Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sigurno pogresna tema ali makar da ne trollujem sa otvaranjem nove...Moze li neko na PP da mi preporuci prodavnicu hardvera u Beogradu gde se sutra ujutro rano moze uzeti nov komp tj. da imaju na lageru a da ne otkidaju od cena ?PS.Problem je sto je sestri riknuo komp, kad joj je najpotrebniji a ja nisam dugo kupovao po bg-u? Thx.

Edited by bags
Link to comment
Sigurno pogresna tema ali makar da ne trollujem sa otvaranjem nove...Moze li neko na PP da mi preporuci prodavnicu hardvera u Beogradu gde se sutra ujutro rano moze uzeti nov komp tj. da imaju na lageru a da ne otkidaju od cena ?PS.Problem je sto je sestri riknuo komp, kad joj je najpotrebniji a ja nisam dugo kupovao po bg-u? Thx.
comtrade shop
Link to comment

Ništa mi ne radi, trebalo mi je sat vremena da doprem do ovog topića. Prsotina totalna!Ne znam ni kako da formulišem pitanje, ionako neću ni moći da pročitam ako bi mi neko i odgovorio i pokušao da pomogne. Npr. je l' ovo kad izađe neka greška vezana za modem ili jok: Generic Host Process for Win32 Services has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the enconvinience.Dižu mi se slika i taskbar, blokira mi konekcija, moyilla not responding...Osvetilo mi se izgleda to što svaki put dajem drugom ortaću da mi instalira(va) Windows. :lol: Aj vidimo se, idem da defragmentiram ili tako nešto..

Link to comment

ctrl + shift + F1 ?Kakva je situacija u BGu sa (besplatnim) vajerles internetom u uzem centru ? {Trougao Z. stanica - K. Mihajlova - Takvud - Slavija ... [hmm, romboid, trapezoid ... (vatever)]}

Edited by BOOGIEMAN
Link to comment
Kakva je situacija u BGu sa (besplatnim) vajerles internetom u uzem centru ? {Trougao Z. stanica - K. Mihajlova - Takvud - Slavija ... [hmm, romboid, trapezoid ... (vatever)]}
Prica se da ce za ovaj vikend (21 mart) Telenor da uvede besplatan bezvajerTM u sve parkove u centru grada + roler park na NBGuInace Telekom (sada) novim kornicima ADSLa daje bezvajerTM modeme, kontam da sad toga ima "ko pleve" po centru :)
Link to comment

1) koristim dial-up u beogradu. problem je sto se automatski internet diskonektuje posle 60 sekundi ako ne otvaram neku stranicu. koristim vistu. jel zna neko u cemu je problem?2) nemam mogucnosti da uvedem adsl, a zivim na nbgu. zvao sam sve provajdere i svi su mi rekli da odustanem. ima nesto specificno u vezi moje zgrade, pa zbog toga nema mogucnosti. nisam najbolje razumeo. baba od koje iznajmljujem stan nece da cuje nista o uvodjenju kablovske ( zato sam morao da je uvedem na divljaka). jel postoji neki nacin da uvedem neki normalan internet? razmisljao sam o onome sto nudi telenor (onaj usb stick sa karticom), ali tu ima ograniceni download, pa mi je bez veze. please help!!!

Edited by kojot
Link to comment

ja sam takodje morao da nalazim alternativna internet rjesenja na nbgd. ni adsl ni kablovska, a ni wireless obliznjeg mi beogrida, nisu dolazili u obzir, pa sam uzeo taj telenor. jeste, smor je sto ne moze da se skida previshe, ali ako nemas nikakvih drugih mogucnosti, uzmi. za 20 dana koliko ga imam nisam imao nikakav problem, samo mi je par puta stao protok, ali posto se opet konektujem sve radi normalno. uzeo sam paket od 5gb, ali nema sanse da 5gb sprzim samo na surfovanje, tako da ce ipak moci i da se skine poneka epizoda neke serije :)

Link to comment
Ako ne mozes da uvedes ADSL i kablovski, ostaje ti wireless. Probaj KBCnet, ali ne verujem da ce ti se dopasti cene.
jel mozes malo ovo da mi pojasnis. vidim da ima opcije od 9000 i 13000 dinara, ali pretpostavljam da je to samo za ugradnju. gde se to montira, koliko se placa mesecno...?
Link to comment
jel mozes malo ovo da mi pojasnis. vidim da ima opcije od 9000 i 13000 dinara, ali pretpostavljam da je to samo za ugradnju. gde se to montira, koliko se placa mesecno...?
Ne mogu mnogo da ti pojasnim jer ni ja nemam iskustva sa wirelessom. Najbolje da ih pozoves i pitas. Ono sto znam je da je moj burazer imao Beogrid wireless, i da je to bilo prilicno skupo u poredjenju sa ADSL, tj. flat paketi su bili skuplji bar 50%. Plus, pocetni troskovi uvodjenja bezicnog su tada bili oko 100-150 EUR. Ako planiras dosta da skidas sa torenta ili Rapidsharea, igraju ti samo flat paketi, a ako vise surfujes i sl. onda ti je mozda bolje resenje ovo sto kaze Gerwasius, Telenor (mislim da i MTS ima slicne pakete) wireless. Ponavljam, sve ovo uzmi sa rezervom, jer ja licno imam iskustva samo sa ADSL. Btw, jesi proveravao mogucnosti uvodjenja Telekom ADSL? Mene su svi provajderi odjebali, a Telekom mi je pustio ADSL u roku od 7 dana.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...