December 7, 20241 yr kad je kupus dobar,mekan i tanko isecen nema potrebe za gnjecenjem obicno cim se posoli odmah pusti vodu i omlitavi.. ipak ja zivim u srpskoj prestonici kupusa . ..salim se.. al ok...ja ne volim takvu kupus. salatu..volim kad je hrskava...zato je zacinjavam min pred srviranje da ni cas ne stoji posoljena.. Edited December 7, 20241 yr by ivy
December 7, 20241 yr Probajte доматно пире iz linde, odlično je. (Koncentrat od paradajza) I tetovsku taranu za supu, juče sam ponovo uzela. Predobro je, stalno to koristim za supece. Edited December 7, 20241 yr by Svemir Zeka
December 7, 20241 yr 9 minutes ago, Svemir Zeka said: Probajte доматно пире iz linde, odlično je. (Koncentrat od paradajza) je li to ovaj iz trenutne makedonske ponude ili neki koga ima permanentno ? jerbo, vazda tražim dobar pire paradajza i vazda sam nezadovoljna i da, ako neko zna da mi kaže da li igde ima da se kupi kečap od paprike (u pokojnoj jugi ga proizvodila droga portorož) častiću ništa ne ide bolje uz kajganu od tog kečapa
December 7, 20241 yr 8 minutes ago, duda said: je li to ovaj iz trenutne makedonske ponude ili neki koga ima permanentno ? jerbo, vazda tražim dobar pire paradajza i vazda sam nezadovoljna i da, ako neko zna da mi kaže da li igde ima da se kupi kečap od paprike (u pokojnoj jugi ga proizvodila droga portorož) častiću ništa ne ide bolje uz kajganu od tog kečapa Iz trenutne ponude, uzmi više komada A za papriku, čini mi se da sam isto u lindi kupovala, samo ne znam da li je bilo na rafu za tu nedelju ili ima stalno. Bela tuba sa malo crvene boje, kao mrežica. Baciću pogled kad idem danas, sutra, da li ima.
December 7, 20241 yr 10 minutes ago, duda said: jerbo, vazda tražim dobar pire paradajza i vazda sam nezadovoljna +1, razglasi ako nađeš Nekad je bilo da se kupi "dvostruki" koncentrata paradajza u teglama, po normalnoj eni. Poslednji put sam video u CG uredno u marketu kao nekada ovde. To bezuspešno tražim. Sada ga ima samo u tubama, to mi je neisplativo.
December 7, 20241 yr 6 minutes ago, Svemir Zeka said: A za papriku, čini mi se da sam isto u lindi kupovala, samo ne znam da li je bilo na rafu za tu nedelju ili ima stalno. Bela tuba sa malo crvene boje, kao mrežica. Baciću pogled kad idem danas, sutra, da li ima. Da ne misliš ti na harisu?
December 7, 20241 yr ne koristim ali se spremam da probam mutti koncentrat paradajza u tubi, ne bi očekivao da ne valja s obzirom kakav im je pelat i ostalo u konzervi ili flaši.
December 7, 20241 yr 54 minutes ago, duda said: Da ne misliš ti na harisu? Ne, ne. Imala sam i harisu, ovo je baš samo paprika i dobra je, koristila sam za čorbe i sosove
December 7, 20241 yr @duda ima u Hungaricum radnjama pasta od paprike u tubi...obicna,ne ljuta...samo je dosta slana...
December 13, 20241 yr Dve stvari koje nedeljama/mesecima ne viđam: matovilac i bugarsko ovčije kiselo mleko. Vide li ih nekp u poslednje vreme?
December 13, 20241 yr On 7.12.2024. at 10:03, Svemir Zeka said: Probajte доматно пире iz linde, odlično je. (Koncentrat od paradajza) I tetovsku taranu za supu, juče sam ponovo uzela. Predobro je, stalno to koristim za supece. E ja kupio a nisam prethodno ni video tvoju preporuku Držao u rukama i taranu, nešto sam se pitao da li je to kao makedonski orzo kog već imam dosta u zalihama pa nisam Makalo mi bilo skupo, napala me stipsa u meni
December 13, 20241 yr Sve je dobro. Ali taranu posebno volim. Uzela sam juče i neku tetovsku jufku, javljam kakva je. Edited December 13, 20241 yr by Svemir Zeka
Create an account or sign in to comment