Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Tačno se vidi da je Gist jedini problem, a glupe rotacije tzv trenera, a neartikulisani Odžo, a šorti koji misli da je košarkaš?

Pa stavio Davidovca da čuva Sikmu, nit je viši, nit brži nit skočniji, poslastica za Sikmu...Ovaj kratki ne može da sačuva ni hoklicu kraj klupe a da će sačuvati Hermansona, koji je do sada dao dve trojke a večeras od 4 dao 3 trojke. Onaj Noko kao da je Šek lično,karao je svakog ko ga je čuvao...

Nebojša, Filipe, Andrija, MARŠ iz Zvezde.

Link to comment
6 minutes ago, Ivo Petović said:

btw, najjači utisak je koliko je pukla evropska košarka. Ovo što igra KK Kompleks svaki Evroligaš treba da razbije sa 40 razlike.

 

 

Imaju ljudi za dva dana novu utakmicu, zabole ih da se upinju da zgaze 40 razlike tamo neki tim koji su dobili posle pet minuta utakmice. Da im je trebalo dobili bi.

Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

 

nije loše ljudina mislio, ali od njega niko ne ocekuje dodavanje nego šut. šteta za tu akciju mogli smo na -5. steta za odličnu odbranu na početku drugog

Link to comment
jel ima negde na youtube Fićin faul od pre nekih šta znam 7-8 godina kad mu je lik ukrao loptu na pola terena i ide sam u kontru, a pristojni momak Fićkela popizdeo, pa ga sa leđa potpetlja tako da se ovaj prospe po parketu koliko je dugačak? [emoji23]
Ne sećam se dal je tada igrao za Zvezda ili FMP
FMP Partizan ako se ne varam, Belošević mu dosudio nesportsku, ako mislimo na istu situaciju.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

nije loše ljudina mislio, ali od njega niko ne ocekuje dodavanje nego šut. šteta za tu akciju mogli smo na -5. steta za odličnu odbranu na početku drugog

 

Nista se posebno ne bi desilo. Ta petorka bi crkla, mozda bi i stigla rezultat, a onda bi usao razlog zbog kojeg mi igramo kosarku ove sezone i tu bi utakmica bila gotova. Vec smo to gledali na pocetku sezone, samo sto su u nastavku igraci skontali sta se desava pa ih zabole da se cimaju jer znaju da ce govance da udje i da im prospe citav trud. Tomic je platio dinar da udje u kolo, kad je video koliko je sati zapalio u Atinu i tako nas dodatno sjebao, jer sad, osim sto sluzimo da Filip Govance Covic malo djuska Evroligu jer hoce, nemamo ni trenera. Sad je muka naci trenera koji ce da pristane na to da vodi izgovor za kosarkaski tim koji je u sustini porodicni projekat ispunjavanja zelje retardiranom sinu, ti sto bi na to pristali nisu nista bolji od ovog random lika na klupi.

 

Ljudi kao sto su Nebojsa i Vesna Covic prosto ne shvataju da se nepotizam, protekcija i negativna selekcija placaju ili ih prosto nije briga, ima da isteraju svoje pa sta bude. Ionako ne placaju oni to izdrkavanje s timom i klubom vec delom drzava a delom navijaci Zvezde. Takve stvari se placaju i na nivou drzave i drustva ali su tamo resursi veci pa se nekako lakse prikriju nedostaci nastali tim fenomenom, u jednom kosarkaskom timu koji ima ogranicene resurse one su jednostavno pogubne. Ideja da se rascisti najvaznija pozicija u timu da idiot ne bi imao konkurenciju a zauzvrat podebljaju druge pozicije kvalitetnim igracima je ono kako mali Perica zamislja da moze da se ispegla prisustvo retarda u timu bez neke prevelike stete.

