Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

7 hours ago, Heaviside said:

Ha ha ha

Skupi glasove protiv Čovića u Čovićevoj skupštini - prava sitnica. Naravno, Vučič može u Srbiji da radi šta hoće, zato sam i napisao da nije sasvim nemoguće oterati ga.

 

Mada, pitanje je da li bi i Vučić uspeo da ga otera na brzinu. Vujošević mu se koprcao jedno dve godine ako se dobro sećam. Čovića je sigurno mnogo lakše uceniti, ali je i mnogo ozbiljniji igrač. Ko zna čega sve tu ima, između ostalog tipujem na fantomska potraživanja prema klubu od strane porodice Čović u milionskim iznosima. 

Izvini, ali nije isto. Vujošević se koprcao i išao čak i na rukoljub kako bi "spasao" Partizan ali vođa je svilen gajtan isporučio i sam je diktirao tempo zatezanja...Mogao je on to i mnogo brže ali mu je ovako bilo slađe.

Link to comment

Verovatno ima blanko duga,. Kapiram da je sebi propisao godisnju platu od x stotina hiljada eura i onda nije pokupio ni dinar, ali kad dodje trenutak potrazivace. Isto i sin, pominjala se ovde neka cifra od abnormalnih 200-300k, sigurno ne uzima toliko, ali ima u steku prostora da povuce jedan BAT. To je sve novac od kojeg FMP moze da zivi dve godine. Ne znam da li BAT zastareva i posle koliko?

 

Ne moze Vucic da skloni Covica bez da se zagovnaju odnosi sa njim, verovatno i na politickom nivou, a ovaj sigurno na to nije spreman. Mozda navijaci mogu, ali oni "najverniji" su u njegovom dzepu.

Link to comment

sasvim je dovoljno da vucic zaustavi dotok novca od javnih preduzeca i vlastima bliskih privatnika i zavrsio je posao.

 

u takvoj situaciji nema plata za igrace, zaposlene...pa se posljedicno javlja opozicija u samom klubu, rezultati bivaju sve slabiji, sto kod navijaca dovodi do gubitka podrske, novinari pocinju da pisu o cokijevim aferama i malverzacijama itd.

 

sve je to vec vidjeno.

Link to comment
6 minutes ago, BWA said:

sasvim je dovoljno da vucic zaustavi dotok novca od javnih preduzeca i vlastima bliskih privatnika i zavrsio je posao.

 

u takvoj situaciji nema plata za igrace, zaposlene...pa se posljedicno javlja opozicija u samom klubu, rezultati bivaju sve slabiji, sto kod navijaca dovodi do gubitka podrske, novinari pocinju da pisu o cokijevim aferama i malverzacijama itd.

 

sve je to vec vidjeno.

nadam se da nece doci do tog scenarija. nema smisla rusiti kucu do temelja da bi unistio glodare u kuci

Link to comment

Tatin Kurton da je imalo pristojan, sam bi tatku rekao, mojne više, nemoj da se blamiramo, rezultati trpe, igra trpi, saigrači trpe. To bi uradio pristojan lik. Primitivni ljomber bi klimao glavom nakon slučajne trice, u fazonu eto vam svima. Mrš stoko!

Link to comment
26 minutes ago, BWA said:

sasvim je dovoljno da vucic zaustavi dotok novca od javnih preduzeca i vlastima bliskih privatnika i zavrsio je posao.

 

u takvoj situaciji nema plata za igrace, zaposlene...pa se posljedicno javlja opozicija u samom klubu, rezultati bivaju sve slabiji, sto kod navijaca dovodi do gubitka podrske, novinari pocinju da pisu o cokijevim aferama i malverzacijama itd.

 

sve je to vec vidjeno.

 

Pa dobro, da, to je mehanizam. Ali epilog toga je govnanje odnosa sa Covicem, sto onda povlaci neka dalja prepucavanja i generalno jedno stanje nestabilnosti od kojeg Vucko bezi.

Link to comment

Što se tiče Nebojše i predsednikovanja, samo je potrrebno da prvorođeni pošalje "svilen gajtan" i rešava pitanje vođstva u KK CZv. Budimo realni da Nebojša koliko god da je mag, inatan, koliko god da je spreman da se bori - svestan je da ako ovaj zaželi on je bivši.

Link to comment

kad je vujosevic otjeran, podrsku mu je pruzilo par stotina ljudi, tako da cisto sumnjam da bi u slucaju tjeranja covica bilo nekih ozbiljnijih posljedica.

fora i jeste u tome sto se teren prethodno pripremi, javnost se anestezira, a cak i najveci duletovi/cokijevi dervisi pocnu da preispituju svoje stavove da bi na kraju zakljucili da se ne moze protiv drzave.

Link to comment
9 hours ago, omiljeni said:

jel ima negde na youtube Fićin faul od pre nekih šta znam 7-8 godina kad mu je lik ukrao loptu na pola terena i ide sam u kontru, a pristojni momak Fićkela popizdeo, pa ga sa leđa potpetlja tako da se ovaj prospe po parketu koliko je dugačak? :laugh:

Ne sećam se dal je tada igrao za Zvezda ili FMP

Fmp - Partizan  2011 (gotovo sam siguran da je bilo domaće prvenstvo)

Desnom nogom sapleo je Raška Katića negde oko linije za "3" koji ispred njega trčao ka košu za polaganje; dobio nesportsku, a odmah bio kadar na tatka koji se kiselo smeje

 

tražio na tjubu, ali taj detalj nisam našao

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Tatin Kurton da je imalo pristojan, sam bi tatku rekao, mojne više, nemoj da se blamiramo, rezultati trpe, igra trpi, saigrači trpe. To bi uradio pristojan lik. Primitivni ljomber bi klimao glavom nakon slučajne trice, u fazonu eto vam svima. Mrš stoko!

 

Upravo tako. Da ima trun pristojnosti ne bi dozvolio sebi ovo blamiranje.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Tražite pristojnost u familiji Čović? Stvarno? :fantom:

 

+1

smehotres. podrzis dolazak covica i onda ocekujes :nobles:.

treba da budu srecni da je filip sin jedinac i da su unucici jos mali.

ovo je sve normalno kad sa covicem sadis tikve :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...