ode da bi se sin igrao košarke sa ovim ljudima na ovom nivou. Ako ne obustavi ovo zbog uspeha, rezultata i reputacije kluba, a ono nek obustavi zbog bezbednosti sina i porodice mu, kao i njegove same pošto će im se najebavati ljudi mame gde god da se pojave, što je najgore, sa pravom.  Dovešće sina na nivo da ga mrzi svako ko iole prati košarku pa i sport.

O šteti koju nanosi klubu pravljeći od njega ličnu tatinu prćiju koji toliko očigledno forsira svog nesposobnog sinčića da ne govorim. Mogu samo da zamislim i dao bi sve pare ovog sveta da čujem šta Gist, Braun, Beron i ostali pričaju svojim bivšim saigračima, prijateljima i međusobno o Filipu i klubu uopšte koji je igračkica iskompleksiranog idiota kakav je Čović.

Sve u svemu, nadrealna jedna situacija. Više me zanima kako će se sve ovo završiti nego da li ćemo nešto osvojiti...

sta ima da pricaju stratos, beron ili drugi igraci? sve su znali i prosle sezone. 

druga stvar je da se covic sigurno ne plasi nikog osim vucica i profesionalnih navijaca. pre ce on dovesti pajser navijace kao sto je vec radio kad se obracunavao sa radnicima. naci ce se kao i sto se i pre nalazilo kriminalaca  da samaraju normalne likove na tribinama.

 

 

Link to comment
 
Jbt koje leglo ološa, prete batinama ljudima koji kritikuju sinčeka i tatu, u fazonu dodji u parter B, predstavi se i ponovi te "bljuvotine" ako smeš... 
Ovo je klasican spin i izmisljanje. Kao prvo taj lik je ispljuvao rsb kako brani covic sina (sto nije istina), a takve postove uglavnom ostave oni koji su banovani zbog vredjanja. Poziv da se sidje do partera b je da ako nesto ima da kaze dodje i kaze, ko sto je laki reko filipu sta ima. A ne da glumi internet mangupa i pise neistine.

I sad jos ispadne da neko preti liku jer napada covica. Vrhunska izmisljotina.

Nemam obicaj da pisem o rsbu, al toliko se izmislja da prosto ne razumem cemu toliko naduvavanja neistina.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...