Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

Kepeci izgleda šilbovali Gista. Ili je njemu dokurčilo da mu se mali retard userava u karijeru, pa sam digao sidro. 

 

Odlično, uštedeli smo a za ostatak novca može se dovesti Milkan ili Luka kapiten.

Link to comment
1 hour ago, Zico said:

Proveri aba youtube nalog, tamo kace highlightse i cele utakmice.  

 

ma trazio sam svuda, nema. Ima airball i namerna - to je sve.

jbt ko da tata himself montira materijale...

 

Link to comment

Ne pamtim kad mi je jutro bilo jos grdje od veceri. Obicno me prodje taj prvi talas nezadovoljstva pa mogu da relativizujem sve ono sto me je sinoc nerviralo. Od jutros sam jos besniji nego sinoc. Ne secam se kada je neko usepo da generise ovoliki bes kompletne Zvezdine publike. Ne znam uospte ni sta bih napisao... Covic senior je sve samo ne glup i neobavesten da ne shvata kakvo je raspolozenje oko kluba, pa sve iako je corav da ne vidi koliki je doprinos Filipa na terenu. Jedno je sujeta, al ovo je previse...

 

Gavrilovic... u salame.

Link to comment
12 hours ago, Блок_64 said:

 

Ili da promenimo ime topika u kk tata i sin.

Bravo, i ime topika, a i klub se ionako neformalno već zove KK ''Tatko & sin''. Stoka seljačka na kraju suspendovala Gista. Hali Gali Halid na klupi se naravno ne petlja u svoj posao, dok god su tatko & son zadovoljeni.

Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

Ne pamtim kad mi je jutro bilo jos grdje od veceri. Obicno me prodje taj prvi talas nezadovoljstva pa mogu da relativizujem sve ono sto me je sinoc nerviralo. Od jutros sam jos besniji nego sinoc. Ne secam se kada je neko usepo da generise ovoliki bes kompletne Zvezdine publike. Ne znam uospte ni sta bih napisao... Covic senior je sve samo ne glup i neobavesten da ne shvata kakvo je raspolozenje oko kluba, pa sve iako je corav da ne vidi koliki je doprinos Filipa na terenu. Jedno je sujeta, al ovo je previse...

 

Gavrilovic... u salame.

 

Covic nije glup i neobavesten ali je bahat, zao, podao i iskompleksiran svojom "atletskom" gradjom. Sve sto treba znati o njemu smo znali i kad je preuzeo klub i nema razloga da se sad nesto cudimo. Jedino je on, takav kakav je, mogao da razjebe ono kriminalno udruzenje iz komsiluka i mi smo pristali da trpimo u klubu njegov lik i delo kako se srpska kosarka ne bi pretvorila u KK Partizan i pomocno klupsko osoblje. To sad ocekivano dolazi na naplatu jer se kepec uskurcio i radi ono sto hoce, kao sto radi i svaki drugi gazda privatnog kluba. Nama u klubu kadrira i odlucuje o svemu njegova gospoja s papilotnama i 'ladnom trajnom, provincijska tetka koja o kosarci zna toliko da je to nesto sto njen ljubljeni retardirani sin igra.

 

Pisali smo o tome ovde na forumu bezbroj puta, evo vec drugu godinu. Filip Covic je paradigma Nebojsine neostvarene zelje da bude kosarkas kojom tatica pokusava da razresi nerazresivi licni i porodicni kompleks. Od odlaska Radonjica prakticno je sve podredjeno tom porodicnom projektu i to je samo eskaliralo u poslednje vreme, nista se novo nije desilo. Filipa u timu je mogao da svari tim sastavljen od domacih igraca koji duguju karijeru FMP-u i stranaca koji su hteli nesto da dokazu, tim sastavljen od iskusnih evroligaskih igraca koji su preturili preko glave razne klubove, gazde, trenere i saigrace ne moze. Ti igraci jednostavno ne zele da se lome po terenu da bi ih trenirao amater koji sedi na klupi samo zato da bi im na TO rekao "pa, pomozite Filipu u odbrani" jer znaju da bi bi svaki normalan trener znao da igrac u odbrani ili mora sam sebi da pomogne ili da je sposoban da zatrpa protivnika u napadu da bi se tolerisalo to sto je u odbrani inferioran. Prvi ce izgleda da nastrada Gist, mada nije sigurno ni da ove povrede Brauna i Stratosa nisu posledica toga da im je dokurcilo da budu u sluzbi sumanute ideje da se u tim gura rekreativac i da posledice moraju oni da trpe.

 

Ovo sto zivi Covic dr Nebojsa, narocito u poslednje vreme, je tezak poremecaj licnosti, uzaludno ti je da se cudis zbog njegove "neobavestenosti", "gluposti" i "coravosti". Njegova realnost je iskrivljena tim poremecajem i on ne razmislja kao sto bi razmisljao racionalan covek, sposoban da donosi logicne odluke.

Link to comment
Quote

Nema zvaničnih informacija o povredi. Kako neki izvori prenose, posle poraza od Partizana, došlo je do nesuglasica između Gista i određenih članova uprave kluba.

 

"Određenih" :fantom:

Link to comment

Na zalost povrede Brauna i Stratosa nisu posledica bola u preponama, nego stvarnih problema. Znam ja sve to sto si ti napisao, ali i pored sujete i bahatosti, znao je u proslosti da povuce rucnu u nekom trenutku (makar taj trenutak bio i kasno) i ipak odigra pametno. Prosli put je Filip mnogo manje bio trn u oku i mnogo manje uticao na igru, jer je i tim koji je tada bio sklopljen bio znacajno losiji i manje je strcao. Pa je otisao. Ovo sada je prosto previse i za svu bahatost i sujetu koju ima. 

 

Ono sto je sigurno je da nece moci jos dugo da se pravi blesav i da ce do nekih rezova morati da dodje. Makar da i ko Neron spali Rim, al nesto mora da se desi. 

 

Gavrilovic je za mene ddoatno razocarenje. Ima covek finu reputaciju, radio u ozbiljnim klubovima, dobije sansu koja se ceka i onda ovo. Bezlican, energetski mrtav lik. Sto neko rece protiv Asvela u trenutcima besa - "plati kartu pa gledaj utakmicu, ako si zato dosao" (procisceno od psovki posle svake reci :D

Nije da sam ocekivao da ce da bude Zeljko Obradovic, al veca je verovatnoca da Filip lupi bananu Tavaresu nego da ovaj lik dobije tehnicku... 

 

 

Edited by adasevic
Link to comment
2 hours ago, simple red white said:

I ne mora svaka utakmica da se dobije, ne mora svake sezone titula ABA lige, učešće u EL...i ne mora (šta god vam padne na pamet).

 

Normalno da ne mora, ali nama je, a to je i gazda rekao cilj titula u ABA, Kls i što bolji rezultati u EL. 

 

Tim i dovedeni igrači su dokaz da para koliko toliko ima. 

 

Tako da ostaje Čovićevo uverenje da će to ići bez pravog trenera i sina mu na parketu, jer jbg upalilo mu prošle godine... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...