 

Ko se jos uvek nervira zbog ovog laznog kosarkaskog kluba trebalo bi smesta da prestane, nije vredno toga. Posle one "povrede" koja je posluzila da se govance skloni od besa navijaca i povratak u tim protiv Partizana, s namerom da govance resi utakmicu i trijumfalno se vrati u tim, postalo je kristalno jasno da je ceo ovaj tim nista drugo do scenografija za scenario u kojem je glavni lik Filip Covic. Tako je selektiran tim, tako se povlace potezi, tako se donose odluke. Kosarka i rezultat Covicima uopste nisu bitni, o tome uopste ne razmisljaju, njima je jedino bitno sta ce se desiti sa njihovim retardiranim sinom. Stoga je potpuno uzaludno nadati se da ce se ponoviti scenario iz one sezone kad je govance otislo iz kluba pod pritiskom navijaca, za Covice odustajanje od sezone ne znaci odustajanje od rezultata i trofeja vec od ideje da njihov sin moze da igra kosarku. Zbog te ideje KK Crvena Zvezda postoji ove godine. Mi se ne takmicimo, mi sluzimo da se dete igra basketa s odraslim momcima. Posle te utakmice s Partizanom to je postalo potpuno jasno.

 

Grehota je samo sto su uspeli da zajebu tolike ljude da bace pare na sezonske karte i prakticno finansiraju ovaj sumanuti projekat.

Link to comment
24 minutes ago, harper said:

 

Imaju ljudi za dva dana novu utakmicu, zabole ih da se upinju da zgaze 40 razlike tamo neki tim koji su dobili posle pet minuta utakmice. Da im je trebalo dobili bi.

 

Da, zaboravih da igraju za dva dana. 

 

btw, ovo sam propustio u prenosu :laugh::laugh::laugh:

 

https://streamable.com/82veg

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Grehota je samo sto su uspeli da zajebu tolike ljude da bace pare na sezonske karte i prakticno finansiraju ovaj sumanuti projekat.

 

Nije grehota uopšte, možda sledeći put mućnu malo glavom, ako imaju sa čime... a projekat se, pre svega, ipak finansira na malo drugačiji način...i mislim da su iz njega dobri svi učesnici tog finansiranja.

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Da, zaboravih da igraju za dva dana. 

 

btw, ovo sam propustio u prenosu :laugh::laugh::laugh:

 

https://streamable.com/82veg

 

Plavsic se ovde, naravno, izbljuvao po Odzu sto je cuvao pogresnog coveka. Kao, bolje mu je bilo da cuva sutera a ostavi ovog centra samog. Razlog za to sto je Odzo morao da bira izmedju dva igraca koji su bili potpuno otvoreni na sutu nije pominjao.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Plavsic se ovde, naravno, izbljuvao po Odzu sto je cuvao pogresnog coveka. Kao, bolje mu je bilo da cuva sutera a ostavi ovog centra samog. Razlog za to sto je Odzo morao da bira izmedju dva igraca koji su bili potpuno otvoreni na sutu nije pominjao.

 

A, to je ta scena..čuo sam da se dernja, ali sam pravio neku prezentaciju, pa nisam gledao :D

 

Kakva slina je taj Plavšić..uopšte, sve što se dešava oko ovog kluba je Srbija i njena propast in a nutshell.

Link to comment
21 minutes ago, Djolle said:

FMP Partizan ako se ne varam, Belošević mu dosudio nesportsku, ako mislimo na istu situaciju.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

 

 

 

Da. Sapleo s leđa Raška Katića ovaj zaorao parket.

 

Link to comment

Ok je bio Plavsic u studiju posle meca.

 

Rekao je da ne zna gdje je gori Covic da li u napadu ili u odbrani i onda dodao - vjerovatno u odbrani. :D

Rekao je i da pod hitno treba trener inace ce ova ekipa da gubi u serijama u EL plus od svakog jaceg u aba i da je sezona gotova. I da mu je cudno da je Simanic 4 godine u klubu i da nije ni blizu prve petorke. Nije mu jasno zasto se ovoliko trose Stratos i Faje koji su vise povrjedjeni nego sto igraju, a tek je proslo 8-9 kola.

 

 

Kuzmanovic je rekao ako si doveo Gista, da mu se mora postaviti igra koju igra cijeli zivot i da je sa pravom ljut sad.

Edited by MiddleClass
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Treba stvarno biti umetnik pa postici da ovakva ekipa igra ovakvu kosarku, ako se ovo sto igramo uopste moze nazvati kosarkom. U nekim momentima me je tacno bilo sramota da gledam profesionalne kosarkase u Zvezdinom dresu kako prave greske zbog kojih bi padalo branje usiju na basketu ispred zgrade.

 

Ja lepo gledam snimak.Uzivo nije za moje zivce vise.Ovako lepo,procitas rezultat i mirno gledas snimak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...